sobota 3. února 2018

Práce s MjolniremOriginál publikoval Untwine 2.2.2018

Cobra nedávno Mjolnir popsal jako novou technologii sil Světla používanou pro detekci a odstranění temných bytostí a energií, za účelem urychlení osvobození této planety:

ČLÁNEK:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/01/original-publikoval-cobra-16.html

VIDEO:Já jsem to testoval a cítím, že povolání Mjolniru na pomoc s čištěním a ochranou tady dole na povrchu planety.

Ačkoliv se jedná o novou technologii, zdá se, že jméno, na kterém je tento princip nebo tento energetický paprsek založen je starodávné nebo spíše věčné.

Mjolnir je bouře, kterou používá Thor, aby prosadil Boží Vůli. Z ezoterického hlediska se nejedná pouze o bouři na nebi, jedná se o univerzální energii, Kosmické elektrické Světlo, které je ztělesněním Boží Vůle, a které může být dosaženo kdekoliv. V podstatě se jedná o metaelektřinu, vyšší duchovní aspekt, který je Zdrojem fyzické elektřiny. Naše vnitřní Vůle je přenášena do našeho fyzického těla prostřednictvím elektrických impulsů v nervech, a Boží Vůle je přenášena ve Vesmíru prostřednictvím Kosmického Elektrického Světla.

V dávných dobách, kněží Thora nebo Zea nebo dalších ekvivalentů, povolávali tuto posvátnou bouři pro ochranu, a nejednalo se o teoretickou představu, ale o skutečnou reálnou energii dostupnou k použití.

Na Východě pro toto existuje dobře známé jméno a symbol: Varja nebo Dorje, což bylo také používáno podobným způsobem.

Můžeme to použít tím, že to povoláme, a také si můžeme představit mnohonásobné paprsky jasného, světle modrého, elektrického Světla, jak se po směru hodinových ručiček rozprostírají v auře, nebo v kterékoliv zvolené oblasti, kterou si přejete vyčistit a chránit. Nebo s tím můžete experimentovat jinými způsoby, pokud k tomu budete vedeni.

Zdá se, že kameny Cintamani, které byly vystaveny blízkému kosmickému prostoru pomáhají s ustanovením bližšího spojení:

http://www.cintamani.space/Nearspace.html


Tato nová technologie sil Světla může nebo nemusí mít hned plný dosah, ale jak pokračujeme s jejím povoláváním, představováním si, ta zcela jistě zřizujeme spojení s jejím podkladovým principem, což se posílí tím více, čím více to praktikujeme, a také jestli to povoláme svojí svobodnou vůlí, tak pomáháme tuto technologii přitáhnout, a pomáháme, aby se Mjolnir země dotkl dříve, a harmoničtějším způsobem, tak, jak se do nějaké míry pro něj stáváme elektrickými vodiči.


Vítězství Světla


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: