neděle 17. prosince 2017

MEDITACE pro období SLUNOVRATU 17.12.-25.12. v 15:30 HODIN

DENNĚ V 15:30

V těchto dnech 17.12. - 25.12. máme šanci díky silnému proudu z multidimenzionálního portálu otevřeného směrem ke galaktickému středu smáznout problémy na plasmatické rovině (detailně popsané na tomto blogu) a tím odblokovat celou situaci na Zemi, věnujte tomu prosím pozornost, rozešlete tuto sdílenou globální meditaci k slunovratu, kterou budeme, kdo se na to cítí, provádět v tomto období denně v 15:30 hodin. Dole je k dispozici vedená audioverze.MEDITACE pro období SLUNOVRATU

ČASY: DENNĚ V OBDOBÍ 17.12.-25.12. V 15:30 HODIN

Instrukce:

1. Uvolněte své tělo, emoce a mysl, tím, že se soustředíte na svůj dech, nebo jiným způsobem, který se vám osvědčil.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj pro nastolení světového míru, spravedlnosti, svobody, a hojnosti pro planetu Zemi a její obyvatele.

3. Představte si sloup Světla, jak vyzařuje z Centrálního Galaktického Slunce, jak pak sestupuje skrze všechny Bytosti Světla uprostřed našeho Solárního Systému, skrze naše Slunce a Měsíc, a potom skrze naše tělo do středu Země.

4. Nyní si představte druhý sloup Světla, jak vystupuje z centra Země, a potom skrze vašeho tělo vzhůru do nebe ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a naší Galaxii.

5. Nyní jste ve dvou sloupech Světla. To Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte sloupy Světla aktivní po dobu několika minut.

6. Představte si sloup zářivého bílého Světla, jak sestupuje z JÁ JSEM přítomnosti do čakry hvězdy duše každého pracovníka světla na Zemi. Představte si vyšší já 144.000 inkarnovaných bytostí aktivují tím, že se probouzí do uvědomění svých úkolů.

7. Představte si vír zářivě bílého Světla, jak sestupuje z JÁ JSEM PŘÍTOMNOSTI do čakry hvězdy duše každé lidské bytosti na Zemi a do jejich energetického pole a osobností, jak je probouzí do reality Světla, a poskytuje jim moc se konečně osvobodit od temnoty.

8. Podívejte se, jak se kolektivní paprsek světla rozšiřuje do Světelné Mřížky Země, a jak se propojuje se srdcem Země.

9. Podívejte se, jak se každá živá bytost na Zemi propojuje se svými rodinami duše a duchovními průvodci tak, jak se tento kolektivní paprsek světla rozšiřuje podél energetické mřížky Země.

10. Podívejte se, jak se toto Světlo rozšiřuje po Zemi a po celém našem solárním systému, jak propojuje čakry hvězdy duše Agharťanů, Ashtarova Velitelství, Plejáďanů, Sirianů, Andromeďanů, Arkturiánů, Lyranů, Galaktické Konfederace, a všech bytostí Světla, které lidstvo vedou a podporují při Vzestupu Země.

11. Představte si Energii Bohyně, jak po spirále prolíná všechny vrstvy rozšiřujícího světla, jak přináší mír, harmonii a osvobození pro planetu Zemi.


Bohyně chce mít a mír nastane!


AUDIO VEDENÁ VERZE: ZDE


Čakra hvězdy duše = Soul Star, viz. obrázek:Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: