pondělí 19. března 2018

MÍSTO KONTAKTU[NASTAL ČAS PRO KONTAKT.]


Originál publikoval Cobra 18.3.2018

Galaktické konfederační síly Světla vyhlásily, že povrch naší planety bude převeden pod správu Konfederace, v souladu s Galaktickým Kodexem, oddíl IV/2:

"Článek IV. Odstavec 2: Galaktická Konfederace má neodcizitelné a bezpodmínečné právo implementovat Galaktický Kodex a v případě nutnosti dobýt vojenskou silou oblasti porušující Galaktický Kodex

Tento odstavec poskytuje základnu pro osvobození okupovaných planet použitím vojenské síly. Vojenské síly Konfederace odstraní zastupitele Sil Temna a osvobodí rukojmí. Poté ostatní síly Konfederace působí jako průvodci procesem přijetí planety do Konfederace tím, že lokální populaci poskytnou instrukce. Někteří lidé možná cítí, že Konfederace nemá právo zasáhnout a že lidstvo má právo vyřešit své problémy samo. Toto zkrátka není pravda. Mnoho válek napříč celou planetou a neustálé porušování základních lidských práv ukázalo, že lidstvo není schopné vyřešit svou vlastní situaci. Takže je mnohem lepší, když obdrží moudré strážce, jako průvodce. Konfederace také nahradí momentální loutkovodiče (Síly Temna), které lidstvo přizvalo před dlouhou dobou, v Atlantidě. Poté se Galaktický Kodex konečně stane univerzálním etickým kódem napříč vesmírem a temnota přestane existovat."

GALAKTICKÝ KODEX

O operacích na povrchu nemůže být povrchové populaci ze zřejmých důvodů mnoho sděleno. Jedinou věcí, kterou mohu říct, je, že existuje docela vysoký počet Chimerou ovládaných Drakoniánských a Reptiliánských hybridů, kteří se uvnitř podzemních základen mezi roky 1996 a 1999 inkarnovali do naklonovaných lidských těl. Po útoku pod falešnou vlajkou z 11.9.2001 začali vycházet na povrch a infiltrovat se do vyšších pozic moci v rámci lidské společnosti. Tato situace je v tuto chvíli adresována silami Světla v rámci Operace Mjolnir.

Musím zde říct, že situace s rukojmími na povrchu planety je velmi obtížná a osvobození může trvat o něco déle, než bylo očekáváno.

To je důvodem, proč Síly Světla odrazovaly od jakýchkoliv spekulací ohledně načasování Události, abychom se vyhnuli zklamání. Doporučují, abyste se raději soustředili na svůj úkol a na žití svých životů do plna v přítomném okamžiku:[NIKDO SE NERODÍ VÁLEČNÍKEM.
ZVOLÍTE SI JÍM BÝT, KDYŽ ODMÍTNETE ZŮSTAT SEDĚT.
ZVOLÍTE SI JÍM BÝT, KDYŽ ODMÍTNETE TOHO ZANECHAT.
ZVOLÍTE SI JÍM BÝT, KDYŽ  JSTE SRAŽENI A ZNOVU SE POSTAVÍTE.
ZVOLÍTE SI JÍM BÝT, PROTOŽE KDO, KDYŽ NE VY?]Každý den tisíce lidí zemřou hlady a z podvýživy:

https://www.quora.com/How-many-people-die-of-hunger-every-day-How-can-we-decrease-that-number


Z toho je vidět, jakou moc temné síly stále mají na povrchu planety. Jestliže by byla Událost spuštěna předtím, než budou vyřešeny topletové bomby, počet obětí by byl mnohem, mnohem vyšší.

V rámci příprav na Prolomení Komprese mě Síly Světla poprosily, abych povrchové populaci předal instrukce na přeměnění povrch planety na  MÍSTO KONTAKTU.

Instrukce:

Jestliže vlastníte pozemek, který má malou plochou oblast, dost velkou na to, aby na ní mohl přistát malý plejádský létající talíř, pak můžete V DUCHU pronést následující prohlášení:

"Ve jménu mé Já jsem přítomnosti přikazuji aby nastalo přistání plejádské lodi na pozemku, který vlastním, a můj fyzický první kontakt s plejáďany z té lodi, jak nejdříve to bude možné, nejlepším možným způsobem."


Je velmi důležité, abyste NIKDY toto prohlášení nevyslovili nahlas a nikdy o tom s nikým nemluvili, jinak se nemůžete součástí projektu MÍSTO KONTAKTU stát.

Složená svobodná vůle tisíců lidí, kteří učiní toto prohlášení po celém světě vyšle koherentní signál pulsujícího Světla do energetické mřížky planety a plejáďanům. To způsobí, že se celá planeta promění v Kontaktní Kruh. Kritická masa potřebná pro to, aby se to stalo, je okolo 12.000 lidí. Bude to ukazatelem pro plejáďany a pro galaktickou centrální rasu, že probuzená část lidské populace dosáhla duchovní dospělosti, která se rovná 0.75 na Kardashevově stupnici:

http://www.veronicasicoe.com/blog/2014/04/the-kardashev-scale-0-to-6/


To bude indikátorem, že kontaktní sekvence může začít. 

Lidstvo je na kontakt připravené:

http://www.astronomy.com/news/2018/02/a-new-study-shows-mankinds-reaction-to-alien-life-would-be-quite-positive

https://www.youtube.com/watch?v=9qVguGkKnVw

Kontaktní sekvence je správně popsána na posledních stránkách této knihy:

https://livelovegod.files.wordpress.com/2016/06/1-1-kencareythestarseedtransmissions.pdf


Pojďme kontaktní sekvenci zahájit. Pojďme tuto planetu proměnit na Kontaktní Kruh!


Vítězství Světla!