čtvrtek 26. dubna 2018

Steve Smaly: Konference Vzestupu Budapešť – část 1.
Originál publikoval 22. dubna 2018 Steve Smaly


Oficiální souhrn Konference Vzestupu v Maďarsku Cobra brzy zveřejní, ale zatím bych se chtěl s vámi podělit o své dojmy.


Když v neděli dcery několika národů, držíc se za ruce, vytvořily kruh lásky a staly jedním srdcem ve světle energií Bohyně, což - ať na vědomé či nevědomé úrovni - dojalo všechny přítomné, mělo mnoho lidí v očích slzy...neboť taková silná láska ty dlouho strádající a unavené duše ohromila. Když se to stalo, Cobra na konferenci řekl, že “na tuto chvíi čekal celý svůj život” a tehdy se začala psát historie něčeho, co se zrodilo tady, v Budapešti. Plejáďané nevybrali místo a datum konference náhodně. Byla to první konference v nové časové linii, která přepíše všechny předchozí časové linie....

Jsem rád, že jsem se zúčastnil této události, na kterou nikdy nezapomenu. Dostali jsme a stále dostáváme od účastníků konference tolik lásky; sdělují nám své pocity a zážitky, které musím popsat a podělit se s vámi o ně, protože si je nemohu nechat pro sebe.

Existují slzy bolesti ….a pak jsou slzy radosti. Ty všechny jsem znal...ale nyní jsem poznal slzy, které patří do třetí kategorie...slzy, které cítíte v srdci, když se vás znovu dotkne skutečná Láska.. . Láska, od jaké jste se odstřihli před tísíci let... Láska, která otřásá vaším tělem - tělem, jež je vězením duše; Láska, která vám nedovolí zastavit se na vaší cestě domů. Roztrhnete okovy, rozhodnete se a budete svobodní.

Mnoho lidí cítilo takovu sílu a lásku, jakou je na Zemi téměř nemožné zažít. Ale ten večer jsme přinesli tu sílu zpátky, protože jsme se tak rozhodli.

V pondělí se mnozí z nás nevzbudili stejní jako jindy...mnozí z nás nemysleli stejně jako jindy.. necítili jsme a nemilovali jsme stejně jako předtím … Něco se změnilo a my jsme zde, na fyzické rovině, cosi ukotvili.

Víte, předtím jsem poslouchal tzv. milá slova, shluky jemných, naprogramovaných, nízkých energií...Nyní vím, co je důležité a jakou to má cenu...co je důležité a co ne. Okamžitě to vynuluji a transformuji. Věděl jsem, kam kráčím a jaký smysl má můj život...ale nyní mě to žene blíž a blíž k tomu cíli, který jsem zažil kdysi dávno a který mi tak scházel. Dost bylo utrpení!

Cobrovy slova pronikly energiemi fyzického světa. Jednota a úsilí, jichž bylo doposud dosaženo, jsou vnímány těmi, co nebudují tento fyzický svět, ale plní svou misi, tvoří svět, který je Světem Vzestupu a Světem Lásky... pro ně je vše viditelné, protože to lze vidět pouze srdcem. Kdybych měl shrnout poselství, vzešlé z konference, znělo by asi takto:

Nalezněte sebe, nalezněte účel, pro který jste se zrodili a tento účel splňte. Buďte k sobě upřímní, vstaňte, rozhodněte o svém životě a dělejte, co máte dělat anebo co jste již měli udělat. To je vše.

Pokud tak budete pokračovat, najdete partnery. Cobra řekl: ”Nepotřebuji lidi, co mě následujou, nepotřebuji následovníky. Potřebuji ty, co budou spolu se mnou tvořit!”

Já bych k tomu dodal, že byste si neměli všímat druhé, pokud vás kritizují anebo když vám chtějí říkat, co si máte myslet, cítít a čemu věřit, či nevěřit. Anebo proč říkáte to, či ono...atd. Pokud někdo kráčí po jasné cestě a snaží se o Světlo, poznáte to. Protože ten se nebude starat o to, jak žijete a o to, co a jak děláte. Nebude na vás promítat své strachy, aby vás “ochránil”... protože zná zákon svobodné vúle, zákon jednoty, zákon žij a nech žít...Pokud je na správné cestě, bude se starat o sebe, aby splnil své poslání a aby přispěl k osvobození planety. Bude spolupracovat s těmi, co slouží stejnému účelu a bude jim pomáhat, podporovat je a chránit a využije každou minutu na to, aby sloužil Světlu a Vzestupu...protože na každé minutě záleží... On nebude následovat vůdce, samozvané guruy a bohy, ale slovo srdce, volání Lásky.

Když chcete zachránit Zemi, když chcete udělat neco pro druhé, když chcete dát svému životu smysl, pak musíte zachránit pouze jednoho člověka: SEBE! Není to o tom, změnit druhé, anebo udělat z nich to či ono. Nejdůležitějším zákonem je zákon svobodné vůle. Když to nejste schopni přijmout a nechápete to, nemůžete dělat nic a všechny vaše činy, slova a snaha budou k ničemu.

Zvedněte se konečně, vztyčte hlavu! Máte v sobě božské kvality. Vše, co vám způsobuje bolest, utrpení a bídu vás není hodno.

Nehledejte svou cestu v nových náboženstvích anebo nových systémech přesvědčení, nenásledujte druhé. Buďte tím, kým jste! Prociťte slova: JÁ JSEM!

Když se rozhodnete, nebude možné vás zastavit, nebudete mít nepřátele a Božský plán, pro který jste se zrodili, uskutečníte.

Každý, kdo tam byl, se občas přenesl na vyšší úroveň a téměř jsme mohli fyzicky cítit přítomnost Plejáďanů a jejich flotily.

V ten večer mnoho lidí učinilo rozhodnutí a začalo následovat slova svého srdce. A na světě se začaly tvořit skupiny Sesterství Růže, jakožto spojenci srdce. Spojuje je Jednota a bezpodmínečná čistá Láska. Toho večera se setkaly rodiny duše a srdce se klidně a tiše vydala na cestu ... Portály srdce se otevřely a přijaly energie...Tyto energie plynuly...a slzy Lásky... jako řeky plynoucí do oceánu... tekly do nekonečného oceánu Lásky.

Jsem vděčný, že žiji, že mohu milovat a být v Jednotě.

Vítězství Světla!

Steve

PS: Dostali jsme mnoho reakcí, z nichž vyzařuje Láska, síla spolupráce a touha¨po osvobození. Brzy je zveřejníme (bez jmen).

Do češtiny: Mirka