pátek 2. března 2018

Situační aktualizace 2.3.2018Originál publikoval Cobra 2.3.2018

Čištění podzemního komplexu Illuminátské Odštěpené Civilizace pokračuje plnou rychlostí.

Síly Světla nemohou uvolnit nikomu moc informacích o pozemních operacích bez toho, aby je prozradily a tím ohrozily. Síly Světla varovaly, že v nepřítomnost skutečných informací bude na Internetu kolovat spousta hloupostí. Takže rada zní: pěstujte si vlastní úsudek. Síly Světla také odrazují od toho, spekulovat, kdy nastane Událost.

Požádaly mě, abych sdílel jedinou věc: "Technologie Mjolnir je pětidimenzionální Cliffordův torus, promítaný do čtvrté a třetí dimenze. Osvobození planety se bude řídi Goldiloks principem."

(Goldilocks principle - český ekvivalent jsem nenašel - ale jde o dívku se zlatými loknami z anglické pohádky o třech medvídcích - je to princip, který říká, že se věci nakonec musí dostat do určitého „rozumného“ rozmezí, mezi extrémní výkyvy. Hrdinka pohádky si vybírá postýlku, některá je moc dlouhá, některá moc studená, některá moc krátká, ale jedna je „ta správná“.)

Jestliže si přejete studovat topologii Prolomení Komprese, tak by vás mohla zajímat tato kniha:

https://www.amazon.com/Deaths-End-Remembrance-Earths-Past/dp/0765377101


V blízké budoucnosti budu schopen vydat mnoho informací, které se přímo nevážou k povrchovým operacím. Síly Světla požádaly o uvolnění informací o mysteriích Bohyně a nějakých "dalších" informací, které byly až dosud hluboce utajeny. Tyto informace mohou spustit silné reakce u mnohých členů povrchové populace, kteří čtou tento blog.

Zůstaňte v klidu.

Vítězství Světla!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: