čtvrtek 27. září 2018

Situační aktualizace

Originál publikoval Cobra 26.9.2018

V Galaktickém Středu probíhá zvýšená aktivita, která vede ke konečnému vyčištění veškeré temnoty a k dokončení Galaktické sítě Světla, kdy Centrální Rasa přináší vysokou kulturu dokonce i do takových zaostalých míst, jakým je Země.
Naše Galaxie je multidimenzionální mandalou Světla a náš Solární Systém leží na jednom z důležitějších průsečíků této mandaly.
V důsledku zvýšené aktivity našeho Galaktického Centrálního Slunce, začaly být tektonické desky zemské kůry neklidné:

https://stillnessinthestorm.com/2018/09/signs-of-shift-the-number-of-global-earthquakes-over-the-last-30-days-is-over-50-above-normal/


A bohatá "elita" začala mít vzrůstající obavy z Události:

https://deusnexus.wordpress.com/2018/07/27/do-wealthy-elite-fear-the-event/


Napříč naší Galaxií, v našem hvězdném sousedství a uvnitř našeho Solárního Systému se rozmisťují flotily Galaktické Konfederace v přípravách na konečné osvobození:

http://www.discerningthemystery.com/2018/09/did-hundreds-of-ufos-just-portal-into.html


Bohužel, temné síly jsou mistry podvodu, a byly schopny nafoukat anomální plasmu z Galaktického halo, které se nachází na samém okraji galaxie Mléčné Dráhy, skrze plasmatické filamenty (tunely Seta) do implantů bytostí uvnitř našeho Solárního Systému, to se dělo od Archonské invaze v roce 1996 do nedávné doby. To byl jeden z hlavních důvodů pro mnoho odkladů a jeden z hlavních důvodů, proč se mnoho věcí zvrtlo špatným směrem:

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2044260/Better-connected-Huge-cosmic-filament-link-galaxy-rest-Universe.html

Tento problém byl nedávno vyřešen a věci budou nyní pokračovat rychleji.

To, co nyní zbývá, jsou plasmatické topletové bomby blízko povrchu planety, zbytky hlavy plasmatického Yaldabaotha a zbytky mnoha menších plasmatických entit, zejména pavoučích plasmoidních entit, které korespondují s lidskými městy na povrchu.

Pavoučí plasmatické entity jsou energeticky propojené se zámky, paláci a vůdci Černé Šlechty:

https://www.geni.com/projects/Black-Nobility-Family-Heads/45989

Mnohé zámky Černé Šlechty mají obrovská sklepení a širokou síť podzemních tunelů blízko pod povrchem a jsou využívány jako střediska pro zneužívání dětí.

Dále používají Khazarský negativní vortex, který se nachází mezi Černým Mořem a Kaspickým Mořem, pro vybudování zařízení pro sklízení Adrenochromu (varování před drastickými ilustracemi):

https://www.zerohedge.com/news/2018-09-16/us-diplomats-involved-trafficking-human-blood-and-pathogens-secret-military-program

http://humansarefree.com/2018/09/the-horrible-truth-about-drug-called.html


Negativní Armáda ovládaná Chimerou a Archony také stále drží v zajetí mnoho mimozemšťanů v extrémně drsných podmínkách, a tak prosazuje jeden z aspektů Karantény Země:

https://www.exopolitics.org/extraterrestrials-interrogated-tortured-in-secret-underground-space-prisons/


Rodiny Černé Šlechty používají Trumpa, aby polarizoval veřejnost podle paradigmatu levice/pravice, a tak zaměřil jejich pozornost pryč od skutečného zdroje problému:

https://www.wanttoknow.info/g/donald-trump-polarizer


Trump je částečné ovládaný svými Jezuitsko/SMOM/Gaetani loutkovodiči:

https://ahuwahzeus583992924.wordpress.com/2018/09/02/trump/


Částečně (zřídka kdy) naslouchá vedení od Tajných Služeb Pozitivní Armády, a ty takticky podkuřují jeho egu tím, že podporují uctívání Trumpa v alternativních médiích skrze operaci QAnon a další alternativní kanály, jako protiváhu kritice z Rothschildy ovládaných médií hlavního proudu. To činí Trumpa ochotnějším řídit se návrhy Tajných Služeb Pozitivní Armády.

Paradigma rozdělení na levici/pravici je umělé. Obě strany jsou ovládány temnými silami. Jak již jsem řekl před lety, rodiny Černé Šlechty a Jezuité "strkají frakce Rothschildů a Rockefellerů pod autobus", aby sami přechod přežily nedotknuté, a současné politické rozdělování slouží přesně tomuto účelu.

Politické levice (ovládaná Rothschildy) inklinuje k liberálnímu Luciferianismu, který je založený na hlubokém okultním neporozumění ohledně používání svobodné vůle (Thelema), kterou interpretují jako povolení dělat vše, co chtějí pro vlastní sobecké důvody. Luciferiáni jsou vyvrženci mysterijních škol, kteří neprošli iniciačními testy.

Politická pravice (ovládaná Vatikánem) více inklinuje k Satanismu, který okultně uctívá jako princip temnotu. Ti věří, ve svobodou vůli jako oběť té temnotě.

Existuje skvělý plán Sil Světla, jak toto všechno ukončit, a síly světla od konce ledna 2018 požadovaly absolutní rádiové ticho ohledně tohoto Plánu.

Tomuto požadavku poprvé nebylo vyhověno koncem srpna, kdy QAnon zveřejnil informace ohledně nabourání se do výzvědných satelitů (Operace Keyhole). Později David Wilcock publikoval pár drobků ohledně tohoto Plánu ve svém posledním článku, naštěstí nic významného. Síly Světla komunikovaly, že chápou nadšení, které přichází, když jsou důležité operace úspěšně dokončeny, ale že není konec, dokud není konec a my všichni musíme dodržovat absolutní ticho ohledně probíhajících operací Sil Světla.

Tato noční můra brzy skončí.

Vítězství Světla!