pondělí 12. prosince 2016

Situační aktualizace z 11.12.2016Originál publikoval Cobra 11.12.2016

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Vstoupili jsem do finální fáze čištění entity Yaldabaoth a všech zbývajících plasmatických top letových bomb.

Tento proces dosáhl bodu, kdy Hnutí Odporu může aktivně vstupovat do situací na povrchu planet. Operativci HO toto v současné době provádí pomocí poskytování taktické podpory pro osvobozující operace fáze před Událostí a to se týká armád US, Ruska, Číny, Indie, Egypta a také některých dalších zemí. To se brzy odrazí na zlepšení situace v Sýrii, Iráku a na Ukrajině.

http://21stcenturywire.com/2016/12/06/breaking-aleppos-old-city-now-fully-liberated-by-saa-remaining-terrorists-in-retreat/

http://www.zerohedge.com/news/2016-12-07/assad-verge-historic-victory-syrian-rebels-request-ceasefire


Bohužel, tak jak je Aleppo osvobozováno, Daesh se zřejmě znovu zmocnil jiného důležitého bodu v Sýrii, Palmyry.

http://www.abc.net.au/news/2016-12-12/syrian-army-advances-as-rebels-face-death-or-surrender/8110820

Ale presto to vypadá, že bude moci být Palmira brzy znovu osvobozena:

https://sputniknews.com/middleeast/201612111048431162-daesh-palmyra-syrian-army/

Mezi pozitivními a negativními frakcemi v armádách výše zmíněných zemí probíhá tichá válka. Tato válka je prováděna především prostřednictvím výzvědných a kontravýzvědných operací, které nikdy neprosáknou ven k veřejnosti. Dá se říci, že armády jsou nyní ohniskem proxy války mezi Galaktickými silami Světla na jedné straně a Chimera/Draconiánské aliance na straně druhé. Jakmile tato válka skončí a síly Světla zvítězí, tak Hnutí Odporu stiskne tlačítko pro spuštění Události.

Kabale se povedlo infiltrovat politické struktury v některých státech BRICS, jako je Brazílie a Indie. Narendra Modi zcela jasně nepracuje pro Světlo a vyhlásil válku proti hotovosti:

https://mishtalk.com/2016/11/27/cash-chaos-in-india-86-of-money-in-circulation-withdrawn-cash-still-king-in-japan/

A nyní také chce lidem konfiskovat jejich zlato:

http://www.zerohedge.com/news/2016-12-07/india-confiscates-gold-even-jewelry-raids-hidden-money

Na druhou stranu ale kabala rychle ztrácí moc, jak můžete vidět na této fotografii:

http://www.starshipearththebigpicture.com/2016/12/07/the-fall-of-the-cabal-proof-in-one-viral-photo/

Dalším dobrým znamením je válka Kabalských médii proti stránkám s “falešnými zprávami”. To jednoduše indikuje, že alternativní média se stala dostatečně mocnými, že média hlavního proudu mají strach z nás a z moci pravdy, kterou lidem dáváme. To je i důvodem, proč jsem vždy lidi povzbuzoval k tomu, aby si založili své blogy a šířili pravdu jak jen to jde. Co potřebujeme je vysoce kvalitní investigativní žurnalismus, tak jak je k vidění na stránkách Stillness in the Storm nebo Veterans Today, a NEpotřebujeme další blogy, které by propagovali placatou Zemi nebo návrat Nibiru.
Navzdory tomu, co jste mohli číst na některých alternativních stránkách Putin NENÍ Rothschild nebo klon a Erik Prince NEpracuje pro Světlo.

Mnoho skupin pracuje v zákulisí, aby zajistilo úplný úspěch Plného Odhalení. Dragonské síly sdělily, že oni a další skupiny pracují na tom, aby oficiální odhalení Odhalení proběhlo v prvním čtvrtletí 2017.”

Když jsem se pak na toto datum ptal Hnutí Odporu, bylo mi řečeno “to nemůžeme komentovat”, Plejáďané řekli “je to možné” a Siriané řekli “velmi pravděpodobně to bude trvat déle”. Takže vemte na vědomí, že tento časový úsek NENÍ mým odhadem, kdy nastane Průlom Komprese, ale jedná se o informovaný odhad od jedné skupiny se kterou pracuji. Ačkoliv je obecným pravidlem Hnutí Odporu nepublikovat žádná data a odhady času na tomto blogu, v tomto případě učinili výjimku a to z důvodů, které ještě nemohou být veřejně publikovány.
Než nastane Odhalení, základní historii Tajných Vesmírných Programů můžete načíst z tohoto rozvoru Coreyho Gooda. A ne, já nejsem Gonzáles:

https://sitsshow.blogspot.com/2016/12/transcript-fade-to-black-jimmy-church-with-corey-goode-the-ssp-and-interstellar-war-november-29th-2016.html#more

Vítězství Světla!

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: