sobota 14. ledna 2017

Důležitá situační aktualizace 13.1.2017


Originál publikoval Cobra 13. ledna 2017

Rok 2017 bude svědkem mnohem silnější přítomnosti Světla na povrchu planety ve srovnání s předešlými roky, neboť přítomnost nefyzických částic Světla s Galaktického Centra se významně navýšila. Poslední den roku 2016 bylo mnoho znamení na obloze v podobě polárních stratosférických mraků a dalších neobvyklých jevů:
Někteří lidé toto interpretovali jako navýšení Galaktického Světla a jako znamení možné Galaktické Super vlny (neboli: Události) v roce 2017:

http://etheric.com/will-superwave-arrive-2017/

Mezitím pokračuje čištění skupiny Chimera. V poslední době byla odhalena infiltrace skupiny Chimera do řad Sil Světla uvnitř Solárního Systému. Chimera byla dokonce schopná nabourat se do jednoho z teleportačních portálů, který přepravoval zajaté členy Kabaly, kteří měli být převezeni do Centrálního Galaktického Slunce a ti byli z portálu na základnu Chimery v Kuiperové pásu. Tato situace ale již byla vyřešena.

Také bylo zjištěno, že Vnější bariera / Tachyonová membrána je to jisté míry propustná pro plasmatickou anomálii a za jistých podmínek entity negativní plasmy mohou tuto membránu prostoupit skrze Tunely Seta a to v obou směrech, do a ze Solárního Systému. Plasma mimo náš Solární Systém není ještě zcela osvobozena od primární anomálie, zejména plasma filament, který se roztahuje podíl ramena Orionu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Orion_Arm
Plasmatická anomálie v tomto region pochází z galaktických válek Orionu trvajících posledních pár milionů let a byla již téměř zcela vyléčena, ale malé zbývající množství stále reaguje s entitou Yaldabaoth. Nejvyšší koncentrace anomální plasmy pochází z hvězdného systému Rigel a směrem k temnému mračnu v Taurusu, kterému se také říká molekulární oblak Taurusu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Taurus_Molecular_Cloud_1

V odpovědi na toto všechno vstoupila do našeho Solárního Systému velká mocná galaktická Světelná skupina v počtu stovek milionů bytostí a ta pomůže s finálním vyčištěním skupiny Chimera. Identita této pozitivní skupiny nesmí být zatím odhalena.

Také Hnutí Odporu a všechny odštěpenecké skupiny, kterou spolupracují s Galaktickou Konfederací započali "intenzivní aktivity uvnitř Solárního Systému a mimo něj, a to na zcela nové úrovni intenzity a rozsahu."

Všechny odštěpenecké skupiny (SSP a ty v podzemí), které dosud nespolupracují s Galaktickou Konfederací jsou stále infiltrované skupinou Chimera.

Na povrchu planety je tato infiltrace ještě vyšší. Mnohokrát, když věci nejdou podle plánu, tak se jedná o jasné znamení infiltrace. VŠECHNY pozitivní skupiny na planetě trpí infiltrací od Chiméry nebo jejich přisluhovačů. Mnohé geopolitické události toto potvrzují.

Tím skutečným důvodem, proč Daesh mohl znovu dobít Palmyru byla infiltrace velmi vysoko ro ruského vojenského velení. Se zahanbením ruští analytici poskytnuly své vlastní vysvětlení, k čemu vlastně došlo:

https://sputniknews.com/middleeast/201612141048542487-syria-palmyra-daesh/


Zapomněli na to, že jednoduchá vektorová analýza fotografií z mocných ruských špionážních satelitů by snadno odhalila skupinu stahující se k jedinému bodu.

Kabala také chce infiltrovat další BRICS země a stojí také za drastickou válkou proti hotovosti v Indii:

https://www.sott.net/article/338647-A-well-kept-open-secret-Washington-is-behind-Indias-brutal-experiment-of-abolishing-most-cash


Nejnebezpečnější je Kissingerova strategie spojit US s Ruskem proti Číně skrze Trampa, a tím rozlomit Východní Alianci:

http://journal-neo.org/2017/01/09/is-trump-the-back-door-man-for-henry-a-kissinger-co/

http://www.independent.co.uk/news/world/asia/rex-tillerson-south-china-sea-state-media-prepare-military-clash-donald-trump-global-times-a7525061.html


Mnoho lidí začíná rozumět tomu, že Trump je jenom další loutkou a jeho směrnice jsou určovány neviditelnými loutkaři z poza opony:

https://truthearth.org/2017/01/03/a-short-word-about-presidents-and-their-puppet-masters/

http://www.zerohedge.com/news/2016-12-30/trump-exactly-where-elites-want-him

http://journal-neo.org/2016/11/25/the-dangerous-deception-called-the-trump-presidency/

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/north_america/2016-u-s-presidential-election/is-trump-draining-the-swamp-or-filling-it/

A na veselejší notu, Číňané oznámili, že se jim podařilo umístit známý EmDrive prototyp na testování na své vesmírné stanici:

http://www.ibtimes.co.uk/emdrive-chinese-space-agency-put-controversial-tech-onto-satellites-soon-possible-1596328


Měkké odhalení pokračuje a těžba na asteroidech se dostává do běžných zpráv:

http://seekingalpha.com/article/4034859-miners-may-go-galactic-asteroid-mining
Dokonce existují webové stránky, které odhadují ekonomickou hodnotu jednotlivých asteroidů:

http://www.asterank.com/

Pro ty z vás, kdo byste se chtěli více zapojit do osvobození planety, je zde velmi dobrý příklad toho, jak může osvobozenecká skupina fungovat (spolu s krátkým rozhovorem s Cobrou, jako bonusem):

http://2012portal-hungary.blogspot.com/2017/01/cobra-interview-with-hungarian-cobra.html


Ti, kteří se k tomu cítí vedeni mohou pomoci nakrmit lidi v Malawi díky svým velkorysým příspěvkům (na pravé straně blogu trochu níže):

http://prepareforchange.net/orphanages-in-malawi/


Situace v Malawi a na mnoha dalších místech Afriky má k dokonalosti daleko, ale Světlo dosáhne i tam.

Vítězství světla! 
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: