čtvrtek 22. prosince 2016

Finální přepnutí identity je v plném proudu

by GEORGI STANKOV posted on DECEMBER 22, 2016

"Přesně v den portálu 21. prosince 2016 vám přináším dobré zprávy: Finální přepnutí identity je v plném proudu a dnes jsme udělali obrovský skok ve Vzestupu. Ušetřím vás podrobností, abych nepokazil překvapení. Ale tentokrát je to opravdové a nebudou další odklady. To nicméně platí pouze pro ty bojovníky světla první a poslední hodiny, kteří již vzestoupili před mnoha lety a již se stali multidimenzionálními osobnostmi. Jim bylo dneska dáno konečné povolení se přeměnit a splynout v příštích dnech se zdrojem. Jejich konečný vzestup je již běží.

To, kdy dojde k této konečné přeměně je úplně irelevantní v kontextu procesu Vzestupu, který již běží na maximální obrátky. Radost ve vyšších sférách je nepopsatelná. Náš zdroj, který je stvořitelem nekonečných galaxií a vesmírů zaostřil své modré světlo Vzestupu na tuto malinkou planetu, tak, jak jí přivádí zpět je Všemu-Co-Je společně s jejími nejlepší a nejzářivějšími bojovníky. Toto není moje interpretace, co je co nám řekli Agharťané, když za námi včera přišli."

Plný text v originále: http://www.stankovuniversallaw.com/2016/12/the-final-id-shift-is-in-full-sway-the-return-of-the-agarthans/
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: