úterý 13. června 2017

UDÁLOST METASTABILITY VÁKUA


Originál publikoval COBRA 12.6. 2017

Odstranění skupiny Chimera pokračuje. Síly Světla dokončily „některé operace“ a nyní intenzivně pracují na rozpouštění hlavy entity Yaldabaoth.

Tato hlava je umístěna v plazmatické anomálii sběrného vortexu blízko k povrchu planety Země s jejím vnějším okrajem sahajícím do vzdálenosti tří zemských poloměrů od středu planety, jak je detailně podrobně popsáno zde:

ČESKÝ ODKAZ:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/02/situacni-aktualizace-1222017.html Mainstreamová věda „objevila“ tento vnější okraj před několika lety:

https://www.nasa.gov/content/goddard/van-allen-probes-spot-impenetrable-barrier-in-space


Nyní NASA otevřeně připustila, že lidmi vytvořené nízkofrekvenční rádiové vlny tvořící tuto vnější hranu účinně vytváří vnější bariéru Závoje:

https://www.nasa.gov/feature/goddard/2017/nasas-van-allen-probes-spot-man-made-barrier-shrouding-earth

https://www.space.com/36934-humans-change-space-weather.html


Pokud v uvedeném článku zaměníte „VLF vysílače pro podmořské komunikace“ za „ELF vysílače pro HAARP a podobné programy“, tak budete mít jasnou představu, jak je generována vnější bariéra Závoje.

Anomální plazmatické filamenty hlavy entity Yaldabaoth spolu s toplet bombami jsou spojeny s Černým Kamenem, top quark-antiquark kondenzátem. Černý Kámen je velký hadron vyrobený z top/antitop kvarků, který byl vytvořen před miliony let Chimerou ve velkých urychlovačích částic (Dysonovy prstence), které byly schopny produkovat teploty nad kritickou teplotou 2 bilionů stupňů Kelvina, potřebných pro vytvoření Černého Kamene.

Po dobu zhruba 7 milionů let byl Černý Kámen umístěn na planetě obíhající v rámci hvězdného systému Rigel (což bylo v té době centrem této kosmické anomálie) a pak byla v roce 1996 přenesen z Rigelu na Zemi přes plazmatický filament Taurusu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Taurus_Molecular_Cloud_1


Nyní se tento Černý Kámen nachází v podzemním zařízení Chimery nedaleko urychlovače RHIC na Long Islandu. 

Interakce anomální plazmy s Černým Kamenem vytváří obrovský negativní plasmatický vortex o průměru zhruba 500 mil se středem na Long Islandu:
Tento vortex je hlavní čistící stanicí pro zbývající primární anomálie na povrchu naší planety. Nejvyšší vedení Kabaly a mnoho členů Chimera používá anomálii tohoto vortexu jako štít proti Světlu, a to je i důvodem, proč východní pobřeží má nejvyšší koncentraci Kabaly na planetě.

Ukládání kamenů Cintamani do vzoru Květu Života uvnitř tohoto vortexu poslouží jako usměrňující mřížka pro energie ze Sýria a urychlí transmutaci této anomálie. Současně je také prospěšné tento vortex zaplavovat Fialovým Plamenem:Je zajímavé si všimnout, že nedaleko od Long Islandu jsou Atlantské podvodní pyramidy postavené Plejáďany:
Tyto pyramidy slouží jako pozitivní kotevního bod, který působí proti negativním účinkům plazmatického vortexu Long Islandu.

Síly Světla nyní pracují přímo na zneškodnění tohoto černého kamene a na odstranění zbývajících topletových bomb a pokrok v této věci jde podle plánu.

Odstranění černého kamene převáží kosmickou rovnováhu a aktuální metastabilní stav falešného vakua přestane existovat:

https://en.wikipedia.org/wiki/False_vacuum


Falešné vakuum, které v současné době zažíváme představuje metastabilní sektor našeho vesmíru, kde interakce mezi Zdrojem a primární anomálií vytváří podmínky, které jsou proentropické a protiživotní a které jsou podkladovým důvodem toho, proč je vůbec karanténní stav Země a existence zla možná.

Odstranění Černého Kamene vytvoří UDÁLOST METASTABILITY VÁKUA, která umožní proniknutí hranice jádra obalu vytvořenéhou na okraji Závoje směrem k povrchu planety a účinně tak spustí Událost. Událost je momentem nastolení pravdivých kvantových podmínek vakua uvnitř Závoje a tím odstranění té části primárního anomálie, která je přímo zodpovědna za existenci zla. Tato podkladová síla, která umožňovala existenci Kabaly a utrpení přestane existovat.

Mezitím Operace Útěk z Basy pokračuje s měkkým zveřejnění informací o mimozemském životě:

https://www.thesun.co.uk/tech/3636771/space-breakthrough-finds-alien-life-could-exist-on-pluto-moons-of-jupiter-and-saturn/

http://www.express.co.uk/news/science/814639/aliens-exist-scientists-breakthrough-ISS-samples-space


A pomocí iniciativ veřejných vesmírných programů, které přenesou lidstvo za Závoj:

https://www.space.com/37146-nuclear-fusion-rockets-interstellar-spaceflight.html

https://www.space.com/37079-axiom-commercial-space-station-manufacturing.html


Vítězství Světla!