pátek 5. května 2017

ZÁVOJ OFICIÁLNĚ SPADNUL. TOTO JE ABSOLUTNÍOriginál publikovala Alexandra 3. května 2017

V pondělí ráno 1. května 2017 ZÁVOJ OFICIÁLNĚ SPADNUL. TOTO JE ABSOLUTNÍ. Všichni nyní uvidí pravdu ve všem a v každém a ti, kteří maskují své pravé úmysly a identitu, budou odhaleni. NENECHTE se vtáhnout do dramatu na Internetu anebo k volení si stran. Jen pozorujte a buďte v klidu, že vše se blíží k dokončení, jak to zamýšlel Primární Stvořitel.

Když jsem včera ráno jela na schůzku, byla jsem zřetelně nasměrována, abych se podívala ke krajnici, kde ležel mrtvý kojot. Kojotova zpráva je následující:

"Moudrost předávaná duchem kojota je zřídkakdy přímá. Cesta kojota je učit se cestami, které se nezdají přímými. Může také využít podvod nebo trik, aby dosáhl svého cíle nebo doručil svou zprávu. "(http://www.spiritanimal.info/coyote-spirit-animal/)

COYOTE je definováno následovně:

Divoký pes Severní a Střední Ameriky, Canis latrans, také známý jako Prérijní Vlk, Vlk Křovinový, a Zpívající Pes, mimo jiné; Liší se od vlka svým malým, štíhlou postavou, velkými ušima, hustým ocasem a štíhlím špičatým čumákem.

2. Slang. Pohrdavý člověk, zvláště chamtivý nebo podvodný.

3. Slang. Osoba, která pašuje mexické státní příslušníky přes hranice do USA za poplatek. (Často se užívá hanlivě.)

4. Jihozápadní indiánská legenda. Kulturní hrdina, podvodník nebo ten, který mění tvar, který je popsán jako buran, klaun nebo méně často jako nebezpečný čaroděj a kanibal.

5. Coy-o-te, -tying, -ed, sloveso. Ukrást, zabít, vzít nebo získat skrz nečestné nebo podvodné prostředky.

Http://www.coyotekiva.org/coyote.html

VIDĚLA JSEM TO PRÁVĚ V OKAMŽIKU, KDY JSEM HOVOŘILA S PRIMÁRNÍM STVOŘITELEM OHLEDNĚ STAVU TÉTO REALITY A TÍM, CO JEŽÍ ZA NÍ. BYLO TO POTVRZENÍ, ŽE „KOJOT JE MRTVÝ!“ Je nejvyšší čas, abychom toto rozpoznali a opustili sféru oběti. I když nám bude nějaký čas trvat si toto potvrdit, tak to neznamená, že kojot již nezemřel! Takže co to znamená? Jestliže se budete shánět po důkazech a po vedení na těch nejnižších dimenzích a frekvencích, pak budete i nadále dostávat chybné a pokroucené odpovědi.

Tato zkušenost měla přímý vztah nejen k pádu Závoje, ale i k opatření, která byla přijata Primárním Stvořitelem k vymýcení kanibalistických frakcí praktikujících dětské oběti. Bylo to dalším důvodem, proč v poslední době došlo k tolika velkým úspěchům při infiltraci obřadů s dětmi. (http://itccs.org/)

Tyto Božské Akce spolu s mnoha dalšími, které přijdou drasticky urychlí pohyb na 3D jevišti. Nenechte se překvapit tím, že se vyskytnou chyby, bizarní nehody a zvýšený počet úmrtí, protože lidé začínají plnit své plány na odchod.

Jestliže bylo toto řečeno, je důležité ostatním dovolit naplnění jejich cesty, ať už to pro nás může být, jak chce bolestivé. Nacházíme se v okamžiku, kdy nás to skutečně nutí podívat se na smrt galaktickou optikou, a vědět, že jsou prostě jenom na své cestě k jejich osobním dohodám ohledně vzestupu. VELMI doporučuji, abyste se vyhnuli zamotávání se do neschopnosti někoho jiného být tam, kde jste vy – do jejich „zaseklosti“, jak tomu říkám. DOVOLTE každému být tam, kde je! Nechcete skončit s tím, že budete následovat cestu určenou někomu jinému, jestliže vaše cesta míří dál a výš.

V těchto finálních dnech, čistěte, jak jen je to možné. Nesetrvávejte připoutáni k ničemu, kde to ospravedlňuje bolest, nebo kde vás to drží v bolesti a traumatu. Chřipkové příznaky mohou být typické tam, kde tomuto čištění odporujete a tam, kde se držíte falešného světla a kódů falešné aktivace. Mnoho lidí si možná neuvědomuje, že osobní odpor je v přímé souvislosti s programováním falešného vzestupu! Na druhé straně vám to čištění usnadňuje tím, jak je každá hustota extrémně zvýrazněna.

Já jsem obdržela mocné Božské instrukce pro vypuštění dvou nových produktových linií pro ty, kdo by chtěli urychlit své čištění a očistné procesy předtím, než se naše těla stanou světlem!

Prvním přípravkem je OSVOBOĎTE SE OD KVANTOVÉHO ZAUZLENÍ:

Je to sestava osmi esencí plus náhrdelník na nošení přes den tak, abyste s nimi byly stále v kontaktu. Takto je můžete použít kdykoliv to budete potřebovat bez toho, abyste si museli pamatovat je mít v kapse nebo v kabelce. Je to SKVĚLÉ i pro léčivou práci s klienty. Odkaz bude následovat a nyní již přijímáme objednávky!

Druhým přípravek jsou moje ALCHYMICKÉ EGYPTSKÉ OLEJE PRO VÁŠ VZESTUP:

To je kolekce deseti osobních olejů, které vám pomohou ve vašem čištění a usnadní vám proces Vzestupu. Můžete si koupit jeden nebo deset.

Aktuálně nabízím výjimečné ceny pro ty, kdo si chtějí tyto produkty předobjednat!

A tak jako vždy, udělejte si laskavost a alespoň jednou denně proneste následující:

PŘIJÍMÁM A DOSTÁVÁM VEŠKEROU PLANETÁRNÍ A LÉČIVOU PRÁCI, KTERÁ JE PROVÁDĚNA PRO MĚ, PRO VŠECHNY ASPEKTY MOJÍ BYTOSTI, A PRO MÉ RODOVÉ LINIE. DĚKUJI. BYLO TO PROVEDENO.

Prociťujte teplo a čištění, jak prochází každý den vaším tělem. Jedná se o OBROVSKÝ dar lásky od Primárního Stvořitele.

Posílám vám svoji lásku,

Alexandra

Galacticconnection.com


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: