čtvrtek 6. července 2017

Aktualizace planetární situace – červenec 2017
Originál publikoval COBRA 5.července 2017

Hlavním zaměřením Světelných sil je nyní vyčistění plazmové "hlavy" entity Yaldabaoth, topletových bomb, černého kamene a primární anomálie spojené se všemi těmito věcmi. Je to velmi citlivá operace a doufám, že je pochopitelné, že o tom nemohu poskytnout mnoho informací, dokud není dokončena.

Směrem ke konci této operace dojde k náhlým a neočekávaným průlomům, které kaskádovitě povedou k Události.

Skupina Chimera se více a více znepokojuje "flotilou invaze Galaktické konfederace" a posiluje své obranné pozice na nízké oběžné dráze Země. To stojí za vytvořením šesté složky americké armády:


http://www.foxnews.com/us/2017/06/23/space-warfare-america-could-soon-have-new-branch-military-protecting-outer-space.html

Také samotné letectvo (Air Force) se připravuje na možnou konfrontaci mezi Galaktickou Konfederací a vzdušnými silami infiltrovanými Chimerou, což je linie poslední obrany proti silám Světla na nízké oběžné dráze Země: 

http://mysteriousuniverse.org/2017/06/the-us-air-force-is-preparing-for-war-in-space/

Tato vojenská konfrontace je možná těsně před Událostí, a pokud k ní dojde, bude to krátké, velkolepé, omezené a povede to k úplné porážce Chimery.

Síly Světla mezitím tlačí k úplnému odhalení.

Prvním slibným znamením je tato nová navrhovaná "planeta 10", která je mnohem více podobná skutečné planetě X, než dříve navrhovaná "devátá planeta": 


https://www.space.com/37295-possible-planet-10.html

Orbitální prvky této nové navrhované planety jsou velmi blízké skutečné planetě X, jak můžete vidět zde:http://2012portal.blogspot.com/2016/01/planet-x.html

NASA (Never A Straight Answer) byla nucena popřít existenci programů tajného vesmíru, když Alex Jones vedl rozhovor s Robertem Davidem Steelem a rozhovor se dostal do hlavních médií: 

http://phibetaiota.net/2017/07/michael-salla-expolitics-including-mars-colony/

https://www.space.com/37366-mars-slave-colony-alex-jones.html

Ale pak se znovu budoucí kolonii na Marsu Elona Muska dostává podpory hlavního proudu médií, prostě proto, že už to déle nemohou zadržet. Lidstvo se prolomí z karantény a vyjde do vesmíru, tak či onak:

https://www.space.com/37200-read-elon-musk-spacex-mars-colony-plan.html

Mezitím na povrchu planety začínají Světelné síly v rámci projektu New Atlantis aktivovat určité objekty a silová místa uvnitř planetární energetické sítě pod vedením Hraběte Saint Germaina.

První místo, které je v procesu aktivace, je chrám lásky v blízkosti Petit Trianon:

http://en.chateauversailles.fr/discover/estate/estate-trianon/english-gardens#the-love-monument


Síň pohyblivých zrcadel v budově Petit Trianon je místem, kde byla skutečná Atlantská mysteria Bohyně zakotvena v roce 1776 princeznou de Lamballe a Marií Antoinettou podle instrukcí Hraběte de Saint Germain.

Francouzská královna byla zasvěcena do mysterií Bohyně a zde je okultní tajemství pro ty pro ty, kteří to jsou připraveni pochopit:Aktivace Petit Trianon posílá mocné energie Bohyně skrze energetickou linii, která prochází chrámem lásky na Long Islandu, a tím účinně léčí vortex anomální plasmy na východě USA.

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/06/new-atlantis-alignment.html Druhým předmětem moci, který je v procesu aktivace, je koruna sv. Štěpána: 


https://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Crown_of_Hungary

http://www.lmrkat.hu/szentkorona.html

Tento talisman síly nyní přenáší silné energie z hvězdného systému Sirius, posílení positivních templářských sil za Viktorem Orbánem v boji proti silám kabaly, které se snaží zničit Evropu.

On je proti Sorosovi:

http://dailycaller.com/2017/06/29/hungarian-pm-soros-threatens-the-peace-in-europe-with-his-mafia-network/

A proti zničení evropské civilizace, kterou iniciovala Angela Merkelová, hlavní propagátorka Kalergiho plánu: 

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: