pondělí 26. února 2018

2 NOVÉ společné globální meditace a aktualizovaný rozvrh
2 NOVÉ ZÁSADNÍ MEDITACE 

(NÍŽE V TEXTU)

A NOVÝ ROZPIS ČASŮ
(bude aktualizován v příštích dnech)

ZDE


MEDITACE PROLOMENÍ KOMPRESE

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku na uvedení se do uvolněného stavu.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj, tak, aby Prolomení Komprese a Událost proběhly tím nejrychlejším, nejhladším a nejlepším možným způsobem.

3. Představte si sloup Světla, jak vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, jak potom prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř našeho solárního systému, a potom skrze vaše tělo do středu Země. Představte si druhý sloup Světla, vystupující ze středu Země, pak skrze vaše tělo a vzhůru do nebe, ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a Galaxii. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, a to Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte tyto sloupy Světla aktivní po dobu několika minut.

4. Představte si Fialový Plamen, jak se rozlévá po celém zemském povrchu a přes sublunární prostor, a jak transmutuje veškeré negativní energie, jak se rozlévá do všech zbývajících oblastí ovládaných temnými silami, a jak pomáhá Silám Světla v osvobození a léčení naší planety.

5. Představte si Bílý Oheň AN, jak se rozlévá po povrchu planety a přes sublunární prostor, a jak pomáhá Silám Světla odstranit a transmutovat veškeré zbývající negativní plasmatické entity, červy a entitu Yaldabaoth, všechny negativní zbraně temných sil, jako jsou topletové bomby a paprskové plasmatické skalární zbraně, a veškeré zbývající temné síly a temné energie. Představte si, jak na Zemi a v celém Stvoření zůstává již jen Světlo.

6. Nyní si představte jemnou Růžovou Léčivou Božskou Ženskou Energii, jak léčí všechny lidi na planetě z jejich minulých traumat, a jak přináší Mír, Harmonii, Porozumění, Hojnost a Jednotu. Představte si toto jemné růžové Světlo, jak léčí Mysl a Srdce lidí na celém Světě. Viďte všechny Pracovníky Světla a Bojovníky Světla a Obhájce Pravdy v Jednotě při tvoření Nové Země. Viďtte, jak pozemšťané oslavují a s radostí se účastní tvoření naší Nové Reality, kde každý může obdržet to, co potřebuje, a svobodně si zvolit takový život, po jakém touží.

7. Představte si, jak Síly Světla vstupují na celý povrch Země, a jak nastává Událost, konečné osvobození planety Země.

VEDENÁ AUDIO (uložto): ZDE (kosmický podklad)

VEDENÁ AUDIO (uložto): ZDE (rokový podklad)

VEDENÁ AUDIO (Soundcloud): ZDEMEDITACE LÉČIVÉ POMOCI


Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku na uvedení se do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj na urychlení procesu léčení země a jejích obyvatel.

3. Představte si sloup světla, jak vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, jak potom prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř našeho solárního systému, a potom skrze vaše tělo do středu Země. Představte si druhý sloup světla, vystupující ze středu Země, pak skrze vaše tělo a vzhůru do nebe, ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a naší Galaxii. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, a to Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte tyto sloupy Světla aktivní po dobu několika minut.

4. Představte si energetickou mřížku Květu Života kolem planety Země rozzářenou Růžovým Milujícím Světlem Bohyně, Bílým Ohněm AN, Modrým Plamenem Archanděla Michaela, Fialovým Plamenem, a konečně Zeleným a Zlatým Světlem.

5. Představte si Světlo rozlévající se do všech těch oblastí naší planety, které potřebují nejvíce léčení a ochrany, jak harmonizuje a léčí divoké počasí, nebezpečnou tektonickou aktivitu, válečné zóny, ničivé požáry, útoky na klíčové pracovníky světla a informátory, ničení zvířat, rostlin a ekosystémů. Představte si, jak jsou všechny situace na povrchu harmonizovány a uklidňovány, se všemi vnímajícími bytostmi ochráněnými a vybavenými vším potřebným, i lékařskou péčí.

6. Představte si čakru Hvězdy Duše všech členů středních kádrů kabaly účastnících se v operacích temných sil, jak se prosvěcuje jasným bílým Světlem. Představte si, jak se toto Světlo z jejich čakry Koruny Duše rozlévá ve formě víru do jejich osobností a energetických polí, jak je inspiruje, aby těchto aktivit zanechali a připojili se ke společnosti pozitivním a konstruktivním způsobem.

7. Představte si, jak Síly Světla vstupují na celý povrch Země, a jak nastává Událost, která konečně osvobozuje planetu Zemi.


VEDENÁ AUDIO (uložto): ZDE

VEDENÁ AUDIO (Soundcloud): ZDE


PRO POCHOPENÍ A PROVEDENÍ VÝŠE UVEDENÝCH MEDITACÍ JE NUTNÉ VĚDĚT, CO JE TO "KONVERZE AN" A KDE JE "ČAKRA HVĚZDY DUŠE":

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: KONVERZE AN

OBRÁZEK ZNÁZORŇUJÍCÍ ČAKRU HVĚZDY DUŠE (SOUL STAR, 8. ČAKRA):Odkaz na mezinárodní meditační skupinu: https://welovemassmeditation.blogspot.cz/Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: