pondělí 10. října 2016

COBRA - Velká situační aktualizace 9.10.2016Originál publikoval Cobra 9.10. 2016

Některé z informací zveřejněných v této zprávě mohou být pro někoho těžko stravitelné anebo rozrušující, ale přesto je potřeba je vydat.

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Poté, co Chimera otevřela v Našem Solárním Systému vojenskou frontu, tak Síly Světla ztratily na plasmatické rovině v Solárním Systému hodně prostoru a Plejádská flotila se musela téměř kompletně ztáhnout.

Část těchto ztracených pozic byla již v posledních dnech získána zpět a Plejáďané se vracejí.

Co nebylo Hnutí Odporu dříve známo je skutečnost, že fyzické biočipy nebyly zcela vyčištěny.


Existuje určitá část těchto biočipů, která unikla veškerým pokročilým detekčním a odstraňovacím technologiím Hnutí Odporu a bohužel každá lidská bytost má ještě nejméně tři z těchto biočipů. Tyto tři biočipy jsou fyzickými kotvami pro zbývající tři plasmatické implant, které se nacházejí v čelním laloku a nad pupíkem.

Biočipy ve frontálním laloku jsou připojeny k optickému nervu obou očí a jsou propojeny na sluchový nerv pomocí umělých synapsí. Posílají nepřetržitý audio/video přenos všeho, co vidíte, anebo slyšíte, do hlavního počítače skupiny Chimera. Tento počítač nepřetržitě monitoruje aktivity povrchové populace a brání kontaktu mezi povrchovou populace se sítí Agata a/nebo mimozemskými bytostmi Světla pomocí mechanismu odplaty prostřednictvím topletových bomb.

Biočip nad pupíkem může efektivně ovládat chování povrchové populace pomocí elektrické zpětné vazby.


Aktivita těchto biočipů se zvyšuje během plasmatických skalárních útoků, vytvářejí tím další konflikty a snižují lidské vibrace.

Některé skupiny Agharty a SSP jsou těmito biočipy také infikovány. Na druhou stranu, ty rasy, které kompletně zvládnuly přenos fyzicko/etherického těla (Hnutí Odporu, Plejáďané, Siriané, Arkturiáni a pozitivní Andromeďané) jsou od těchto biočipů zcela osvobozeni.

Tak, jak jsem řekl dříve, tyto biočipy byly vyvinuty během druhé světové války v nacistických koncentračních táborech na příkaz Chimery, aby byl zajištěn karanténní statut této naší planety a aby byla povrchová populace ovládnuta.

Byla to firma Siemens, která poskytnula technologické know-how pro vývoj těchto čipů:

http://exopolitics.org/siemens-implicated-in-tracking-forced-labor-slaves-in-space/

https://rtuc.wordpress.com/2013/04/17/siemens-monopoly-with-sinister-nazi-past/


Mezi lidskou populaci byly rozšířeny efektivně po konci druhé světové války, byly vloženy do vakcín vakcinačních programů Světové Zdravotnické Organizace po celém světě.

Jeden velký technologický upgrade těchto biočipů proběhl v letech 1979 až 1984 a další mezi 1996 a 1999. Následně upgrade proběhl ještě koncem roku 2009 a tyto nové vakcíny od roku 2009 obsahují novější silnější verzi biočipů.

Ačkoli Hnutí Odporu zvládnulo vypnout a odstranit většinu komponent okruhů těchto biočipů, jedna složka zůstala neodhalena až do 1. září 2016, kdy to bylo aktivováno skupinou Chiméra simultálně u celé povrchové populace a mezi většinou SSP frakcí. Hnutí Odporu nyní vyvíjí technologie pro odstranění těchto biočipů.

Chiméra také nařídila svým zbývajícím Drakoniánským poskokům, aby aktivovali všechny zbývající skalární zbraně, které byly tajně instalovány Drakoniány na většinu pozemských satelitů pohybujících se na nízkých oběžných drahách (LEO). Tyto skalární plasmatické paprsky jsou nyní naplno zaměřeny na ty nejprobuzenější Bojovníky Světla a Pracovníky Světla mezi povrchovou populací. Hnutí Odporu a Plejádská flotila zatím ještě nemůže tyto zbraně sestřelit, protože jsou chráněny plasmatickými topletovými bombami.
Chimera také použila svých starých nacistických konexí s Německem a od roku 2001 začala s výstavbou podzemních základen, kam mají v plánu evakuovat personál Kabaly. Některé z těchto základen také využívají pro ubytování těch nejdivočejších “uprchlíků”, kteří přitáhli s migrační vlnou do Evropy a mají v plánu je vypustit v rámci globálního konfliktu, který doufají, že rozpoutají.

Hnutí Odporu má ale plnou kontrolu nad touto situací, protože svět podzemí je jeho domácím teritoriem a má prostředky na to, aby tomuto zabránilo. Síly Temna nikdy nebudou schopni tyto základny použít ani tyto “uprchlíky” vypustit.

Jestliže se někdo z vás zajímá o plány Kabaly, tak zde je částečně spolehlivá zpráva z první ruky:

http://www.christ-michael.com/leaked-official-agenda-for-the-destruction-of-germany/


Výše uvedený odkaz nevkládám, abych šířil strach, ale pro vaše vzdělání a činím tak s plným vědomím, že tyto plány NEBUDOU úspěšné.

Ve věci současné eskalace napětí mezi Ruskem a USA Putin obdržel taktický plán od Plejáďanů, jak zabránit globální válce.

Tak, jak astronaut Edgar Michel napsal v e-mailu Johnu Podestovi, předsedovy volební kampaně Hilary Clinton, pozitivní mimozemšťané NEDOVOLÍ, aby došlo ke globálnímu konfliktu:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/1802

Analýza komplexní vlny provedená Hnutím Odporu predikuje 65% pravděpodobnost, že Hillary Clinton vyhraje ve volbách.

Finanční systém NENÍ na pokraji kolapsu, jak níže uvedený web (v době publikace originálu tohoto článku) chybně indikuje:

http://didthesystemcollapse.com/
Ten velký cenový rozdíl mezi Západem a Východem u cena stříbra a zlata připočtěte skutečnosti, že Kabala využila načasování národního svátku v Číně, aby uměle snížila cenu zlata. Ten svátek se v Číně nazývá Zlatý Týden, a Kabala si prostě nemohla pomoci a podlehla pokušení srazit ceny zlata právě uprostřed tohoto Zlatého Týdne:

http://www.chinahighlights.com/travelguide/china-national-day.htm

Šanghajská Zlatá Burza byla uzavřena během tohoto svátku a znovu otevře zítra. Až bude mít otevřeno, tak se ceny zlata Východ / Západ znovu srovnají:

http://www.en.sge.com.cn/news-announcement/announcement/540899.shtmlZ pozitivnějšího soudku, probíhá mnoho měkkého Odhalení v rámci mnoha témat propíraných hlavními médii.
Karanténní statut planety Země:

https://www.rt.com/news/358052-alien-cliques-isolate-earth/


Potenciální mikrobiální život v Našem Slunečním Systému:

http://www.sciencemag.org/news/2016/10/alien-life-could-feed-cosmic-rays


Zemi podobná planeta v systému Proxima Centauri:

http://www.space.com/33834-discovery-of-planet-proxima-b.html


Já mohu od svých mimopalnetárních zdrojů potvrdit, že v systému Proxima /Alfa Centauri skutečně existuje vodní planeta, která překypuje pozitivními formami života.

Našlo se více důkazů ohledně Dysonovy sféry kolem hvězdy KIC 8462852:

http://www.space.com/33813-alien-megastructure-mystery-tabbys-star.html

http://www.space.com/34303-alien-megastructure-star-strange-dimming-mystery.html


A další hvězda s možnou Dysonovou sférou byla objevena zde:

http://www.collective-evolution.com/2016/09/07/astronomers-just-found-a-second-dyson-sphere-star-alien-star-with-odd-variations-of-brightness/

Existují plány na to opět dostat člověka na Měsíc:

https://sputniknews.com/science/20160819/1044443279/russia-space-tourists.html

Na Mars:

http://www.space.com/34210-elon-musk-unveils-spacex-mars-colony-ship.html

Po Solárním Systému:

http://www.space.com/34219-spacex-mars-spaceship-solar-system-exploration.html


A ke hvězdám:

http://www.space.com/33780-could-proxima-centauri-be-our-interstellar-getaway.html

A také některé televizní seriály obsahují mnohem více Odhalení, než si lidé uvědomují:

https://truthearth.org/2016/08/26/more-disclosure-in-television-shows/

A na závěr, pokud jste frustrovaní, že to všechno trvá příliš dlouho, mohli byste třeba nějakým pozitivním způsobem přiložit ruku k dílu. Zde je úžasný příklad, co zmůže jediný člověk:

http://daisyluther.com/virginia-woman-feeds-150-hungry-people-for-20-more-proof-that-the-government-is-obsolete/


Pokud cítíte vedení, tak tomuto projektu k nasycení hladových můžete pomoci zde:

http://fortheloveofothers.net/

Vítězství Světla!


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: