pátek 14. dubna 2017

Mírová meditace - report
Originál publikoval Cobra 13. dubna 2017

Ačkoliv kritická masa nebyla dosažena, naše Mírová Meditace byla velkým úspěchem. S přihlédnutím k tomu, že jsme měli pouze 4 dny na to se zorganizovat na dost nepohodlnou hodinu během pracovního dne díky vážnosti situace, a s přihlédnutím k tomu, že Kabala prakticky úplně zablokovala sdílení této meditace na Facebooku jsme byli velmi úspěšní.

Několik hodin před touto meditací se na nebi ukázalo toto znamení:

http://www.amsmeteors.org/2017/04/bright-fireball-over-san-diego-ca/

Přesně v ten okamžik, kdy jsem tuto meditaci chtěl minulý pátek zveřejnit si dal někdo velkou práci shodil offline celý Blogger:

http://downdetector.com/status/blogger/news/121741-problems-at-blogger

Je zajímavé si povšimnout, že kybernetický útok shodil stránky Veterans Today na 12 hodin zhruba ve stejnou dobu. Podle jejich zdrojů za to byla zodpovědná jednotka US Army Cybec Command ve Ft Huachaca a stopa vede ke generálu Mc Masterovi. Zjevně si nepřejí, aby byl publikován TENTO článek:

http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/

Český ekvivalent článku byl publikován zde:

http://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-dukazy-a-fotografie-potvrdily-ze-chemicky-utok-v-idlibu-byl-zinscenovany-bilymi-prilbami-a-americkou-cia-syrska-opozice-na-twitteru-informovala-o-chemickem-utoku-den-predem/

Tak jak předpovědělo Hnutí Odporu, úterý bylo bodem maximálního napětí. Archonské rodiny popsané zde:

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2017/04/many-people-died-to-obtain-the-sent-to-me-by-the-individual-below-who-for-good-reasons-wishes-to-remain-anonymous-i-like-t.html


zejména Orsini a Pallavinici se pokusily aktivovat konečný program destrukce světa Doom 33 (endgame) skrze své Khazarské pohůnky uvnitř skupiny Omega, tak, aby naplnili dávné proroctví:

http://stateofthenation2012.com/?p=70849

Tomu bylo rychle zabráněno a o několik hodin později Plejáďané kontaktovali některé klíčové lidi uvnitř ruské a čínské armády, což bylo umožněno mimo jiné díky energetické podpoře, kterou jsme prostřednictvím naší meditace poskytnuli energetické mřížce kolem naší planety. Plejáďané měli krátký rozhovor s Putinem, "řekli mu pár věcí, které se mu osobně nelíbily", ale když mu vysvětlili co je v sázce, tak Putin porozuměl, vzal na sebe riziko a rozhodl se kooperovat se Světlem.

Jestliže všechno toto chřestění zbraněmi po celém světě nepřestane, jsou na stole tyto možnosti, v závislosti na úrovni nezbytnosti: zveřejnění, odhalení a odstranění.

Zveřejnění znamená, že Ruská média zveřejní detailní informace o a) celosvětové síti Illuminátů a o jejich operacích a/nebo b) tajné dohody mezi US vládou a negativními mimozemšťany.

Odhalení znamená plné uvolnění veškerých informací o mimozemské přítomnosti, finanční Reset a Událost skrze Ruská a Čínská média, což ji započalo:

https://v.qq.com/x/page/c0390w2t2hv.html


Odstranění znamená, že agenti Spetznaz sejmou síť Illuminátů a začnou od těch Nejhorších Čtyř (Bush Sr., Henry Kissinger, Donald Rumsfeld and Dick Cheney).

https://cs.wikipedia.org/wiki/Specnaz

Zveřejnění začalo okamžitě, když Putin přesně řekl, jak se věci mají:

https://www.rt.com/news/384333-putin-idlib-attack-provocation/

Výsledkem naší meditace a Plejádské intervence se najednou mluví o míru:

https://www.washingtonpost.com/world/chinas-xi-in-call-with-trump-urges-peaceful-settlement-to-korea-crisis/2017/04/12/63c127a3-40fc-4115-ae25-3399900c9108_story.html?utm_term=.039fc8e242c3

https://www.rt.com/usa/384455-trump-assad-animal-syria/

https://www.rt.com/usa/384633-trump-russia-lasting-peace/

Z obav, že nyní nastane Plné Odhalení a předběhne je, si NASA pospíšila s oznámením možnosti mimozemského života na Saturnově měsíci Enceladus:

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/04/13/nasa-announce-major-discovery-ocean-worlds-search-alien-life/

Český článek:

https://www.novinky.cz/veda-skoly/435145-saturnuv-mesic-enceladus-ma-vsechny-podminky-pro-zivot.html

To je poprvé v lidské historii, kdy hlavní vědecký proud otevřeně připustil možnost, že nejsme sami.

Dragonské zdroje komunikovaly, že někteří představitelé Kabaly nyní jednají o své kapitulaci, ale Hnutí Odporu je velmi skeptické k tomu, co z toho vzejde.

Je před námi ještě hodně práce, protože konfliktní uzel v Severní Korei ještě nebyl rozpuštěn:

https://www.rt.com/news/384554-us-armada-china-korea-menace/

http://www.veteranstoday.com/2017/04/13/pravda-north-korea-nuclear-war-to-start-on-the-day-of-the-sun/


Plejáďané mohou podniknout další akce a Hnutí Odporu zůstává v plné pohotovosti.

Vítězství Světla!

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: