pondělí 13. března 2017

Report - konference Vzestupu na Taiwanu

Originál publikoval Cobra 13.3.2017

Naše konference Vzestupu byla strategicky situována do Taipei, blízko centra největší hustoty lidské populace a konala se na jednom z míst s nejvyšším procentuálním zastoupením Pracovníků Světla a Bojovníků Světla na planetě.

Naše skupina byla úžasná a určité důležité projekty byly započaty. Tyto projekty budou zveřejněny v pokročilejším stádiu dokončení.

Některé z těchto projektů se vztahují k Příběhu broskvového květu (japonská zenová legenda)

V posledních týdnech před konferencí a s vyvrcholením v sobotu (11.3.2017), docházelo k brutálním útokům Archonů na určité klíčové Pracovníky Světla na planetě a Síly Světla toho konečně měli dost.
Silami Světla byla v sobotu okolo 11:30 pm Taipei času spuštěna drastická akce s kódovým označením "Spravedlnost Maat". Tato operace trvala okolo 21 hodin a v jejím výsledku již není žádná nefyzická negativní entita nyní v bezpečí před odstraněním a odsunem do Galaktického Centrálního Slunce. V důsledku toho všeho bylo čištění hlavy Yaldabaoth entity významně urychleno.

To vytvořilo extrémní změny v rámci Schumannových rezonanancí počínaje kolem 10:50 pm Tomského času (11:50 pm v Taipei) v sobotu a trvalo to 21 a 1/2 hodiny:
Hnutí Odporu také komunikovalo, že mnozí fyzičtí klíčoví hráči Kabaly "konečně ochutnaly vlastní medicínu". K tomu nemohu nic dodat. Jako shrnutí lze konstatovat, že všechny negativní frakce s výjimkou Chimery jsou nyní do velké míry oslabeny.

Vítězství Světla!

Spravedlnost Maat!

Maat: https://cs.wikipedia.org/wiki/Maat

Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2017/03/taiwan-ascension-conference-report.html
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: