čtvrtek 1. února 2018

PROSÍME ROZESLAT! Meditace s Bohyní na rozpuštění negativních rituálů


Síly Světla nás požádaly, abychom dnes, 1.2.2018 ve 23:00, provedli níže uvedenou Meditaci s Bohyní za neutralizaci negativních rituálů, a tím pomohli silám Světla a pomohli prosadit Světlo Bohyně na povrchu naší planety. Jste srdečně vítání, pokud se k tomu cítíte povoláni.

Také by velice pomohlo, jestliže byste tuto meditaci v příštích dvanácti hodinách provedli tolikrát, kolikrát budete k tou vedeni.Dnes ve 23:00 a každý další čtvrtek od 23:00


Instrukce:

1. Představte si jasný sloup Světla, jak vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, jak prochází skrze vaše tělo do středu Země. Pak si představte druhý sloup Světla, jak vystupuje ze středu Země, prochází vaším tělem, skrze všechny body Světla v našem solárním systému a v naší galaxii a zpět do Centrálního Slunce. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, které proudí nahoru i dolů.

2. Nyní si představte nad svojí hlavou, uvnitř těchto zářivých sloupů Světla, Bohyni v podobě krásné ženy ztělesňující posvátné ženství: to je bezpodmínečnou lásku, soucit, přijetí, mír, harmonii, milost, krásu a léčení. Prociťte její energii.

3. Spusťte tu Bohyni do svého těla, zatímco zpíváte mantru OM. Současně s tím můžete provést nad svojí hlavou mudry a poté i je spustit a jemně položit na své Srdce. Prociťte, jak tato energie Bohyně vstupuje do vašeho těla a ukotvuje se ve vašem Srdci.

4. Povolejte si přítomnost Bohyně Dou Mu, přítomnost všech vzestoupených Bohyň, jako je Isis, Maat, Hathor, Quan Yin, Mary Magdalene, White Tara, .. aby pomohly se zrušením všech probíhajících černých rituálů na této planetě a pomohly znovunastolit Světlo a Spravedlnost.

5. Rozpřáhněte své ruce před sebe a pošlete tuto posvátnou ženskou energii skrze vaše ruce směrem ke všem negativním rituálům, a tím je zneutralizujte a zneškodněte, ztratí svoji moc. Viďte, jak všechny tmavé rituály utichají a rozpouštějí se ve Světle Lásky Bohyně.

6. Nyní si představte, jak se sloup Světla z Galaktického Centrálního Slunce rozšiřuje z vaší čakry Hvězdy Duše, která je asi 20 cm nad vaší hlavou, ke všem bytostem zapojeným v těchto rituálech, jak je znovu propojuje se Zdrojem, a jak je inspiruje, aby toho zanechaly. Viďte, jak začínají pracovat pro Světlo.

7. Poděkujte všem bohyním a všem bytostem Světla a prociťte vděčnost, že toto proběhlo.


Bohyně chce mír a mír nastane!


AUDIO - VEDENÁ MEDITACE ZDEProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: