pondělí 20. února 2017

Síla Ducha - seriál - díl 1 - Úvod


Síla Ducha - studium původu, nekonečných možností 
a úplné rehabilitace duchovní bytosti 


Úvod 


Je od vás hezké, že v rukou držíte tuto knihu, ačkoliv „ve skutečnosti“ žádnou nemáte, což si, pokud budete číst velmi pozorně, uvědomíte, než ji dočtete. 

Síla Ducha je aplikovaná filozofie, která může být ověřena, prozkoumána a testována, abyste viděli, zda je reálnou. Nejedná se tedy pouze o hezkou teorii, která skvěle zní nebo je dokonce intelektuální, aniž by mohla vás, jako čtenáře, podpořit v trochu lepším porozumění životu a v tom, abyste vyrostli do takové výšky, že budete svůj život žít a ovládat a ne obráceně. 

Síla Ducha není náboženstvím ve smyslu pevného systému víry s morálními zákony nebo pravidly, které vyžadují určitý pohled nebo se dokonce takový snaží vynucovat. Spíše se zabývá dosažením osobní duchovní svobody a nezávislého myšlení jedince, který ji používá. Právě proto je to filosofie a ne náboženství. 

Své hledání pravdy jsem aktivně začal v deseti letech a uvědomil jsem si, jak je to těžké dostat alespoň zpoloviny smysluplné nebo logické odpovědi od zdánlivě tak zkušených a všeho znalých „dospělých“. K čemu je filosofie, kterou studuji – ať už na univerzitě nebo doma – kde čtu vyjádření, která se mne snaží přesvědčit, že na určité otázky nikdy odpovědi nedostanu, neboť existují věci, které jsou „nepoznatelné“. 

Knihy tohoto druhu většinou házím do koše, ale snad někdy najdu nějaké využití pro díla velevážených autorit, které si dali tu práci, aby svá vlastní nepochopení a zmatky ohledně života vrhli na papír, aby tak položili bariery a nastražili pasti do cesty těm, kteří by snad, kdyby nebyli tak snadno oklamáni, nepřijali jako „pravdivé“ nebo „správné“ učení bez toho, aby si dopředu ustanovili správné definice ‘nedůležitých’ slov jako je „pravda“, „ realita“ a „správný“ nebo „špatný“. 

Nyní vás srdečně zvu, abyste nalezli svoji pravdu; svoji velmi osobní pravdu, protože ta největší chyba lidstva až doposud byla v předpokladu, že existuje pouze jedna pravda, stejně platná pro všechny. 

Takový nepravdivý základní kámen jako základ pro správné chování nebo myšlení mohl pouze vést k výsledkům výsledkům jako: chaos, války, nemoci, zármutek a útlak sebeurčení jedince či cokoliv jiného, co jsme byli zvyklí vidět jako nevyhnutelné Boží „zkoušky“ člověka. 

Zde začíná vaše cesta. Cesta do nekonečnosti, protože vy jste byli, jste a vždy budete nekonečnem, a já se na vás těším, až celou cestu popsanou v Síle Ducha budete mít za sebou. 

Já se vsadím, že jste byli a jste dobrými lidmi, ale nyní nadešel čas, konečně se znovu probudit! 

S láskou Autor

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: