pátek 7. dubna 2017

Planetární situace - Update (duben 2017)Originál publikoval Cobra 7. dubna 2017

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Síly světla intenzivně čistí hlavu entity Yaldabaoth s veškerou plasmatickou anomálií a plasmatickými topletovými bombami a všechny plasmatické skalární technologie Závoje. Jakmile si Chimera uvědomila, že prohraje, vystupňovala plasmatické útoky na klíčové Pracovníky Světla a Bojovníky Světla, útoky, které jsou více než brutální.

Ve středu Síly Světla Galaktické Konfederace a Ashtarova Velitelství začali s plnou silou aktivní odstraňování veškeré plasmatické ne negativity poblíž povrchu planety Země. Jakákoliv přímá intervence sil Konfederace uvnitř karanténní zóny Země provokuje odplatu od Chimery a ti začali nejdříve tím, že se snažili rozpoutat jadernou výměnu mezi USA a Severní Koreou:Ačkoliv došlo ve středu k omezenému použití jaderných zbraní v podzemí v jedné podzemní základně, což vypařilo určitý počet Drakoniánů pracujících pro Chimeru, tak Síly Světla na povrchu planety NEDOVOLÍ použití jaderných zbraní nad rámec miniatomovek.

Když si uvědomili, že jim nebude dovoleno použití jaderných zbraní, tak se Chimera odhodlala k tomu, že rozpoutá konvenční globální válku.

Skrze Archonskou a Jezuitskou síť zatlačili na Trumpa, aby zaútočil na Sýrii.


Trump tak učinil bez souhlasu kongresu, což je jasné porušení americké ústavy:


Tato vojenská akce pomáhá Archonům v jejich úsilí znovu převzít Palmyru, velmi důležitý vortex v rámci Syrského Pentagramu:Plánem temných sil je zapojit do tohoto konfliktu Turecko a Izrael a celé to rozšířit přes blízký východ:


Doufají, že vyprovokují Putina, ale on je v kontaktu s brilantními Plejádskými vojenskými strategy a s největší pravděpodobností to zahraje chytře, za pomoci diplomacie, mezinárodního veřejného mínění a vojenské podpory Syrské armádě než aby se pustil do přímé konfrontace se Spojenými Státy.

Mezinárodní veřejnost je si stále více vědoma, že chemický útok v Idlibu, který Trump použil jako pretext pro tento útok v Sýrii, že to byl útok pod falešnou vlajkou.

A že v tom měli prsty bílé helmy.Trumpovy uctívači nyní začínají konečně střízlivět:


Síly Světla udělají co bude v jejich silách, aby omezily eskalaci tohoto vojenského konfliktu jak jen to půjde. Dragonské síly potvrdily, že se bude jednat o krátkou, ale intenzivní eskalaci. Hnutí odporu odhaduje, že situace vyvrcholí příští úterý.

Bohyně chce mír a mír nastane!

PS. Jakmile jsem chtěl tuto zprávu zveřejnit, a současně s tím i druhou aktualizaci, která bude ještě důležitější, platforma blogger spadnula a byla celosvětově několik hodin nedostupná, což zpozdilo zveřejnění této zprávy:


Zajímavá "náhoda".

Vítězství světla!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: