středa 22. února 2017

ETHERICKÉ OSVOBOZENÍ 26.2.2017 - PROSÍME ROZESLAT!

VEDENÁ VERZE NAŠÍ MEDITACE 
OD SILVIA SUVADOVA:
Originál publikoval Cobra 16. února 2017

Opět nadešel čas na akci! Nadešel čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni se shodneme na tom, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho. Zde je naše příležitost kolektivně tento proces urychlit. Proto použijeme příležitost zatmění Slunce 26. února 2017, abychom vytvořili portál, skrze který prosvítíme energetické pole kolem naší planety.

Rozešlete to na všechny strany! Do celého světa! Prosím dejte to na své webovky a na své blogy. Pozvěte duchovní skupiny, aby se zúčastnily. Jestliže znáte nějaké alternativní médium, můžete jim to poslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro vaši lokální skupinu lidí, která se zúčastní ve vaší části světa. Také pro tuto událost potřebujeme jednu hlavní Facebookovou skupinu. Můžete vytvořit tématické video a dát ho na Youtube.

Vědecké studie potvrdili pozitivní efekty masových meditací na lidskou společnost, takže každý, kdo se této meditace zúčastníte skutečně Událost může přiblížit:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html


Tato meditace pomáhá silám Světla uzemnit energii Světla na povrchu planety tak, aby posílila Světelnou mřížku, která je potřebná pro urychlení procesu Vzestupu. Počet lidí, kteří se této meditace zúčastní je tím nejzásadnějším faktorem, který je v rukou lidské populace z hlediska urychlení tohoto procesu.

Hlavním klíčem pro tuto energetickou mřížku kolem planety je vortex v Kongu. Jedná se o obrovský energetický vortex, který je ukotvený v jezeře Kivu v Kongu. tato oblast byla místem přistání zvláštní expedice Centrální Rasy, která zde přistála před více než dvěma miliony let, a tím ukotvila velice mocnou přítomnost Světla. Mnohem později byl tento vortex převzat Reptiliány, kteří odsud ve skutečnosti energeticky ovládali většinu subsaharské Afriky. To je důvodem, proč je černá magie v subsaharské Africe tak rozšířená a proč je v těchto místech tolik lidí posedlých reptiliánskými entitami:

http://prepareforchange.net/2016/06/03/healing-the-congo-yaldabaoth-the-bangui-magnetic-anomaly-and-the-goddess-vortex/


Konžský vortex byl vstupním bodem pro Archonskou Invazi 1996. Od té doby Archoni dělají, co mohou, aby zničili tuto ženskou energii v Kongu, zatímco síly Světla se snaží tuto situaci léčit:

http://www.pbs.org/newshour/bb/globalhealth-jan-june12-healafrica_03-07/

http://www.ibtimes.co.uk/denis-mukwege-it-time-we-all-acknowledged-rape-war-weapon-destroys-humanity-1542629

http://www.womensviewsonnews.org/2013/08/rape-and-genocide-in-the-dr-congo/

https://mediadiversified.org/2013/09/16/dr-congo-the-forgotten-war-no-drc-the-profitable-war/


Naše meditace zahájí proces vyléčení tohoto energetického vortexu a zacelí ránu v planetárním energetickém poli, která byla v Kongu vytvořena v roce 1996 (zde vložený obrázek je ilustrační):Můžeme dosáhnout kritické masy 144.000 lidí, kteří provedou tuto meditaci! To vytvoří masivní řetězovou reakci léčení v celosvětovém energetickém poli a nakonec to zvrátí škodlivé účinky invaze z roku 1996.

Pás totality (úplného zatmění) Slunce se skutečně dotýká Konga:Astrologická tabulka pro naši meditaci ukazuje velký čtverec Mars/Uran, Vesta, Jupiter a Pluto, což znamená planetární napětí, které jsme pociťovali od počátku tohoto roku, a které bude zcela vyřešeno až v půlce dubna. Konjunkce Slunce a Měsíce tohoto zatmění na osmi stupních v rybách slouží jako velká sběrná čočka pro energie, které toto planetární napětí začnou rozpouštět. Velké trino tvořené Junem, Ceresem a Měsíčním Uzlem je jako velký šíp, který ukazuje rovnou na protilehlou pozici zvěrokruhu naproti zatmění, na osmi stupních v Paně. To je pozice Thubanu, domovské hvězdy pozitivních Dragonských Rodin. Ti budou v naší meditaci hrát jednu z ústředních rolí.
Tuto meditaci budeme provádět v okamžiku maximálního solárního zatmění v neděli 26. února v 15:55 Středoevropského času (CET). (This equals 4:55 pm EET in Cairo, 4:55 pm CAT in Bukavu in Congo, 2:55 pm GMT in London, 9:55 am EST in New York, 8:55 am CST in Chicago, 7:55 am MST in Denver, 6:55 am PST in Los Angeles, and 10:55 pm CST in Taipei.)

Čas meditace pro vaši časovou zónu si můžete přepočítat na tomto odkazu:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=ETHERIC+LIBERATION&iso=20170226T1655&p1=3343


Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, kterou se uvedete do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr pro to, aby tato meditace posloužila jako nástroj pro urychlení procesu léčení planety Země a jejích obyvatel.

3. Představte si sloup Světla, jak vychází z Centrálního Galaktického Slunce, pak prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř Solárního Systému a pak skrze vaše tělo do středu Země. Představte si druhý sloup Světla, jak stoupá ze středu Země a pak skrze vaše tělo a vzhůru ke hvězdám směrem ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a v naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou sloupech Světla a toto Světlo proudí současně nahoru i dolů. Tyto sloupy Světla ponechte aktivované po dobu několika minut.

4. Nyní si představte fialový plamen, jak očišťuje Konžský vortex a jeho energetické pole na plasmatické, etherické a astrální rovině. Pak si tento fialový plamen představte, jak se rozšiřuje po Africe a očišťuje ji. Pak jej rozšiřte ještě více tak, aby se rozprostřel po celé planetě, očišťujíce její energetické pole na plasmatické, etherické a astrální rovině.5. nyní si vizualizujte jemně růžovou léčící božskou ženskou energii, jak léčí všechny znásilněné ženy v Kongu, jak léčí všechny obyvatele Konga, a jak přináší do této země mír. Představte si tuto božskou ženskou energii, jak zaceluje trhlinu v planetární auře v místě Konga. Pak si představte, jak se tato božská ženská energie rozlévá po celé Africe, a jak tam léčí její lidi, a pak to rozšiřte ještě tak, že to zasahuje celou planetu a léčí všechny lidi na celé planetě.Bohyně chce mír a mír nastane! VEDENÁ VERZE NAŠÍ MEDITACE 
OD SILVIA SUVADOVA:
ČESKÉ VIDEO K TÉTO MEDITACI:
SLOVENSKÉ VIDEO K TÉTO MEDITACI:SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2015/10/velke-zapomneni-1996.html

Aktualizace k této meditaci Etherického Osvobození naleznete v angličtině na

http://2012portal.blogspot.com


a v češtině na www.bod-zlomu.blogspot.cz


.pdf KE STAŽENÍ: Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: