čtvrtek 16. srpna 2018

TÝDENNÍ meditace KLÍČ KE SVOBODĚ - KAŽDOU NEDĚLI

V 17:00 LETNÍ ČAS - PRAHA/BRATISLAVAInstrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, abyste se uvedli do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj pro urychlení procesu léčení pro Zemi a její obyvatele, pro odstranění topletových bomb a pro spuštění Události.

3. Představte si sloup modrého elektrického Světla, jak vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, pak prochází skrze hvězdnou bránu Orionu (Hvězdy Al Nilam / Epsilon Orionis) v souhvězdí Orion, pak vstupuje do našeho Solárního Systému a prochází všemi bytostmi Světla uvnitř našeho Solárního Systému, a pak skrze vaše Tělo, do středu Země.4. Představte si druhý Sloup Světla vycházející ze středu Země, směřující vzhůru, skrze vaše tělo, a vzhůru do nebe, ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému, a v naší Galaxii, jak prochází skrze hvězdnou bránu Orionu, a nakonec se spojuje s Galaktickým Středem, a se Zdrojem.

5. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, a toto Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte tyto Sloupy Světla aktivní po dobu několika minut.

6. Nyní si představte Bílý Plamen AN, jak vystupuje ze Zdroje, jak proudí skrze Galaktický střed a skrze hvězdnou bránu Orionu směrem k Zemi, jak čistí všechny zbývající topletové bomby na plasmatické rovině kolem planety Země. Představte si Síly Flotily Galaktického Velitelství, jak odstraňují a rozpouštějí zbývající topletové bomby pomocí svých pokročilých technologií. Jestliže se k tomu cítíte vedeni, můžete požádat Archanděla Metatrona, aby v očistném procesu pomohl.

7. Představte si, jak dochází k Události, jak se znovu nastoluje Jednota, Harmonie, Mír a Prosperita pro Zemi a její obyvatele. Představte si Zdrojové Světlo projevující se na planetě Zemi snadněji, jak přináší konec karantény.


OFICIÁLNÍ CZ VERZE II

AUDIO-VIDEO CZ VEDENÁ:
YOUTUBE [délka 15:03]
SOUNDCLOUD: ZDE [délka 15:03]

ULOŽTO audio: ZDE  [délka 15:03]

ULOŽTO video: ZDE [délka 15:03]


SKY AND SAND CZ VERZE:

AUDIO-VIDEO CZ VEDENÁ:
YOUTUBE [délka 14:04]
SOUNDCLOUD: ZDE [délka 17:42]

ULOŽTO audio: ZDE  [délka 17:42]

ULOŽTO video: ZDE [délka 17:42]
AUDIO-VIDEO SK VEDENÁ:
YOUTUBE: [15 min.]
Všechny verze jsou synchronní, delší verze mají delší dojezd 
a přidané poděkování na závěr.

S ohledem na možné "problémy" serverů doporučujeme
včas a předem si stáhnout soubor nebo vytisknout text.