pondělí 29. srpna 2016

PROSÍME O SDÍLENÍ! TÝDENNÍ MEDITACE VZESTUPUOriginál publikoval Cobra v neděli 28.8.2016

Opět nadešel čas pro to něco podniknout! Nadešel čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni se shodneme na tom, že proces planetárního osvobození trvá moc dlouho. Tímto máme možnost tento proces kolektivně urychlit. Proto vylepšujeme a měníme naši Nedělí meditaci a Událost za tuto Týdenní meditaci Vzestupu, abychom zapojili co největší počet lidí.

Sdílejte! Šiřte po celém světě! Prosím dejte na to savé webovky a na své blogy. Vyzvěte duchovní skupiny, by se zapojily. Jestliže znáte nějaké alternativní medium, můžete jim meditaci poslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro lokální skupinu lidí, která se účastní ve vaší části světa. Také pro tuto záležitost potřebujeme jednu centrální FB skupinu. Můžete i na toto téma vytvořit video a dál ho na Youtube.

Vědecké studie potvrdily účinky hromadných meditací na lidské společenství, takže každý, kdo se této meditace zúčastníte můžete ve skutečnosti pomoci s tím, aby k Události došlo dříve:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html


Tato meditace pomáhá Silám Světla uzemnit energii Světla na povrchu naší planety tak, aby posílilo energetickou mřížku, která je potřeba pro urychlení procesu Vzestupu. Počet lidí, kteří tuto meditaci budou provádět je tím nejsilnějším faktorem/nástrojem, který má povrchová populace k dispozici pro urychlení tohoto procesu.

Čas meditace přesouváme na 4 pm GMT v neděli, tak, abychom i lidem v Asii umožnili meditovat s námi. Tuto meditaci provádíme vždy v 4 pm GMT, což si můžete přepočítat na níže uvedených odkazech na vaše aktuální časové pásmo a roční období. PRO CZ/SK platí toto = v 18:00 letního času anebo 17:00 zimního času.


Instrukce:
1. Použijte svoji vlastní techniku pro uvedení se do uvolněného stavu.

2. Vyjádřete svůj záměr zaměřit tuto meditaci jako nástroj pro urychlení procesu Vzestupu pro planetu Zemi a její obyvatele.

3. Představte si sloup Světla, který vychází z Centrálního Galaktického Slunce, jak prochází všemi body Světla v našem solárním systému a pak skrze vaše tělo do středu Země. Představte si druhý sloup Světla, jak vychází ze středu Země, skrze vaše tělo a vzhůru k obloze ke všem bytostem Světla v našeho Solárním systému a naší Galaxii. Nyní jste ve dvou sloupech Světla, a Světlo proudí oběma směry současně. Sloupy Světla ponechte aktivní po dobu několika minut.

4. A nyní si můžete toto Světlo představit jako duhový vír, rozšiřující se po celé Zemi a pak po celém Našem solárním systému, jak odstraňuje všechnu temnotu a anomálii, jak rozpouští Matrix, a jak přináší štěstí, hojnost, mír a lásku všem bytostem v našem solárním systému.

5. Představte si plné Odhalení a masivní uvolnění informací o mimozemské přítomnosti a o tajných vesmírných programech v hlavních masmédiích. Představte si vytvoření nového finančního systému, který slouží všem. Představte si první setkání s přátelskými mimozemskými rasami. Představte si, jak dochází k Události, která konečně osvobozuje Zemi.

Vítězství světla!
ČESKÉ VIDEO:


SLOVENSKÉ VIDEO:AUDIO - VEDENÁ MEDITACE: PROSÍME O SDÍLENÍ! TÝDENNÍ MEDITACE VZESTUPUProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: