pátek 29. prosince 2017

PLEJÁDSKÝ PROTOKOL PROTI CHRONICKÉ BOLESTI

6. listopadu 2017 plejádský kontaktér Cobra zveřejnil na svém blogu následující sdělení:

"PLEJÁDSKÝ PROTOKOL NA ÚLEVU OD CHRONICKÉ BOLESTI

Plejáďané by nyní rádi pomohli lidem s chronickými bolestmi a vyvinuly protokol, který takové bolesti může ulevit. Jestliže máte chronickou fyzickou bolest, můžete třikrát opakovat ve své mysli spouštěcí příkaz:

Command PB stardust
Command PB stardust
Command PB stardust"

(Opakujte to nejlépe nahlas)

Překlad těchto slov znamená Příkaz PB hvězdný prach, ale řekněte raději nahlas originální pokyn.

"Plejáďané pak použijí své pokročilé technologie k tomu, aby se napojili na váš nervový systém a od bolesti vám ulevili. Tento nový protokol je stále ve vývoji a má omezený účinek."

Mnoho lidí, kteří tento protokol u nás i ve světě použili ale již hlásí úlevu.

17. listopadu 2017 Cobra vydal aktualizaci a píše:


"Ukázalo se, že Plejádský protokol Command PB Stardust určený na odstranění chronické bolesti je účinný tak na 80%. Hlavním faktorem snižujícím efektivitu tohoto protokolu je potlačená vina, potlačené negativní emoce, dřívější smlouvy duše z minulých životů s temnými silami a extrémně složité anebo závažné zdravotní stavy.

Je potřeba chápat, že tento protokol ve většině případů neléčí skutečnou příčinu té bolesti, ale jenom nastavuje centrální nervový systém tak, že snižuje signál o bolesti. Snížený signál bolesti je pak jednoduše znamením, že je něco v nepořádku s fyzickým tělem a že je potřeba lékařské ošetření. Tento protokol NENAHRAZUJE lékařský zákrok ať již pomocí konvenční nebo alternativní medicíny.

Síly Světla požádaly, aby byl tento protokol velmi široce rozšířen, protože má moc dramatickým způsobem snížit množství zbytečného utrpení na povrchu naší planety."


23. prosince 2017 - doplňující informace v rámci rozhovoru na www.welovemassmeditations.com


"H: Mám dotaz k plejádskému protokolu Command PB Stardust. Momentálne vyzýváme lidi, aby ten postup využívali po skončení meditace týkající se multidimenzionálního portálu. Je nějaký způsob, jak to využít účinněji? Například, že by to říkali nahlas?

C: Lidé to mohou říkat nahlas, aby to bylo účinnější. A další faktor tady je to, že čím víc se to rozšíří a čím víc lidí to bude dělat, účinek toho bude stále lepší, protože Plejáďané se učí na základě zpětné vazby od lidí, co to používají a tak je to účinnější. Takže lidem doporučuji, aby to co nejvíc šířili. V tuto chvíli nemáme dostatečnou zpětnou vazbu. Plejáďané očekávali trochu větší zájem, protože to může pomoct mnoha lidem. Takže, pokud to bude ještě víc rozšířené, také to povzbudí Plejáďany, protože oni vyvíjejí další postupy pro jiné situace, ale zatím nejsou tak daleko, aby je zveřejnili. A také řekli, že když tento návod [Command PB Stardust] bude dostatečně rozšířen, pak uvolní další návody pro jiné situace.

H: Takže, když člověk třikrát nahlas řekne ‘Command PB Stardust’, Plejáďané budou tělo toho člověka monitorovat?

C: Plejáďané budou stále napojeni na toho, kdo se k nim obrací. A když člověk pracuje s Plejáďany víc, oni s ním bude také více interagovat.

H: Existují ještě další postupy, vyvinuté jinými pozitivními mimozemskými rasami?

C: Řekli mi přesně to, co jsem zrovna uvedl. Tento postup musí být trochu víc znám a být víc rozšířený. Lidé nemusí na Plejáďany věřit, nemusí věřit ničemu, pouze ať ten návod vyzkoušejí a uvidí, jak funguje. Mnoha lidem to fungovat nebude, ale pro mnoho dalších bude docela účinný a to je to, co Plejáďané chtějí. Chtějí snížit bolest a utrpení na této planetě."PROTO VÁS PROSÍME O ROZŠÍŘENÍ TÉTO INFORMACE, 
ABYSTE POMOHLI I LIDEM KOLEM VÁS...
Video 1 - CZ titulky
Video 2 - CZ titulky


Audio link:

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: