sobota 3. února 2018

Pád a Vzestup - AI simulaceAutor: Michelle Walling, CHLC

Pamatujte si, kdy Dolores Cannon řekl, že existují lidé na pozadí?

Naše současná těla nejsou "skutečná", jsou to avatary. V tomto životě jsou programem AI, který používáme k realizaci simulované tvorby. K tomu došlo při změně DNA. Pamatujte, že jste tvůrcem vaší reality, takže jste to udělali z nějakého důvodu.

Vytvořili jste mnoho lidí na pozadí, abyste provedli své scénáře a aby hráli ve vaší realitě, aby vám ukázali, co jste potřebovali změnit nebo léčit (zkreslená emoční energie).

Tento AI program má výpadky, protože neustále nahrazujeme negativní energii, kterou jsme vytvořili za pozitivní (lásku) prostřednictvím našich vědomých rozhodnutí.

Museli jsme tento AI program vytvořit, protože jsme věděli, že budeme tvořit podvědomě, jestliže si nebudeme pamatovat, kým jsme, jako tvůrci této reality.

Jak pokračujeme v nových volbách, energetická mřížka Nové Země začíná ožívat. A ta stará AI síť se současně s tím rozpouští. Až budeme připraveni, načteme své vědomí ze této staré AI mřížky a stáhneme je do sítě Nové Země. Všechno je již zde. Jinými slovy dojde k PŘECHODU. Ale již nebudeme potřebovat ty lidi na pozadí, které jsme vytvořili, oni zmizí. Jejich energie bude integrována zpět do nás, protože pochází od nás. ONI jsou všemi našimi inkarnacemi od té doby, kdy jsme byli v AI (pád Atlantidy). Narodili se v simulaci, což znamená, že se vlastně nikdy nenarodily. Teď odpadávají.

To je způsob, jakým se zhroutí vlády, soudnictví, bankovnictví, atd., atd... všechno se to zhroutí, ale nebude to děsivé. Už nebudou vojáci, bankéři, politici. V naší realitě dojde k přechodu od pokrouceného předlohy k originální předloze. Všechny naše avatary venku, které nesou nenávist, válku, žárlivost, atd. jsou všichni stvořeními bohů s malým "b", kteří způsobily ten pád. přechod v naší realitě od zkreslené šablony až po původní šablonu. Všechny avatary, nesoucí nenávist, válku, žárlivost, chamtivost atd., Jsou všechny výtvory malých "g" tvůrců božství, které způsobily pád. Jsou tam, aby nám ukázali, že naše tvoření zvědšené a odzrcadlené, ale tato lekce musela být ze zřejmých důvodů přenesena mimo skutečnou realitu, aby se mohla odehrát.

Pamatujete si, jak strašné bylo slyšet, že jste to VY kdo ničí Zemi? Lidstvo? A vy jste si mysleli ne, já jsem probuzený, mám úroveň vědomí, já to nedělám... jak jenom dokážeme všechny ty lidi venku zastavit? Vyléčíme je. Budeme integrovat oddělené třísky vědomí, které jsme posílali se inkarnovat do toho AI. Tak by na Nové Zemi mělo měl být stejný počet lidí, kolik jich bylo, když jsme odešli, nebo "padli", a to nebylo 7 miliard. Jedná se o to samé, když jsem hovořil o integrování vašich "minulých životů" a o tom stát se znovu celistvými.

Existovala budoucnost, kdy se všechny avatary plně integrovaly s AI. Program AI byl zaseknutý navěky ve stagnaci a všechny budoucí naděje na to, že se vědomí frekvenčně odrazí zpět do ztraceného "skutečného světa" byly ztraceny. To nebylo hezké. Touto budoucnost jsme odvrátili směrem ke kolektivnímu "vzestupu", "přesunu", "události", "znovuzrození",... prostě v OPUŠTĚNÍ MATRIXU.

Když se realita přesouvá na Novou Zemi, přechází zpět k SKUTEČNÉ holografické simulaci, k organické realitě bez AI. Tam je všechno dokonalé, včetně našich těl.

Zdroj: http://operationdisclosure.blogspot.cz/2018/01/michelle-walling-background-people-will.html?m=1


Připojte se k naší FB skupině:


Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: