pátek 21. července 2017

Návrat do Světla

Originál publikoval COBRA 21.7.2017

Dochází k významnému pokroku, a pokud půjde všechno podle plánu, tak budu zhruba do týdne schopný vydat novou aktualizaci ohledně stavu entity Yaldabaoth a o situaci s Černým Kamenem.

Mezi Hnutím Odporu a Povrchovou Populací byt otevřen důležitý komunikační kanál:

http://prepareforchange.net/letters-resistance-movement/Hnutí odporu všechny tyto dopisy četlo a nyní si uvědomují, že míra utrpení Povrchové Populace je ještě větší, než si představovali.

Z tohoto důvodu připravili několik instrukcí, které mohou čas do Události ulehčit pro probuzenou část Povrchové Populace.

Zaprvé, největší část utrpení má svoji kořenovou příčinu v tak zvaném primárním implantu. Primární implant je implantem, který jsme my všichni přijali při svém vstupu do oblasti karanténní Země před mnoha tisíci let. Tento implant se nachází v předním mozkovém laloku na plasmatické a na étherické pláni, je vyplněn nabitou rotující anomální plasmou a obsahuje základní zprávu, že jsme odděleni od Zdroje / Lásky / Světla. Toto primární oddělení od Zdroje pak přitahuje situace, které odrážejí toto oddělení a tím vytvářejí další utrpení. Protože se naše svobodná vůle následně dostává do souladu s tímto implantem, síly Světla pak nemohou intervenovat v našich životech, modlitby nejsou vyslyšeny, ochrana je ztracena, a důvěra je pryč.

Tyto implanty byly vytvořeny skupinou Chimera před miliony let a byly znovuposíleny Chimerou v rámci Velkého Zapomnění 1996 (http://bod-zlomu.blogspot.cz/2015/10/velke-zapomneni-1996.html), aby bylo zamezeno planetárnímu Vzestupu. Jakmile bude kritická masa těchto implantů rozpuštěna, pak se celá konstrukce reality duality / zla / utrpení zhroutí a Světlo se navrátí.


Na osobní a na kolektivní úrovni, je klíčem k vyřešení této situace zejména si být existence těchto implantů vědom. Samotné uvědomění si existence těchto implantů a programování mysli s tím spojeného urychlí jejich rozpuštění. Pak budou Síly Světla schopny intervenovat v našich životech přímějším způsobem a prosby a modlitby jako tato budou snáze vyslyšeny:

http://www.loveinactionnow.com/another-collective-request-source-us/

Nejsnazším a nejefektivnějším způsobem, jak rozpustit tento (a vlastně každý) program mysli je čistící technika předaná lidstvu Charlesem Bernerem (Yogeshwar Muni):

https://www.amazon.com/Mind-Clearing-Key-Mindfulness-Mastery/dp/1849053073

V krátkosti, tento program mysli můžeme rozpustit, jestliže se sami od programu odpojíme. Toho může být dosaženo, jestliže svoji mysl střídavě uvedeme do stavu spojeného s programem (Já jsem oddělený od Zdroje) a do stavu opačného (Já jsem jedno se Zdrojem). Jestliže si na střídačku tyto polaritní afirmace budete psát (například deset minut denně), pak se vše mysl odpojí od obou těchto polaritních stavů (oddělený-oddělená od Zdroje / jeden-jedna se Zdrojem) a tento mentální program se začne rozpadat, uvězněná rotující plasma se rozptýlí, celý implant se začne rozpouštět vaše napojení na Zdroj / Lásku / Světlo bude přirozeným způsobem obnoveno.

Musíte si být vědomi toho, že také pozitivní duální polarita tohoto programu ve vaší mysli (Já jsem jedno se Zdrojem) se rozpustí a bude nahrazena přirozeným spojením se Zdrojem. Mezi mentální vírou ve spojení se Zdrojem a tímto skutečným spojením je obrovský rozdíl.

Hnutí Odporu také komunikovalo, že aby bylo sníženo utrpení, je potřeba si každý den vytvořit pozitivní okamžiky. Jednoduché metody, jak toho docílit zahrnují: 1) trávit více času v přírodě 2) soustředit se na krásné a inspirující 3) věnovat se svému hobby, 4) snížit čas věnovaný elektronickým médiím, což zahrnuje i méně času na alternativních pravdu šířících webech, 5) poslouchání hudby, 6) trávení kvalitního času s jinými lidmi.

Hnutí Odporu si je také vědomo obtížné finanční situace mnoha Pracovníků Světla a Bojovníků Světla. Z tohoto důvodu mě požádali, abych věnoval podstatnou část mé Konference Vzestupu pro poskytnutí nástrojů pro manifestaci hojnosti. To jsem učinil na Taiwanu letos v březnu a jestliže někdo máte poznámky z druhého dne této konference, pošlete je prosím na cobraresistance@gmail.com a já je budu publikovat na svém blogu. Tyto nástroje jsou dostatečně silné na to, aby vyřešili vaši finanční situace, jestliže budete věnovat čas a úsilí pro jejich zavedení.


Hnutí Odporu si je vědomo množstvím útoků na Pracovníky Světla a na Bojovníky Světla. Zde jsou užitečné rady pro takovou situaci:

https://www.returntoyourtruth.com/single-post/2017/05/11/The-3-Operational-Protocols-For-Lightworkers-How-to-Spot-and-Shut-Down-Darkness-Conduits-in-Your-Network-To-Protect-Your-Relationships-Operations

Tou hlavní věcí, které Hnutí Odporu zcela nerozumí je proč Pracovníci Světla a Bojovníci Světla napadají jeden druhého, namísto aby se spojili proti Kabale, která zcela zjevně nemá nejlepší úmysly. Z pohledu Hnutí Odporu, oni by nikdy nenapadali své kamarády, kteří bojují za tu samou věc a oni opravdu nerozumí, proč to Povrchová Populace stále dělá. HO tedy žádá Povrchovou Populaci, aby nazdílela svůj pohled na tuto otázku zde:

http://prepareforchange.net/letters-resistance-movement/


Vítězství Světla!


Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2017/07/return-to-light.html
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: