středa 29. listopadu 2017

NALÉHAVÁ VÝZVA! Alert Meditace - ČASY: 16:00 (Praha, Brno, Bratislava)

Aktualizováno 2/11

Děkujeme všem, kteří jste se s námi doposud zúčastnili aktuální ALERT meditace. Audio má 1697 přehrání..., pravidelně vás bylo kolem 40-50 v daný čas.

Situace je lepší, tak bdueme pokračovat jednou denně v 16:00 našeho času.

"There is a notification from Cobra that the alert has downgraded to Red

So we can just do the Alert Meditation once a day at 3 PM GMT"

Krásný víkend.

====

Aktualizováno 29/11

"Protože je situace stále velmi kritická, Cobra požádal, aby VSICHNI pracovníci světla prováděli ALERT MEDITACI opět ve čtyřhodinových intervalech, a tím pomohli Silám Světla tuto situaci rozpustit."

"Since the situation is still very critical, Cobra has asked ALL the Lightworkers to perform the Alert meditation at four hours interval, in order to help the Light Forces to resolve the situation."=======

Aktualizace 29/11

"Děkujeme za vaši tvrdou práci.

Podle Cobry, protože se situace trochu zlepšila, můžeme přejít na rozvrh JEDNOU DENNĚ v 16:00, což umožní lepší připojení i pro lidi v Asii a pokračovat s ALERT meditací tímto způsobem."

=======

vydáno 11/23/2017 10:36:00 am

Právě probíhá intenzivní bitva mezi Silami Světla a Silami Temnoty.

Z důvodu opakovaného statusu Black alert a z důvodu naléhavosti situace Cobra požádal VŠECHNY pracovníky světla, aby se zúčastnili této Alert Meditace ve čtyčhodinových intervalech, a tím pomohli Silám Světla situaci rozpustit.

ČASY: 01:00, 05:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00 (Praha, Brno, Bratislava)
Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku pro uvedení se do stavu uvolněného vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj pro urychlení procesu nastolení harmonie a jednoty pro planetu Zemi a její obyvatele.

3. Představte si sloup Světla, jak vychází z Galaktického Centrálního Slunce, pak prochází všemi bytostmi Světla uvnitř našeho Solárního Systému, skrze Slunce a Měsíc a potom skrze vaše tělo a do středu Země. Představte si druhý sloup Světla, jak vychází ze středu Země, pak vzhůru skrze vaše tělo, a vzhůru k nebi ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a Galaxii. Nyní jste ve dvou sloupech Světla, a toto Světlo proudí současně nahoru i dolů. Ponechte tyto dva sloupy Světla aktivní po dobu několika minut.

4. Nyní si vizualizujte jemně růžovou léčivou božskou ženskou energii, jak léčí všechny lidi na planetě od jejich minulých traumat, jak nastoluje mír, harmonii, porozumění, hojnost a jednotu. Představte si, jak tato měkké růžové světlo léčí mysl a srdce všech lidí na celém světě. Podívejte se, jak všichni Pracovníci Světla, Bojovníci Světla, a lidé vyznávající pravdu pracují v jednotě na vytvoření Nové Země. Podívejte se, jak lidé na Zemi slaví a s radostí se účastní tvoření naší nové reality, kde každý může dostat, co potřebuje a má možnost si volně zvolit způsob svého života, podle svých tužeb.

Doporučený čas této meditace je 15 minut.

Bohyně chce mír a mír nastane!


AUDIO - VEDENÁ VERZE - ZDE


Zdroj: https://welovemassmeditation.blogspot.cz/2017/11/urgent-alert-meditation-every-4-hours.html

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: