středa 1. února 2017

Mysterium IsisOriginál publikoval Cobra v neděli, 29.1.2017

Mysteria Isis jsou pozůstatkem původních mysterií Bohyně, která přinesla do Atlantis Centrální Rasa před mnoha stovkami tisíců let.

Tato mysteria byla na povrchu planety praktikována bez přerušení po nespočetná milenia v posvátných chrámech věnovaných Bohyni. Žijící kontakt s přítomností Bohyně, tento jasný božský ženský archetyp pocházející přímo od Zdroje byl základem stability a harmonie společnosti.

Poté co započali zásahy temných sil na této planetě, a zejména po Archonské invazi před 26000 lety bylo toto dokonalé spojení se ženským aspektem Zdroje přerušeno.

Astara, byla bytostí z hvězdného systému Sýria, která na sebe vzala úkol uchování přítomnosti Bohyně na povrchu planety po dobu posledních 26.000 let dlouhého cyklu.

Egypťané ji znali jako Aset, řekové jako Isis a toto její jméno je dnes tím nejčastěji používaným.

Egyptské mysterijní školy se pokoušeli uchovat odkaz Atlanstkých mysterijních škol tak čistý, jak jen to bylo možné. Mysteria Isis, tak jak byla vyučována v Egyptských a později Řecko-Římských mysterijních školách, zahrnovala následující:

Existence božské planiny stvoření skládající se z čisté Lásky a Světla, kde temnota nemůže existovat, a techniky jak této planiny dosáhnout ve svém vědomí.

Nesmrtelnost duše a cesta, jak se touto Duší stát.
Protokol, jak se vyhnout Archonů, a dosáhnout po smrti říše Světla.

Protokol jak ztělesnit přítomnost Bohyně a stát se živoucím ztělesněním této přítomnosti Bohyně ve všech svých denních činnostech.

Mysteria podzemní říše,

Mysteria postátného sjednocení (hieros gamos).

Tato mysteria byla vyučována pouze zasvěcencům, zatímco masy uctívali Isis jako ztělesněné božství, jako ochránce, který může pomoci v těžkých dobách:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mysteries_of_Isis

Ve starobylém světě před dvěma tisíci let bylo uctívání Isis nejpopulárnějším a nejrozšířenějším náboženstvím kolem Středního Moře:

http://www.ancient-origins.net/ancient-places-europe/isis-egyptian-goddess-who-spread-her-wings-across-europe-006377?nopaging=1
Z důvodu obrovského dopadu na rozpouštění Závoje v té době sestrojili Archoni plán, jak se nabourat do vyvíjejícího se křesťanství, a přetvořit ho na mysl programující kult, potlačit veškeré uctívání Bohyně a prosadit dekrety koncilu z Nice:
http://www.oneworldofnations.com/2015/03/the-council-of-nicea-council-that.html

Pak tyto mysteria Isis byla donucena se skrýt.

Rozekruciánští alchimisté se pokoušeli je oživit o tisíc let později, ale jejich reálný návrat přišel až v 18. století, když Comte de Saint Germain zasvětil Cagliostra do těchto mysterií a dal mu za úkol, aby tato mysteria rozšířil po Evropě:


Cagliostro zasvětil mnoho žen z francouzské vysoké společnosti tak, jak byl instruován od Saint Germaina, aby reformoval a osvítil společnost zevnitř. Tyto ženy si předávali kódované zprávy pomoci znamení, jak můžete vidět na následujících vyobrazeních (povšimněte si muder vytvářených rukami):

http://madameisistoilette.blogspot.com2013_12_01_archive.html


Princezna de Laballe byla vysokou kněžkou Isis v té době, zasvěcena Cagliostrem a v častém kontaktu s Saint Germainem.

Mozart byl žák Cagliostra, který rozšiřoval mysteria Isis skrze svoji hudbu, zejména skrze jeho známou operu Magická Flétna:

http://www.occult-mysteries.org/symbolism.htmlChristian Jack nApsal sérii knih o Mozartovy a jeho spojení s mysteriem Isis, které jsou mnohem blíže pravdě, než by se mohlo zdát:

https://www.amazon.com/Son-Enlightenment-Mozart-Christian-Jacq/dp/0743295218


Nyní nadešel čas tamto mysteria Isis znovu oživit .
Můžete toho dosáhnout poslechem hudby:

https://mihaildoman.com/

Tím, že si budete hýčkat svoji sexuální energii:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/06/language-of-love-meditation.html
Tím, že se propojíte na umění s Bohyní z minulosti:

http://mini-girlz.tumblr.com/


Tím, že se napojíte na přirizený rytmus času skrze kalendář o 13 ti měsících.

http://mikephilbin.blogspot.com/2017/01/free-planet-timings-of-new-millennium.html


Náš článek: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/02/13-ti-mesicni-kalendar-naladeni-se-na.html

A tím, že se bduete připravovat na Událost propojováním se s Galaktickou Bohyní:

https://www.youtube.com/watch?v=v7xECRiZGaU&feature=share&list=PL0NrT0O8GyQhF5KeJUf0VmT-gSdY9mHKX&index=4

Vítězství světla!

BONUSY:

Děj[editovat | editovat zdroj]

I. dějství[editovat | editovat zdroj]

Princ Tamino prchá před obrovským hadem, unaven usne a ve spánku si nevšimne, že hada zabily tři dámy z družiny jisté královny noci, než se princ probudí, dámy odejdou, ovšem před sebou spatří princ mužíka, ptáčníka Papagena, který se vychloubá, že zachránil prince před hadem, ale je potrestán, neboť se vrátily tři dámy a vykouzlily mu na ústech zámek.

Hvězdná síň Královny noci, scénický návrh od Karla Friedricha Schinkela z roku 1815
Přichází Královna noci, daruje princi kouzelnou flétnu a Tamino jí slibuje, že zachrání její dceru Paminu ze spárů čaroděje Sarastra. Doprovázet ho má Papageno, který nejdříve odmítá, je zbaven zámku a dostává zvonkohru, po těch darech souhlasí, ale ani Papageno, ani Tamino nevědí, kudy se mají vydat a tak jim tři dámy dají tři chlapce (Tři génie), kteří je povedou až do Sarastrovy říše.
Tam hlídá Paminu mouřenín Monostatos, kterému se Pamina zalíbila, ale dlouho si na ni choutky nedělá, neboť je vystrašen Papagenem, který se do Sarastrovy říše dostal jaksi napřed, potěší Paminu zprávou, že její osvobození se blíží a že princ Tamino, který se jí vydal zachránit, je do ní šíleně zamilován.
Mezitím dovedli tři géniové prince Tamina až před palác Sarastra, tam hlídá vchod kněz, který mu prozradí, že byl obelstěn, že Sarastro není zlý čaroděj, ale čestný vládce a jako velekněz chrámu moudrosti čelí zlým plánům Královny noci. Princ se poté vydá hledat Paminu, ale ta mezitím utekla s Papagenem z paláce. Tamino je volá pomocí Kouzelné flétny, ale Pamina a Papageno jsou dopadeni Monostatem a otroky. Papageno ovšem zahraje na čarovnou zvonkohru a z otroků i Monostata se stávají veselí tanečníci, kteří se pomalu vzdalují.
Pak přichází Sarastro, princezna přiznává, že se pokusila utéct kvůli matce. Velekněz jí ale vysvětluje, že ji chce pouze chránit před zlými mocnostmi Královny noci a očekává setkání Paminy s Taminem, kterého vyhledal Monostatos, ovšem zachází s ním hrubě a to se nelíbí Sarastrovi, mouřenín je tedy potrestán. Když Pamina spatří Tamina, pozná, že je to ten pravý, ale než vkročí do šťastného života, musí složit několik očistných zkoušek.

II. dějství[editovat | editovat zdroj]

Sarastro vyzývá bohy o patronaci zkoušek a je přivolán Tamino i Papageno. Pamině se to nelíbí a přemlouvá Sarastra, aby se princ zkoušek nezúčastnil, ale Tamino trvá na řádném vykonání svého předsevzetí. První zkouškou má být mlčenlivost, Tamino a Papageno se octnou v tajemné komnatě, odměnou má dostat Papageno lásku dívky Papageny, oba ovšem nesmí promluvit s dámami Královny noci.
Královna noci mezitím zabránila Monostatovi zmocnit se spící Paminy, ten se však skryl a vyslechl jak Královna noci podává dceři dýku a vyzývá ji, aby zabila Sarastra, ale princezna odmítne i dýku i Monostata, který je za svou drzost opět potrestán.
Zkoušky snáší hůře Papageno, má žízeň, nějaká stařena k němu přistoupí a tvrdí, že mu dá vodu, jestli se s ní ožení, že prý ona je jeho vyvolená-Papagena! Ale ptáčník odmítá, Pamina uslyší Kouzelnou flétnu a přiběhne s radostí k Taminovi, ale nezná podmínky zkoušky a tak je vylekána, že na ni Tamino ani Papageno nepromluví, tím oba složili zkoušku. Pamina si chce vzít život dýkou, ale zabrání jí v tom Tři géniové. Princezna pak jde s Taminem podstoupit poslední zkoušky. Papageno je nešťastný a volá svou Papagenu, nechce bez ní žít, a tak si chystá oprátku, opět zasahují Géniové a připomínají mu kouzelnou moc zvonkohry, to se objeví krásná Papagena a těší se s Papagenem na spoustu dětí.
Královna noci s Monostatem zaútočí na Chrám moudrosti, tam jsou ovšem oslněni světlem Sarastra, Tamina a Paminy (moudrosti, síly a krásy) a propadají se do podsvětí. A tak je Sarastro zase uznáván jako dobrý a moudrý vládce. Tamino a Pamina jsou spolu, rovněž jako Papageno a Papagena a nikdo jim nemluví do života, krásného, svobodného života.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kouzeln%C3%A1_fl%C3%A9tna#I._d.C4.9Bjstv.C3.AD
Anglický text opery: http://www.pocketopera.org/2016/libt/MOZART-TheMagicFlute.pdf


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: