úterý 21. února 2017

Vítr ZměnyVelice zajímavý článek, ve zkratce, až se to zlomí, to co se nám teď děje, naše života a trampoty, si "nebudeme pamatovat", jsou tam citace od Corey, BA, Dolores Cannon atd., ale nejpodstatnější je tato vysvětlující citace, 40 let stará:


http://operationdisclosure.blogspot.cz/2017/02/former-things-will-not-be-remembered-or.html


"
E: Nebude to muset lidi pozabíjet, protože kombinace tohoto větru bude mít v sobě energetické částice, jakoby vestavěnou energetickou sílu, do tohoto větru. Stovky a stovky různých částic. Nejenom, že to vyčistí vzduch, ale také to vyčistí vibrace. Profoukne to lidská těla jako energetická vlna, vyčistí těla a všechny hory, řeky a zvířata, takže to není ledajaký "vítr". Má to v sobě mnoho stovek složek v sobě. Řekl, že bych tomu nerozuměla.

D: Takže to není jako hurikán, tento druh větru?

E: Velmi silný vítr, ale také obsahuje energii. Prostě fouká po celé planetě.

D: Vždycky si silný vítr představujeme jako ničivý.
E: Tady se jedná o simulaci, kdy bude rotoval po směru hodinových ručiček po celé planetě jako vítr, mlha ve větru. Jedná se o silný vítr, ale nebude mít dopad jako hurikán. Je to jako mlhavá, čistá, čistá energie. Chtějí tím zneutralizovat energie, špatné energie, jedy, neštěstí, deprese, peníze... na ničem z těchto věcí už nebude záležet. Jakmile se tento vítr přežene planetou, lidé zapomenou věci, které se v minulosti staly. Amnézie, budou mít amnézii. Tyto částice vyčistí mnoho věcí.

D: Co tím myslíš, že lidé zapomenou věci, které se staly v minulosti?

E: Budou mít nový začátek

F: Myslíš, že zapomenou na věci, ke kterým byli připoutáni?

E: Ne. Ať měli cokoliv, to jim zůstane, ale nyní ty věci uvidí zcela jinak... z jiné perspektivy, z jiného pohledu, s jiným porozuměním, s jiným vědomím. To je jediný způsob, jak můžeme tuto planetu vyčistit. Je tady napácháno tolik škody."


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: