čtvrtek 2. března 2017

Report - Etherické OsvobozeníOriginál publikoval Cobra 1.3.2017

Naše meditace v neděli (26.2.) byla bodem zlomu v rozhodující bitvě o energetickou mřížku Země, bitvě, která trvá od ledna do dubna 2017, a stala se jedním z největších vítězství Světla. Odhadujeme, že naše meditace zkrátila zbývající čas do Události na polovinu.

Kritická masa byla překročena. O meditaci bylo informováno 1-2 miliony lidí a 150 000 až 200 000 se skutečně zúčastnilo. Meditovalo tolik lidí, že se pod náporem zbortil jeden z hlavních serverů pro tuto meditaci, jak se velmi mnoho lidí pokoušelo připojit.

Že se děje něco mimořádného jsem si uvědomil dvě hodiny před aktivací, když jsem začal dostávat kriticky důležité informace, z nichž část budu moci zveřejnit v následujících týdnech a měsících.  Potom, méně než hodinu před aktivací, bylo již zřejmé, že dosáhneme kritické masy a byl jsem instruován, abych to přes svůj blog komunikoval těsně před tím, než aktivace začala.

V okamžiku aktivace se naším Solárním Systémem a poté skrze ionosféru Země přehnala obrovská vlna pozitivní plasmy, a způsobila velké navýšení Schumannovy rezonance.

Tato vlna byla zaznamenána Vesmírným Sledovacím Centrem v Tomsku, v Rusku, kde bylo při začátku naší aktivace 21:55 večer lokálního času. Můžete jasně vidět drastický nárust plasmatické aktivity, který započal zhruba jednu hodinu po aktivaci a trval 36 hodin:


Tato vlna účinně vyčistila většinu negativní plasmy ze Solárního Systému a Hnutí Odporu komunikovalo, že "nemohou detekovat žádnou plasmatickou anomálii za oběžnou drahou Měsíce". Také všechny plasmatické topletové bomby dál, než je měsíc, byly odstraněny.

To znamená, že "chapadla" entity Yaldabaoth jsou již napořád pryč a nyní již zbývá pouze "hlava".

Od naší aktivace pokračuje léčení "hlavy" entity Yaldabaoth rychleji, než bylo předpokládáno.

Od naší aktivace síly Galaktické Konfederace velmi posílily aktivity pod oběžnou dráhou Měsíce a směrem k povrchu Země. Není to náhoda, že následující den Elon Musk oznámil, že v roce 2018 pošle 2 lidi kolem Měsíce a zpět.


Síly Galaktické Konfederace převzaly absolutní pasivní kontrolu nad všemi komunikačními satelity na geostacionární dráze a relativní pasivní kontrolu nad komunikačními satelity na Molnijově dráze:


Pasivní kontrola znamená, že síly Světla mohou převzít vysílání satelitu, ale neučiní tak, protože Kabala by se pomstila na po vrchové populaci, kterou drží jako rukojmí. Po Události převezmou aktivní kontrolu, což znamená, že skutečně použijí tyto satelity pro TV vysílání podobné tomuto:


Trhlina v aurickém poli nad Kongem byla zacelena. To spustilo pozitivní řetězovou reakci v energetické mřížce po celé planetě, způsobilo to, že etheričtí a plasmatičtí Archoné začali rychle ztrácet moc, a dochází k osvobození všech dalším důležitých energetických vortexů po planetě. To konečně přinese světový mír, protože všechny války mají svůj okultní důvod v negativních etherických a plasmatických entitách vytvářejících války a posedávajíce válečné lídry:


Vedení Daeshe je nyní ve stavu zmatku a šoku, náhle se cítí ztraceno, a bez strategického vojenského vedení ze strany negativních entit, kterými bylo dříve posedlé.

Ztrácejí v Mosulu, místě velmi důležitého vortexu Bohyně Nineveh.


Osvobozený vortex v Nineveh již vydal další archeologické objevy:


Ztrácejí své zbývající opevnění v oblasti Syrského Pentagramu.

Ztrácejí Rakka:


A Palmyru:Ačkoliv bylo dosaženo velikého vítězství, bitva o planetu Zemi ještě neskončila a musíme tlačit až do konečného osvobození.

Jestliže se k tomu cítíte vedeni, stále se můžete přidat k naší Konferenci Vzestupu v termínu 11.3. - 12.3. na Thajwanu.


Vítězství světla!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: