neděle 18. června 2017

Globální meditace na Letní Slunovrat

Vážení,

nadešel čas pro všechny Pracovníky Světla na naší planetě, aby se opět sjednotily!

Přidejte se k meditaci na Letní Slunovrat

21. června v 6:24 hodin

Jednota Pracovníků Světla je tou jednou věcí, kterou můžeme udělat – společně - což přinese ty pozitivní změny které všichni tak chceme na Zemi rychlostí blesku.

Jedním z nejlepších způsobů, jak můžeme dosáhnout jednoty Pracovníků Světla je společně meditovat a tím posílit náš záměr vyléčit naši planetu a přinést mír svým lidem.

PROSÍMĚ, POZDĚTE CO NEJVÍCE LIDÍ, ABY SE TÉTO DŮLEŽITÉ MEDITACE ZŮČASTILI! POJĎME DOSÁHNOUT HRANICE 144.000 LIDÍ ANEBO VÍCE TÍM, ŽE POZVEME DALŠÍ SKUPINY PRACUJÍCÍ NA PLANETÁRNÍM OSVOBOZENÍ NA MEDITACI NA LETNÍ SLUNOVTRAT.!

Když jsme synchronizaci naše meditace, tam je mnohem silnější účinek jako náš jednotný záměr je rozesláno do pole, kde jsme vytvořili naši realitu společně.

Prepare For Change ve spolupráci s COEO vytvořily synchronizovanou, celosvětovou meditaci v mnoha jazycích. Kliknutím na níže uvedený odkaz vás přivede na stránky stránky, kde se automaticky začne přehrávat vedené meditace přesně ve stejnou dobu po celém světě.

http://meditate.coeo.cc/m/736

My všichni chceme zažít radost, krásu, klid, kreativitu a hojnost. A chceme, aby to také pro všechny naše bratry a sestry na planetě Zemi.

Budeme meditovat v době Letního Slunovratu - na severní polokouli je to čas hojnosti, plodnosti a tepla ze Slunce - a vyhlásíme náš záměr, aby byly tyto krásné energie rozeslány do světa, aby vyživily celou Zemi. 

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Summer+Solstice+Meditation&iso=20170621T0424&p1=211&am=15

Pokud jste v Kalifornii, bude to porazit 9:24 PM dne 20. června.

Pokud jste v New Yorku, bude to v 12:24 hodin dne 21. června.

Pokud jste na Tchaj-wanu to bude v 12:24 na 21. června.

Pokud jste v Japonsku to bude v 1:24 hodin 21. června.

Pokud jste ve střední Evropě to bude v 6:24 na 21. června.

Anglické vedené audio této meditace je také k dipozici na Youtube: v komentářích tam najdete odkazy na další jazyky.


DALŠÍ JAZYKOVÉ VERZE – budou přibývat!

- French : https://youtu.be/IGPedkjTTAA
- Italian : https://youtu.be/mqw22Rqmur0
- German: https://youtu.be/ZH8oQOI7_Uo
- Dutch : https://youtu.be/Pa5IOpQ4BFg
- Czech: https://youtu.be/uLpLcqKfEwA
-
Spanish: https://youtu.be/llQfeyEfKzs
- Portuguese : https://youtu.be/IDFapm8YszA
- Japanese : https://youtu.be/FuO3xvagnVA
- Cantonese : https://youtu.be/PaSe0SdOw-4

Žijeme na neuvěřitelně krásné planetě. A naše planeta potřebuje naši pomoc. Pojďme se sjednotit, navzdory našim neshodám, pohleďme za naše osobní filtry a poznejme vnitřní záměr ostatních.

Nezáleží na tom, ze které země pocházíme, nezáleží na tom, jakým jazykem hovoříme, my, Pracovníci Světla všichni chceme zažít to samé.

Krásu Země a její zvířenu ochráněnou.

Aše zvýšené schopnosti pro astrální cestování, telepatii, komunikaci a plné používání šišinky mozkové.

Všechny naše děti v bezpečí.

Všichni lidé na Zemi jak zažívají skutečnou hojnost, a jsou osvobozeni od hladovění, utrpění a nemocí.

Konec násilí, napětí a válek způsobených manipulací kabaly a dalších vnějších zdrojů – v Severní Korei, Venezuele, na Ukrajině a všude jinde na Zemi.

Lidé mají čas na realizaci své přirozené kreativity, na potěšení se Zemí a na učení se pravdy o skutečné historii kosmu.

Léčení pro všechny lidi – vyléčení nepochopení, fyzických nemocí našich těl a duchovní léčení našich srdcí a myslí.

Odhalení technologií, které učiní život na Zemi povznášejícím – volná energie, nové způsoby výrobní produkce nezatěžující Zemi, nové způsoby cestování, a další divy, které si již užívají pokročilejší civilizace ať již jinde v galaxii nebo ve Vnitřní Zemi.

Oficiální odhalení objevů z Antarktidy

Větší kontakt s pozitivními bytostmi, kteří jsou zde aby pomohli Zemi lidem žijícím na povrchu.


INSTRUKCE PRO MEDITACI:

1. Použijte svoji vlastní techniku, abyste se uvedli do uvolněném stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci pro rozšíření lásky a světla po celé planetě Zemi, pro sjednocení všech Pracovníků Světla v jejich kolektivním záměru přinést hojnost, krásu, pravdu a lásku všem lidem - a ukončit rozdělení, utrpení a válku.

3. Vizualizujte si sloup Světla vycházející z Galaktické Centrálního Slunce, jak prochází všemi body světla uvnitř naší Sluneční Soustavy, a pak skrze vaše tělo a do středu Země.

4. Představte si druhý další sloup světla vycházející ze středu Země, pak procházející vaším tělem a vzhůru do nebe ke všem bytostem Světla v našem Solární Systému a naší Galaxii. Nyní se nacházíte ve dvou sloupech Světla, které proudí současně nahoru i dolů. Pochechte ty sloupy Světla aktivovány po několik minut.

5. Nyní si představte toto Světlo jako duhový vír, rozšiřující se Po celé Zemi a potom skrze celý Solární Systém, jak rozpouští kontrolní systémy a přinášet štěstí, hojnost a rozšířeného vědomí všem bytostem na Zemi.

6. Vizualizujte si léčení - a konec veškerého násilí - pro Zemi a všechny její lidi, stejně jako pro všechnu faunu, flóru, minerální říši, a přírodní duchy, kteří sdílí Zemi s námi. Vizualizujte si, jak lidé ve všech konfliktních oblastech na Zemi - Severní Korei, Venezuele, Sýrie, Kongu a na Ukrajině – odkládají své zbraně a objímají se jako bratři a sestry.

7. Vizualizujte si úplné odhalení a vydání všech informací, ke všem lidem na této planetě - informací o tajných kosmických programech, o přítomnosti mimozemšťanů, o pokročilých technologiích a o manipulace světových vlád a světě financí - tak, aby lidé na Zemi dostali moc podniknout mírové rozhodující akce v souladu se svojí informovanou svobodnou vůlí.
8. Vizualizujte si, jak se všechny lidské bytosti těší plné míře využívání svých psychických schopností, plné telepatie, jak jsou schopni astrálně cestovat, mají schopnost bilokace, psychokinese a další. Vizualizujte si plnou komunikaci s našimi bratry a sestrami z hvězd.

9. Vizualizujte si, jak všichni lidé pracují se Zemskou Mřížkou, s Mřížkou Nové Atlantidy, s Fialovým Plamenem St. Germaina, a s Bílým Ohněm AN, aby vyléčili a obnovili krásu planety Země.


MÍR A OSVOBOZENÍ TEĎ!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: