čtvrtek 24. srpna 2017

MEDITACE SJEDNOCENÍ – PLNÝ REPORTOriginál publikoval Cobra 23.8.2017

Naše meditace představovala zvrat v procesu planetárního osvobození:

https://www.youtube.com/watch?v=y97rBdSYbkg

O meditaci bylo informováno několik milionů lidí a více než čtvrt milionu se skutečně zúčastnilo, takže se jedná o naši dosud nejsilnější meditaci.

Jednota a rezonance, které jsme dosáhnuly byla pozoruhodná a byla signálem pro Centrální Rasu, žeprobuzená část lidské populace bude schopna udržet Světlo v jednotě, když dojde k Události a že nyní nastal čas tuto planetu provést procesem Vzestupu. To znamená, že odteďka se budou energie z Galaktického Středu exponenciálně zvyšovat, až do bodu, kdy bude veškerá temnota vyčištěna a planeta osvobozena.

Během naší meditace byla dokončena kritická masa energetické mřížky Nové Atlantidy po planetě a od této chvíle je tato mřížka dost silná na to, aby zvládnula energie Události. Od této chvíle také tato energetická mřížka Nové Atlantidy bude silami světla používána pro přenos aktivačních kódů pro mise ve formě odhalujících snů, vjemů a vizí probuzené části lidské populace.

Více než polovina zbývající plasmatické anomálie entity Yatdabaoth byla transmutována, a vortex plasmatické anomálie na východním pobřeží USA doslova zmizel. Co zbývá, jsou menší rozpadající se zlomkové vortexy anomální plasmy ve Washington DC a New Yourku. Archoni okultním způsobem používali plasmatický vortex na východním pobřeží USA pro ochranu Kabaly a nyní, když je tato ochranná vrstva téměř pryč, tak budou mnohé činy Kabaly, včetně jejich rozsáhlých sítí zneužívání dětí brzy odhaleny veřejnosti.

Síly Světla byly v posledních měsících velmi aktivní v odstraňování Černého Kamene, a naše Meditace Sjenocení poskytnula potřebnou energetickou podporu pro finální zátah, a Černý Kámen je v tuto chvíli téměř pryč. Zcela vyčištěný bude do týdne a veškerá anomálie s jím propojená do měsíce. Jakmile to bude dokončeno, tak nebude mít RHIC urychlovač na Long Islandu pro skupinu Chimera žádný význam, a přestanou ho používat. Zůstane tak jedním z mnoha urychlovačů po světě, neschopných učinit jakoukoliv vážnou škodu lidstvu.
Vše výše uvedené sečteno uvrhnulo zbývajících 80 členů skupiny Chimera do panického módu. 2 skupiny z nich již opustily Long Island, protože cítily, že je jejich místo příliš „provařené“.
První z těchto skupin se nyní koncentruje v okolí:

https://www.bizjournals.com/washington/blog/fedbiz_daily/2012/05/darpa-moves-into-new-13-story-hq-in.html

Druhá je zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Peterson_Air_Force_Base


A třetí skupina zůstává v klonovacím zařízení po touto laboratoří:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Spring_Harbor_Laboratory

Hlavní překážkou, která stále potřebuje být vyčištěná předtím, než dojde k Události jsou zbývající Topletové bomby.

Cvičení civilní obrany EARTH EX, které dnes probíhá v USA poskytuje extrémně důležité informace Hnutí Odporu ohledně toho, jak ochránit v době Události infrastrukturu:

http://www.eiscouncil.com/EarthEx

Agenti Hnutí Odporu jsou do tohoto cvičení určitý způsobem zapojeni, a to nás zavede další krok k Události blíže:

Vítězství Světla!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: