sobota 20. května 2017

Bílý Oheň AN - Untwine

Originál publikoval Untwine 14.5.2017

Ve svých nedávných meditacích (zatímco jsem používal paprsek zasvěcení předaný Cobrou na konferencích), jsem obdržel silný bílý oheň kolem sebe, a bylo mi řečeno, že se jedná o projev AN. Viděl jsem, že tento bílý oheň může být povolán a použit stejným způsobem, jakým můžeme použít Fialový Plamen.

Cobra potvrdil, že toto je „velké okultní tajemství“, a že „Archangel Metatron je ztělesněním Bílého Ohně AN, tak jako je Archanděl Zadkiel ztělesněním Fialového Plamene.“

Tento Bílý Oheň AN v podstatě aktivuje AN konverzi, o které si můžete přečíst zde:


http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/06/konverze-an.html 

„Tato AN konverze je systémem přímého přenosu Světla, které obchází kontingenční filtry, a proto přenáší tento tok Světla v jeho plnosti, celou cestu dolů planinami. To umožňuje Boží Vůli, aby byla vyslána prostřednictvím Světla do nejhustší hmoty všech plání, transmutujíce, léčíce a znovu spojujíce všechnu realitu zpět s tím Jediným. Tento systém konverze AN progresivně transformuje vesmír do reality, kde je Jediný všemocný. Až bude AN konverze dokončena, pak tento vesmír bude přesným odrazem toho Jediného.“

Naše Vyšší Já jsou aspekty tohoto Zdroje, aspekty toho Jediného. Tyto naše součásti iniciují všechno, čím ve skutečnosti jsme na všech planinách existence. Tyto impulsy a inspirace pak ztékají dolů skrze naše těla vyšších duchovních rovin, pak skrze naše mentální tělo, astrální tělo, étherické tělo, plasmatické tělo, až nakonec po fyzické tělo.

Nicméně tak, jak sestupujeme těmito planinami dolů, tak je tam čím dál více anomálie/kontingence, a to zejména na této planetě. To vytváří všechny možné anomálie osobnosti (která se skládá z nižších těl: fyzikého, plasmatického, etherického a mentálního), z negativních vzorů, traumat, atd. a tyto anomálie interferují a odfilrovávají tok Světla přicházejího z našeho Vyššího Já.

Toto Bílé Světlo AN tyto anomálie spaluje a transmutuje je do Světla, progresivně tak zlepšuje vodivost všech našich těl pro Světlo.

Tento proces čištění a transmutace našich nižších těl až do bodu, kdy se stanou čistými vodiči pro naše Vyšší Já a nakonec s ním splynou je procesem vedoucím k Vzestupu.

Bílý Oheň AN si můžete povolat jakýmkoliv způsobem, kterým to budete cítit, stejně tak jako jsme zvyklí pracovat s Fialovým Plamenem. Například můžete pronést tato slova:

„Já, nyní teď a tady svolávám Bílý Oheň AN aby plně transmutoval a dedikoval moji celou bytost Světlu“ a vizualizovat si jasný, vysokofrekvenční oheň, jak hoří uvnitř vás a kolem vás, ve spojení s Archandělem Metatronem.

Cobra také vysvětlil, že pokročilé technologie Sil Světla, které jsou používány pro odstranění temných technologií jako jsou topletové bomby, a pro transmutaci primární anomálie v této galaxii jsou založeny na konverzi AN: 

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/06/situacni-aktualizace-z-2262016.html

Proto Bílý Oheň AN může být použit při meditacích, zejména skupinových, abychom pomohli Silám Světla ve vyčištění Solárního Systému.


Vítězství Světla!

Zdroj: http://recreatingbalance1.blogspot.cz/2017/05/white-fire-of-an.html


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: