čtvrtek 10. května 2018

Přístupové protokoly k Hnutí OdporuOriginál publikoval Cobra 9.5.2018

Za oponou Síly Světla připravují ty nejprobuzenější jedince z povrchové populace na fyzický kontakt s pozitivními podzemními a mimozemskými silami.

Tyto přípravy jsou součástí obrovského projektu, do kterého jsem zapojen.

Plně v souladu s touto novou (beta) časovou linií ti nejprobuzenější členové povrchové populace mohou ale nemusí dostat příležitost opustit povrch planety a být přijati do podzemního Hnutí Odporu nebo jiných pozitivních hnutí Agharty.

Nedávný věštecký sen Teresy Yanaros je přímým důsledkem této sekvence probuzení a vyžaduje detailní analýzu: [ODKAZ BUDE PŘELOŽEN POZDĚJI]

https://thedivinefrequency.com/2018/05/02/i-was-invited-to-the-inner-earth/

https://thedivinefrequency.com/2018/05/05/synchronicity-cobras-update-and-my-inner-earth-activation/


Tento sen se odehrál v hypnagogickém stavu, té jemné hranici mezi bdělým stavem a spánkem, která je portálem mezi fyzickou a vyššími dimenzemi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnagogia


Tento sen byl navozen jako signál povrchové populaci začít se připravovat na kontakt se sítí Agharty, a ve skutečnosti odhaluje velkou část přístupových protokolů.

Jestliže čtete tento článek, můžete ale nemusíte být pozváni, abyste se připojili k Hnutí Odporu, nebo jiné pozitivní frakci Agharty, ještě před Událostí.

Mohu vám poskytnout přesný popis a průvodce pro vstupní protokoly do Hnutí Odporu. Nemohu vám poskytnout přesné protokoly pro jiné pozitivní frakce Agharty, ačkoliv jsou ve většině aspektů téměř úplně stejné.

Jestliže jste vybráni pro vstup do Hnutí Odporu před Událostí, tak zde následujíc vstupní protokoly:

1. Budete fyzicky kontaktováni agentem Hnutí Odporu, velmi blízko místa, kde žijete. On anebo ona bude mít na sobě běžný civilní oděv a bude vyzařovat velmi pozitivní energii. On/ona se vám představí a zeptá se vás, jestli jste ochotni vstoupit do Hnutí Odporu. Bude vám vysvětleno, že poté, co do Hnutí Odporu vstoupíte, NEBUDETE mít možnost žádného fyzického kontaktu s povrchovou populací.

2. Bude vám poskytnuto 5-15 minut na posbírání vašich osobních věcí, které si chce vzít s sebou. Budete požádáni abyste si vzali předměty osobní emocionální hodnoty (svatební prsteny, fotky milovaných osob,...) protože všechny další předměty (oblečení, strava, zlato, peníze, ID dokumenty...) mohou snadno být replikovány replikátory. Dostanete malou tašku a všechny vaše věci se budou muset do ní vejít. Velikost a požadavky na váhu budou velmi podobné požadavkům na kosmonauty, ve smyslu jejich osobních věcí sebou na raketoplán:

https://www.quora.com/Are-astronauts-allowed-to-bring-personal-belongings-aboard-the-ISS-E-g-family-photo-teddy-bear-lucky-necklace-etc-What-are-the-physical-limitations-on-bringing-personal-stuff-by-weight-and-dimensions


3. Agent Hnutí Odporu vás doprovodí ke vstupnímu bodu do Hnutí Odporu. Obvykle se bude jednat o servisní otvor ve sklepě anebo v suterénu uvnitř komerční budovy, poblíž vašeho domova. Tam vás povede, abyste sestoupili po stupních, které vás dovedou 10-30 metrů pod zem k nejvyšší úrovni Hnutí Odporu. Ty stupně budou vypadat tak nějak:
4. Když se dostanete na úroveň Hnutí Odporu, dostanete se k high-tech dveřím, které vás později dovedou do zařízení, které bude vypadat trochu jako sprchový kout:

V tomto okamžiku se vás agent naposledy zeptá, jestli jste ochotní vstoupit do Hnutí Odporu. Jestliže odmítnete, budete doprovozeni na povrch a do Události již nikdy nebudete kontaktováni. Jestliže přijmete, agent vás nechá o samotě a vy vstoupíte skrze ty high-tech dveře sami. Budete požádáni, abyste si svlékli všechny šaty a tašku s vašimi osobními věcmi ponechali na zvláštním podnose. Pak budete požádáni, abyste vstoupili do "sprchové kabiny", kde budete vydezinfikováni od veškeré nanotechnologie a od většiny virů a bakterií. 

5. Vystoupíte druhou stranou "sprchové kabiny" do Hnutí Odporu v pořádku, osvěžení a vydezinfikovaní. V tom okamžiku se budete cítit mnohem lépe, s výbuchy vnitřní radosti, a budete se cítit velmi živí a plní energie.

Nové šaty na vás budou čekat na podnose a vaše staré oblečení bude dezintegrováno. Vaše osobní věci na vás budou čekat v tašce, vydesinfikované a bez nanitů.

6. Vstoupíte do další místnosti, kde lékař provede lékařské vyšetření. To potrvá asi 30 minut a bude to zcela neinvazivní a bezbolestné. Jestliže jste před vstupem do Hnutí Odporu měli nějaký závažný zdravotní stav, tak to bude ve většině případů napraveno během dodatečných 10-20 minut ve speciální kvantové opravné komoře za pomoci bezbolestné procedury. Poté, co budou medicínské procedury dokončeny, bude vám podán speciální nápoj, který spustí detoxifikační proces.

7. Dostanete svůj vlastní pokoj na odpočinek a spánek a projdete si detoxikační proces, který někdy může být docela intenzivní a může být trochu nepříjemný. Tento proces většinou trvá 1-3 dny a pomůže vám uvolnit většinu fyzických, energetických a emocionálních nečistot, které jste nashromáždili počas vašeho života na povrchu. Během tohoto procesu můžete zažívat mírné až středně vedlejší účinky detoxifikačního procesu, jako jsou bolesti hlavy, únava, lehká nevolnost, zvracení, silné uvolňování emocí, ztráta chuti k jídlu a větší potřeba spánku.

8. Po dokončení tohoto procesu detoxifikace, budete mít možnost se volně pohybovat po okrajových oblastech Hnutí Odporu: 

Pomalu budete integrováni do společnosti Hnutí Odporu a naleznete své místo uvnitř rodiny duše Hnutí Odporu:

ČESKÝ ČLÁNEK: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/04/rodiny-duse.html

http://isigacagri2015.blogspot.com/2017/11/priestess-activation-meditation.html


9. Poté, co budete přijati do Hnutí Odporu, nebudete mít možnost jít na povrch, kontaktovat povrchovou populaci ani používat povrchový Internet a mobily kromě extrémně řídkých případů, které se budou vztahovat přímo k vaší misi. Přímý kontakt s povrchovou populací budete mít možnost jedině až po Události.

Vítězství Světla!