čtvrtek 10. listopadu 2016

Modří a Událost


Originál publikoval COBRA 9.11.2016

A nyní, když je cirkus US voleb za námi, tak se můžeme opět soustředit na reálné informace.

Objevení se bohyně DouMu na povrchu planety před několika lety je prvním znamením návratu Sil Světla z jejich 26.000 let trvajícího exilu. To byl první krok směrem k návratu Agharty na povrch. Nyní Modří (Blue) na povrchu připravují portály tak, aby Agharťané znovu mohli kontaktovat povrchovou populaci, nejdříve energeticky a po Události také fyzicky.
Pro tento účel je připravováno mnoho jeskyní a vstupů do jeskyní, děje se tak určitým způsobem, který bude odhalen v okamžiku Události.

Mnoho jeskyní po celém světě fungovalo jako svatyně pro různé skupiny Světla na povrchu a mnoho z nich obsahuje vortexy bohyně, které budou při Události aktivovány:

http://witcombe.sbc.edu/sacredplaces/caves.html


Z tohoto důvodu aktivně hledáme lidi, kteří jsou strážci takových jeskyní nebo znají takové místo – kontaktujte mne prosím na cobraresistance@gmail.com
V čínské taoistické tradici jeskyně slouží jako portály do Agharty a říká se jim grotto nebesa.

http://www.persee.fr/doc/asie_0766-1177_1995_num_8_1_1096

http://www.flickriver.com/photos/mydailyart/17369890942/


Modří jsou strážci těchto portálů. Ačkoliv ztracena pro vnější svět, stále však ve vlastnictví Modrých je Mapa Pravých Forem Pěti Posvátných Hor, také nazývaná Zářící Posvátné Písmo anebo Pět Posvátných Hor, neboli mapa vstupních bodů do sítě Agharty, která je stará 5000 let. Tato mapa se znovu objevila na povrchu před 3000 lety a byla pak předána Modrým strážcům.Mnohá z těchto ghotto nebes se nacházejí v Taoistických posvátných horách v Číně. Existují dvě překrývající se energetické mřížky, které propojují tyto posvátné hory odpovídajícím systémem podzemních tunelů a měst Agharty.

První energetická mřížka je založena na pěti posvátných horách, každá pro jeden směr nebes a jedna pro střed:

https://sacredsites.com/asia/china/sacred_mountains.html


Ta druhá mřížka je založena na čtyřech posvátných horách:

http://www.zhangjiajietourguide.com/article-p143-china-top-four-sacred-taoist-mountains.html


Obě energetické mřížky mají ten hlavní bod průsečíků vortexů poblíž Chengdu, tam, kde se nacházela tajemná civilizace Sanxingdui:

https://en.wikipedia.org/wiki/Sanxingdui


Chengdu je jedním z dvanácti hlavních energetických vortexů na zemské icosahedronové mřížce (pozn.: icosahedron = dvacetistěn):

Civilizace Sanxingdui byla hlavním kotevním bodem pro mimozemskou frakci z Thubanu (alpha Draconis), tedy tou nejprominentnější frakcí pozitivních Drakoniánů. Jsou jedním ze zakládajících zdrojů čínské kultury a jedním z hlavních důvodů, proč má drak jako symbol pro číňany pozitivní nádech. Hvězda Thuban ležela v době před 5000 lety, kdy Thubanští Drakoniáni sestoupili na Zemi za použití Chendgu vortexu jako vstupního bodu v místě dnešní polárky.

Sanxingdui znamená v čínštině násyp tří hvězd a těmito třema hvězdami jsou Thuban, Antares a Aldebaran. Tyto tři hvězdy vytvářejí velmi silný energetický trojúhelník, Antares a Adebaran tvoří jeden z hlavních galaktických plasmových proudů, které umožňují mezihvězdné cestování skrze portály v tomto sektoru galaxie.

Nedaleko od Thubanu, na Antares-Aldebaran galaktické dálnici se nachází hvězda Dubhe, domov bohyně DouMu, která náleží k starodávné humanoidní civilizaci žijící na planetách obíhajících tuto hvězdu:
Bohyně DouMu je nyní zapojena do aktivnější práce s portály na povrchu naší planety v této nové fázi příprav na prolomení komprese, které začalo v červenci 2016.

Draginské síly komunikovaly, že Jetsun Pema, královna Bhútánu, je jednou z hlavních ztělesnění archetypu DouMu na povrchu naší planety:

https://en.wikipedia.org/wiki/Jetsun_Pema

Dragonské zdroje také řekly, že DouMu vyhledává aktivnější kontakt s naší povrchovou populací.

To vše je součástí většího plánu na obnovení spojení mezi sítí Agharta a povrchovou populací v čase po Události.

Vítězství světla!

Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2016/11/the-blue-and-event.html


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: