neděle 23. dubna 2017

Cobra - situační aktualizace – 22. duben 2017Originál publikoval Cobra v sobotu 22. 2017

Nyní, když Kabala nemohla spustit III. Světovou válku přímo:

http://www.bbc.com/news/world-asia-39638012

pustili se do elektronického boje.

Kromě mnohokrát zmíněných plasmatických skalárních zbraní nyní používají v plném rozsahu zbraně na principu směrované energie, a za cíl si berou klíčové Pracovníky Světla a Bojovníky Světla, ve zřejmém pokusu odstranit je z povrchu planety, protože to jsou Pracovníci Světla a Bojovníci Světla s jejich silou jednotného vědomí, kdo je jednou z hlavních překážek pro Kabalu v jejích plánech na spuštění globální války.

Zbraně na principu řízené energie (dále jen paprskové zbraně) jsou fyzické zbraně používající svazky radiových vln, laserové paprsky, mikrovlnné, zvukové nebo plasmatické energetické svazky, které mohou zneškodnit cíl.

https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon


https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System

https://en.wikipedia.org/wiki/Pulsed_energy_projectile

Tyto zbraně jsou používány po celém světě agenty Kabaly, kteří tímto způsobem mučí velmi důležitý segment civilní populace:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/gang-stalking-directed-energy-weapon-mind-control-technology-targeted-individuals.html#more


Kabala také uplatila mnoho běžných lidí, aby se stali bezvědomími spolupachateli těchto zločinů proti lidskosti. Tyhle ovce si myslí, že pouze špehují cíle za pomocí legračně vypadajícího teleskopu, zatímco ve skutečnosti likvidují cíl pomocí paprskové zbraně.

https://stop007.org/home/how-is-it-all-possible/


Určitá elitní jednotka začala s odstraňováním klíčových pachatelů těchto zločinů mezinárodně. „Jednotka nejdříve střílí a pak klade otázky.“ Vydali také varování, že kdokoliv používá paprskové zbraně proti civilním cílům, ať už vědomě nebo nevědomě, tak se dopouští zločinům proti lidskosti a může očekávat, že s ním bude zameteno.“ Také prohlásili, že „se může brzy provalit mezinárodní diplomatický a politický skandál z dalekosáhlými důsledky, odhalující určité klíčové osoby ze Spojených Států, zodpovědné za používání těchto zbraní proti civilními populaci.“


Další zdroj řekl, že „Král vyhlásil zahájení lovecké sezony.“ V souvislosti s tímto výrokem „Krále“ je zajímavé, že se Georgi Bushovy Sr. Dostalo varování od Maat:

https://truthearth.org/2017/04/19/justice-of-maat-george-bush-sr-hospitalized/

http://www.cbsnews.com/news/george-h-w-bush-to-remain-in-hospital-spokesman-says/


Minulé pondělí Plejáďané kontaktovali nejvyšší ruský vojenský personál v této záležitosti paprskových zbraní. Jestliže útoky na Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nepřestanou, leží na stole možnost zneškodnění klíčových organizací, které se dopouštějí těchto zločinů za pomoci selektivního EMP útoků nebo za pomoci nějaké podobné operace elektronického válčení. Prvními dvěma zmíněnými cíly byly DARPA a Raytheon.


Ruské schopnosti elektronického válčení byly otestovány v úterý, kdy ruský prostředek elektronického válčení Khibiny úspěšně paralyzoval NORAD v Aljašce, jak si můžete přečíst v tomto částečně správném článku:

http://www.whatdoesitmean.com/index2285.htm


Zde musím zmínit, že zatímco byl NORAD nefunkční, tak Plejáďané podnikli určitou akci na povrchu planety.

Následující článek byl vydán jako varování pro negativní frakce v rámci DARPA a US Air Force:

http://tass.com/defense/942027

Také výpadky proudu v Saint Francisku, LA a New Yourku NEBYLY náhodné:

https://www.rt.com/usa/385646-blackouts-hit-la-ny-sf/
https://www.inverse.com/article/30643-power-outage-nyc-sf-la-coincidence

Nyní je pro všechny Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nejdůležitější přivolat si a ukotvit tolik Světla, kolik je jen lidsky možné, ačkoliv sem si vědom, že jsme zkoušeni za hranice našich možností. Zde je dobrý a efektivní příklad, jak to udělat:

https://higherdensity.wordpress.com/tag/merging-with-i-am-presence/


Druhou extrémně důležitou věcí je probudit co největší množství lidí ohledně reality paprskových zbraní. Nejsnazším způsobem, jak to učinit je virálně zpřístupnit následující článek na vašich blozích a skrze vaše sociální sítě:

ČESKY:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/04/lidska-prava-globalni-pouzivani.html

ANGLICKY:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html


Naše sjednocená pozornost a vědomí tuto situaci změní, stejně tak jako jsme změnili nespočet situací předtím.

Vítězství světla!

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: