úterý 1. května 2018

Krátká situační aktualizace


[Ale miláčku, 
my jsme nedostali tuhle Divokou Duši 
jen abychom přežívali. 
Naším úkolem je zatřást světem, 
převrátit ho vzhůru nohama 
a ukázat lidem okolo rozdíl 
mezi dýcháním a žitím naplno.]


Originál publikoval Cobra 30.4.2018

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Zbývající plasmatické topletové bomby jsou stále hlavní překážkou, která musí být odstraněna před tím, než může být Událost zpuštěna.

Mjolnir naráží do povrchu planety způsobem, který zde nemůže být zveřejněn. Jediné, co mohu říci je, že KONVERZE AN byla nedávno přidána jako dodatečná vlnová funkce k technologii Mjolnir a tak pomůže prolomení patové situace s rukojmími na povrchu planety.

ČESKÝ ČLÁNEK:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/06/konverze-an.html

Od aktivace beta časové linie 27. ledna 2018 jsou veškeré informace o operacích na povrchu klasifikované jako "deep black". To znamená, že Síly Světla NEUVOLŇUJÍ žádné kritické informace o povrchových operacích nikomu, a vy nebudete schopní dobrat se jakýchkoliv spolehlivých aktualizací o povrchových operacích (kromě nějakých malinkatých drobečků), nikde na Internetu. Důvodem je, že Síly Světla si nepřejí prozradit svoji novou meta-strategii pro planetární osvobození.

Některé aspekty Plánu pro Událost se změnily, zatímco jiné zůstaly stejné. Ujišťuji vás, že obdržíte kriticky důležité informace ohledně vaší role v operacích Události tak, jak se Událost přiblíží, až to bude potřeba, a až to bude nezbytné.

Články zabývající se "sociální dynamikou", které se objevili na mém blogu od okamžiku implementace této nové časové linie zanechaly některé lidi ve zmatku, což i dokonce vedlo ke spekulaci, že původní Cobra byl nahrazen klonem. Právě naopak. Tyto články na téma "sociální dynamiky" jsou plně v souladu s Plánem a další takové články budou následovat.

Za oponou se zabývám jedním projektem, který je zásadní pro planetární osvobození a který vyžaduje většinu mého času, energie a zdrojů. Z tohoto důvodu jsou mé články na blogu pro povrchovou populaci nejsou tak časté, na e-maily odpovídám o něco později a obchodní zakázky jsou odbavovány s malým zpožděním.

Děkuji vám za pochopení.

Vítězství Světla!