pondělí 23. dubna 2018

Report - Meditace za Mír a Konference Vzestupu v Budapešti


[Foto - Při konferenci nad námi]


Na shromáždění lidí pro naši Mírovou Meditaci jsme měli velmi krátký čas, a tak kritické masy nebylo dosaženo, ale přesto měla tato meditace hluboký dopad na geopolitickou situaci v Sýrii, minimalizovala efekty vojenské eskalace v pátek třináctého (velmi důležitý den na časové linii Templářů), stabilizovala Syrský Vortex Bohyně, a přinesla léčení a mír danému regionu.

Hlubší okultní důvody pro konflikt v Sýrii jsou vysvětleny zde:

https://prepareforchange.net/2018/04/14/the-real-occult-reason-behind-the-april-2018-syria-missile-attacks/


Nyní, když tato konkrétní vojenská eskalace selhala, tak se Archonské rodiny černé šlechty / Maltézští rytíři / Jezuitské síly za Erikem Princem snaží dotlačit Trumpa k dalšímu vojenskému konfliktu v Sýrii:

https://www.commondreams.org/news/2018/04/17/war-profiteer-erik-prince-reportedly-talks-help-forge-occupying-force-syria

http://therealnews.com/t2/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=74&jumival=21626


Je zajímavé si povšimnout, že většina US jednotek v Sýrii je rozmístěná v severovýchodní části země, což je přesně místo Vortexu Bohyně Hassuna-Samarra:

http://2012portal.blogspot.com/2014/06/isis.html


Situace v Sýrii je bitevním polem poslední fáze proxy války mezi Galaktickou Konfederací / Plejádskou Flotilou podporujícími Putina a Assada, a Chimera / Drakoniánskými silami, podporujícími Erika Prince a negativní vojenské frakce v Saudské Arábii a US, s tím, že Donald Trump uvízl mezi tím.

https://www.zerohedge.com/news/2018-01-11/trump-isnt-another-hitler-hes-another-obama


Tolik mohu tedy nyní říci ohledně planetární situace na povrchu planety.

Naše Konference Vzestupu v Budapešti svým úspěchem předčila naše nejdivočejší sny. Zajistili jsme novou pozitivní časovou linii pro tuto planetu tím, že jsme aktivovali planetární síť Sesterstva Růže na totálně nové úrovni. Nyní je nanejvýše důležité vytvořit tolik fyzických skupin Sesterstva Růže, kolik to jen půjde. Je potřeba, aby se tyto skupiny setkávaly jednou týdně fyzicky a ukotvovaly energie Bohyně do planetární mřížky tím, že budou provádět obě meditace - Vortex Bohyně a Návrat Bohyně

FB POST K ZAKLÁDÁNÍ TĚCHTO SKUPIN: 

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/permalink/1996367490605623/


NÁVODY - ČLÁNEK MOC BOHYNĚ:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/02/moc-bohyne.html

Úspěšně zformované skupiny Sisterhood of the Rose mne mohou kontaktovat na cobraresistance@gmail.com a obdrží další instrukce.
Naše konference probudila mnoho lidí, přivedla mnoho členů rodin duše dohromady a ukotvila masivní tok energií Lásky do planetární mřížky. Tato zkušenost byla velmi dojemná, jak si můžete přečíst v této zprávě:

http://2012portal-hungary.blogspot.com/2018/04/ascension-conference-budapest-part-1.html?m=1 

(Poznámka: tento odkaz se překládá, bude publikován později jako samostatný článek.)

Mocné energie Bohyně ukotvené během konference mohou a nemusí být důvodem, proč se Soros rozhodl přemístit svoje kanceláře Open Society z Budapešti do Berlína jen pár dní po konferenci:

https://www.zerohedge.com/news/2018-04-19/another-victory-orban-soross-open-society-foundation-closes-budapest-office

Chudáček Soros ví málo o tom, že Berlín je mocným Vortexem Bohyně také, takže se může stát, že se bude brzy opět stěhovat. Berlín je také místem jedné z hlavních evropských základen Hnutí Odporu, která má vliv na vesmírné programy na povrchu:

https://gizadeathstar.com/2018/03/new-german-mobile-phone-network-works-moon/


Od smrti Isis Astary pracovalo Hnutí Odporu z povzdálí přes alternativní média na zveřejňování existence elektromagnetických zbraní, paprskových zbraní, a dalších zbraní, které jsou používány Kabalou pro zacílení na ty nejvíce probuzené občany:

https://madmimi.com/s/b0adcb

https://stillnessinthestorm.com/2018/01/the-cias-dart-to-the-heart-secret-weapon-result-mimics-a-heart-attack/?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPost


A nyní "zcela náhodou" také mainstreemová média, jako je Popular Mechanics a Russia Today:

https://www.popularmechanics.com/military/weapons/a19855256/muckrock-foia-psycho-electric-weapons/

https://www.rt.com/news/424734-us-counterterrorism-center-mind-control/

https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18/fusion-center-em/


Brzy očekávejte další odhalení.

Nyní, když byla nová pozitivní časová linie zabezpečena, jsem opět připraven poskytovat rozhovory. Prosím požadavky na rozhovor zašlete na cobraresistance@gmail.com Všechny rozhovory proběhnou po 25.5.

Vítězství Světla!