pátek 12. srpna 2016

Interview s Cobrou na rádiu Prepare for Change z 29. 7 2016 (zveřejněno 6. 8. 2016)


Cobra je plejádský kontaktér a je v kontaktu s podzemním hnutím víc než 35 let. Hnutí odporu mu řeklo, aby zůstal v anonymitě. Průběžně komunikuje s bytostmi z planety X, které pomáhají Hnutí odporu. Jako pozemský zástupce agartské sítě a světelných sil se snaží lidstvo připravit na přicházející Událost.

Naším záměrem je rozpustit strach, srovnat všechna nedorozumění, a poskytnout zasvěcené pohledy na to, co se skutečně děje a o čem se ve zprávách nedočtete. Pokud chcete bližší podrobnosti, zveme vás k přečtení archivu na jeho blogu, k dnešnímu dni je tam zaznamenáno 25,296,987 návštěv: 2012portal.blogspot.com, v češtině na www.bod-zlomu.blogspot.cz

Kolega Richard není tady, je na duchovní cestě. Naše dnešní interview s Cobrou se zaměří na aktuální události ve světě a na další zajímavá témata, zejména na monetární systém, na to, co zajímá naše pracovníky a bojovníky světla a na vesmírné technologie. …

A nyní již vítám našeho bojovníka světla a spojku s Hnutím odporu, Cobru. Vítejte.

COBRA – Děkuji za pozvání. Rád se zúčastním tohoto rozhovoru.

Lynn – Poslední měsíc jste měl velmi napilno, byly konference v Thajsku a na Tchajwanu. Zajímalo by mne, jak vybíráte místa konání konferencí. Je to podle nějakých charakteristických rysů té země, anebo se řídíte tím, jak ta země vypadá?

COBRA – Snažím se pořádat ty konference v oblastech, kde by to v maximální míře mohlo ovlivnit situaci na planetě a obě místa jsou v centru transformace planety. V těch zemích je silně přítomna Východní aliance, takže to byl jeden z důvodů, proč byly vybrány ty dvě země.

Lynn – Výborně. Mnoho z nás se těch konferencí nemohlo zúčastnit. Mohl byste se s námi ohledně konferencí o něco podělit?

COBRA – Určité věci z konferencí a určité věci ze zákulisí budou zveřejněny na blogu, až k tomu bude vhodná doba, takže si to budou moct všichni přečíst.

Lynn – Dobře, vrátíme se tedy k několika otázkám z posledního měsíce. První byla ohledně vysílání zpravodajství RT v Argentině, že tam bude ukončeno veřejné vysílání této stanice. Chceme se zeptat, zda k tomu máte nějaký komentář.

COBRA – Bohužel, je to pravda a přítomnost Kabaly v Argentině sílí. Jeden z důvodů je, že mnoho členů Kabaly má v plánu uprchnout zrovna tam a použít ji jako domácí základnu pro cestu do Antarktidy. Tlak v jižní Americe sílí a Kabala ji chce zcela převzít do svých ruku. Chtějí tam zmenšit vliv Východní aliance. A přerušení vysílání je součástí toho procesu. Takže se jedná o jednu část závěrečného boje před průlomem.

Lynn – Bylo by krásné mít boje již za sebou.(ano, souhlasím). Před několika lety amatérský fotograf/astronom jménem John Lenard Walson publikoval fotky několika neznámých plavidel, které vyfotil na oběžné dráze Země. Některé byly správně identifikovány jako mezinárodní vesmírné stanice a vesmírná plavidla, která je obsluhují, ale některá nebylo možné identifikovat. Některé fotky lze najít, zde: http://www.rense.com/general79/wdx.htm . Můžete s k těm fotografiím vyjádřit?

COBRA – Ano, jeho fotky jsou jedny z nejostřejších zobrazení některých plavidel Solar Warden, pohybujících se v dolní části oběžné dráhy Země. A ano, některé fotky zobrazují mezinárodní vesmírné stanice a jejich obslužná plavidla. Ale některé jsou skutečně fotografie plavidel Tajných kosmických programů v nižší vrstvě oběžné dráhy Země. Můžete se na ně podívat na těch webových stránkách.

Lynn – To je úžasné potvrzení. Děkuji. Benjamin Fulford ve svém článku konstatoval, že Rothschildové pracují na tom, aby zvrátili výsledky první světové války tím, že chtějí vytvořit německou a rakouskouherskou a ruskou monarchii. Napsal, že současný monetární systém bude ukončen asi v srpnu či září. V té chvíli pak budou královské rodiny vystupovat jako "zachránci" a poskytovat lidem obrovské množství nekrytých peněz a "bezpečnost", výměnou za obnovu jejich monarchií. Je to podle vás možné?

COBRA – Ne. Jedná se o plán jezuitů, jak přežít změnu a Rothschildové jako jejich služebníci s tím plánem souzní, ale to se nestane.

Lynn – To je dobře.

Citace z blogu Benjamina Fulforda z 26. 7. 2016… “Rothschildové, skrývající se ve Švýcarsku, nedodrželi lhůtu 25.7.2016, kterou jim a jejich spojencům dala Společnost bílého draka. Bylo zapnuto zelené světlo a svítí zelená. Kdo provede „chirurgický řez“? Máte k tomu nějakou poznámku?

COBRA – Řeknu to takhle. Do situace je zapojeno mnoho sil a já se k tomu brzy vyjádřím, ale z různých důvodů neočekávám, že by došlo k chirurgickému řezu. V článku některé důvody zveřejním.

Lynn – Chcete říct něco k incidentu v Nice?

COBRA – Je to součást závěrečné hry, kterou hraje Kabala. Vědí, že prohrávají a než definitivně prohrají, chtějí vytvořit tolik chaosu kolik jenom bude možné.

Lynn – Stále mají ještě dost síly na to, aby vytvářeli ty události pod falešnou vlajkou?

COBRA – Zatím ano.

Lynn – Víte něco o velmi podezřelém úmrtí super vojáka, ultra MK „práskače“ Maxe Spierse, k němuž došlo 16. července v Polsku?

COBRA – Ano, ano, bylo to velmi podezřelé. Byl umlčen, jako mnoho jiných, kteří věděli příliš mnoho.

Lynn – Ale vynesl ven mnoho dobrých informaci. (ano). Je pravda, že Čína dostala tajné kódy k obrovskému množství zlata (tisíce tun), které mají být dány jako zápůjčka Ministerstvu financí USA, aby dolar nezkolaboval? Za podmínky, že kluci ve Washingtonu musí obvinit Hillary.

COBRA – S druhou částí nesouhlasím. Do jisté míry souhlasím s první částí toho tvrzení, ale ne s druhou.

Lynn – OK. V minulém rozhovoru bylo řečeno, že v některých hotelech sítě Hilton jsou místnosti, kde je možné poslat lidi v astrálním stavu na schůzky ve 4 dimenzi. Bylo řečeno, že trénink probíhá ve 4D, protože je víc tekutá. Je to pravda?

COBRA – To nemohu potvrdit, protože takové tréninky mohou probíhat nejenom v hotelech Hilton, ale na mnoha místech světa. Není to vázáno na nějakou konkrétní síť hotelů.

Lynn – Takže se to děje. Setkávají se ve 4D?

COBRA – Síly světla mají jisté technologie, které mohu napomoct v přechodu ze stavu snění na vyšší úroveň, kde může proběhnout určitá výuka a trénink.

Lynn – A předpokládám, že Kabala dělá to samé?

COBRA – Kabala potlačuje a snižuje vibrační frekvence lidí během spaní za pomoci různých skrytých technologií, stejně jako za bdělého stavu.

Lynn – Je známo, že chemtrails a běžné výrobky používané v domácnosti jako zubní pasty, krémy na opalování, spreje na vlasy, deodoranty, atd. jsou napuštěny chemikáliemi, které potlačují imunitní systém lidského těla a vyvolávají nemoci. Jsou ještě další věci, o kterých nevíme, ale které také škodí anebo potlačují imunitu?

COBRA – Zmínil bych zde pitnou vodu, která je docela dost otrávena.

Lynn – Souhlasím. Jeden čtenář nám napsal:“Jak tom rozumím, v posledních dvou měsících byly z vyšších úrovní odstraněny 2/3 reptiliánů. Můžete to potvrdit?

COBRA – Ne.

Lynn – Další čtenář píše: „Dá se nějak spojit s výše vyvinutými dušemi z vesmíru, které by se s námi podělily o technologie, aby se stav naší planety a lidstva v této době zlepšily?

COBRA – Ty vysoce vyvinuté duše čekají na správné podmínky, aby předaly tu technologii lidstvu ale ona nebude uvolněna na fyzické úrovni. Nejdříve však musí být odstraněna Kabala.

Lynn – Takže, abychom se s nimi mohli spojit, musíme nejdříve něco udělat- jako: zvednout si vibrace?

COBRA – Vždy se můžete spojit s výše vyvinutými dušemi. Je mnoho způsobů, jak to udělat a můžete to volně zkoumat a meditovat a spojit se různými pozitivními rasami a to jistě posílí vaše spojení. Ale to samotné není dostatečné pro finální průlom.

Lynn – Další čtenář píše: Je lidstvo třetím semenem?

COBRA – Abych mohl odpovědět, musím nejdříve té otázce rozumět.

Lynn – Myslím, že chce říct, že lidstvo bylo již dvakrát zničeno a že toto je potřetí, co bylo lidstvo vysazeno na Zemi.

COBRA – Nesouhlasím s tvrzením, že lidstvo bylo zničeno. Existovaly různé cykly a různé rasy, ale samotná lidská rasa obývá tuto planetu víc než milion let.

Lynn – Takže nedošlo k žádnému přerušení.

COBRA – Nebylo žádné přerušení.

Lynn – OK. Ten samý člověk chce vědět, zda znáte Vojničův rukopis? (ano) Můžete nám o tom něco říct?

COBRA – Vojničův rukopis je velmi starý rukopis se zakódovanými informacemi, odhalujícími pouze jednu část vyššího vědění. Nebyl nikdy úplně rozluštěn a není účelem, aby byl rozšifrován ještě před Událostí.

Lynn – Je vám známa práce Michaela Tellingera z Jižní Afriky? (Do jisté míry ano). Je v tom něco, co bude hrát roli v nadcházejících změnách anebo v našem zlatém věku? ( https://www.youtube.com/watch?v=lxEvVoq6WtM)

COBRA – Snaží se vytvořit model společnosti, která bude fungovat spravedlivěji a harmoničtěji. Je to jedna část transformace.

Lynn –Včera večer, 28. července 2016, byla finalizována pařížská dohoda o klimatu. Ve smlouvě je ukryta také výměna peněz. Teď existuje 208 zemí, které uznávají Republiku Spojených států. S novou Republikou bude nová měna - bankovka ministerstva financí USA a petrodolar bude odsunut do minulosti. Brzy tedy uvidíme dlouho očekávanou změnu peněz. Máte k tomu nějaký komentář?

COBRA – Opět to řeknu takto. Republika a znovu nastartování měny se stane v okamžiku Události, ne předtím. Je to součástí globálního procesu. Není to omezeno pouze na USA. Bude to planetární reset, který bude zahrnovat obnovení republiky Spojených států a také zavedení dolaru ministerstvem financí a odstavení petrodolaru, tedy ukončení existence petrodolaru . To vše se odehraje v celosvětovém měřítku v okamžiku Události, ne předtím. Takže pokud někdo čeká na reset a na Novou republiku před Událostí- k tomu nedojde.

Lynn – Vím, že tu otázku nechcete slyšet, ale - blížíme se k Události?

COBRA – Blížíme se každým dnem. Vím, že dochází k prodlením. Částečně je to způsobeno nedostatečnou sílou lidí, jejich omyly a chybami. Částečně jsou v tom i jiné faktory, ale řekl bych, že se k tomu blížíme.

Lynn – Mám tady nějaké otázky rozdělené podle témat, tak tady jedno přečtu. První téma se týká ENERGETIKY A TECHNOLOGIÍ. Jde tady o ropu. Ta se zpracovává na naftu, letecký benzín, výrobky z ropy a topné oleje. Nafta a přírodní plyn - jsou jejich zdroje omezené?

COBRA – Ano, ale je od nich upouštěno, protože současná společnost přechází k jinému zdroji energie, který bude mnohem čistší a nebude tolik škodit přírodě a ekosystému.

Lynn – Ale Země ty věci neustále průběžně tvoří, i když jsou zdroje omezené. Stále jsou vytvářeny anebo je to tak, že co je v Zemi, tak je v Zemi a nic nového nevzniká?

COBRA – Jisté množství vzniká a je toho mnoho, co ještě nebylo nalezeno. Ale jak jsem řekl, nebude to tak důležité, jak si lidé myslí.

Lynn – Výborně. Pokud Země neustále produkuje ropu a plyn, tak nám byly říkány nesmírné lži o tom, že se jedná o omezené suroviny. Potřebuje Země ty suroviny pro své planetární zdraví?

COBRA – Ano, dá se říct, že jsou součástí jakéhosi planetárního oběhového systému a jsou potřeba k tomu, aby správně fungovala zemská kůra.

Lynn – Takže bude dobré, když ty věci přestaneme používat.

COBRA – Ano, ony jsou součástí přirozeného geologického ekosystému a musí tam být a zůstanou tam.

Lynn – David Wilcock nedávno mluvil o tom, že Němci nedávno vynalezli pro auta takový malý disk, malé zařízení, které lze umístit do každého válce auta a tím pádem to auto nepotřebuje benzín. Dojde k Události a na silnicích stále budou miliony aut, která budou muset být přestavěna, aby fungovala na základě volné energie či nových energetických systémů. Takže-myslíte, že bude něco takového jako ten německý vynález k dispozici brzy po Události?

COBRA – Ano, něco podobného bude distribuováno po Události, za pár týdnů po Události a s tím novým systémem budou auta upravena docela snadno.

Lynn – To jsou dobré zprávy. Teď přejdeme k AFRICE, k obřímu portálu v Kongu. Z leteckých snímků je patrno, že je to obrovské území v Kongu, 600km v průměru. Byl tu od počátku Země anebo byl vytvořen později? A pokud ano, jak byl vytvořen?

COBRA – Ano, je velmi starý. Není tady od počátku Země, ale je součástí přírodních procesů.

Lynn – Měl něco společného s archonskou invazí v polovině devadesátých let?

COBRA – Ne. Ne.

Lynn – Ten portál vyzařuje energii anebo ji naopak odsává, anebo jaké má vlastnosti?

COBRA – Je to přírodní energetický vortex. Byla to součást původní rajské struktury z doby před příchodem lidí na planetu.

Lynn – Nedávno Kongo navštívili pracovníci světla a pokoušeli se léčit negativitu Konga. Můžete nám sdělit nějaké aktualizace k tomu portálu a k tomu, co se tam děje?

COBRA – Ten portál se začíná transformovat. Je třeba udělat mnoho věcí, ale alespoň se s nimi začalo. Předtím k tomu portálu světlo nemělo vůbec přístup, ale teď v té oblasti probíhá jisté léčení. (dobře). Ale chvíli to potrvá (rozumím).

Lynn – Pokud jde o velká a zvláštní zvířata v Africe, jako jsou sloni, žirafy, hroši, lvi a zebry...pocházejí z jiné planety?

COBRA – Část jejich genetického materiálu přišla z jiných hvězdných systémů a geneticky ji ovlivnily velmi vyspělé rasy, které měly znalosti o genetice.

Lynn – Jsou z planet, které známe?

COBRA – Některé ano a některé ne.

Lynn – Ten člověk také napsal: „V dávných dobách, když lidé na zemi byli mnohem větší, byla ta zvířata také větší – vzhledem k velikosti lidí?“

COBRA – Ano, s tím souhlasím.

Lynn – Má každý z těch druhů zvířat pro nás nějaký duchovní význam, anebo představuje pro nás nějakou moudrost?

COBRA – Každé zvíře má duchovní aspekt a všechna mají pro nás duchovní význam.

Lynn – Děkuji. Přejdeme k EVROPĚ. Zda Brexit zapadá do snahy přiblížit Událost?

COBRA – Nemá to souvislost s Událostí. Je to součást běžných politických výkyvů, k nimž ve starém systému běžně dochází, takže bych tomu nepřikládal příliš velký význam.

Lynn – Toto také zapadá do naší diskuse. Je Brexit první kostkou dominového efektu v boji lidstva za svobodu anebo je to něco co tajně manipuluje elita?

COBRA – Bylo to zmanipulováno elitou. Není to velké vítězství, jak by to mnozí lidé rádi viděli. Přijdou větší vítězství a budou mnohem významnější a když k nim dojde, okamžitě uvidíte výsledky.

Lynn – Úžasné. K EVROPĚ, k Portugalsku: jsou v hlavním městě a městě Sintra ukotveny energie archanděla Michaela?

COBRA – Ano, jsou.

Lynn – Tento člověk říká, že v Mt. Teide žili mimozemšťané a ti mu řekli, že se museli skrývat a že byli pronásledováni. Mt. Teide je sopka na Tenerife na Kanárských ostrovech. Víte o bytostech pod Mt. Teide?

COBRA – V té oblasti žije mnoho bytostí, protože ta oblast byla součástí staré Atlantidy a řekl bych, že se teď situace zlepšuje.

Lynn – Nevíte, zda tam stále jsou?

COBRA – Jisté bytosti tam stále jsou, ano.

Lynn – Přejdeme ke ŠVÉDSKU. Jeden čtenář říká: oblaka nad Švédskem se změnila a v posledním měsíci jsou jakoby zářící. Víte o tom a můžete říct, co proč se to děje?

COBRA – Ano, vím o tom. Částečně se jedná o polární záři, která je docela silná. A také jsou tam velmi jasné stratosférické mraky, které nejsou příliš časté, ale letos jsou docela intenzivní z mnoha důvodů. Takže lidé úplně na severu, poblíž pólu nebo hodně na severu vidí na nočním nebi mnoho zajímavých jevů.

Lynn – Zní to zajímavě. Přejděme k EU. Je německý ministr financí Wolfgang Schäuble drakonián anebo reptilián?

COBRA – Je drakonián.

Lynn – Co můžeme od něj očekávat ohledně členských států EU? Vypadá to, že čím dál tím víc zemí upadá do chudoby.

COBRA – On patří ke struktuře starého světa. On jenom poslouchá pokyny jezuitů, takže od něj můžete čekat stále totéž.

Lynn – OK, to není dobré. Přejděme k RUMUNSKU. Víte o energetických vortexech či portálech v rumunských Karpatech?

COBRA – Ano, vím.

Lynn – Můžete říct, co tam je a jaký je význam té oblasti?

COBRA – V té oblasti kdysi žila velmi vyspělá civilizace, cca před 10 000 lety a bylo tam také hodně mimozemských bytostí. V té oblasti jsou obrovské podzemní komplexy. Bylo o tom napsáno několik knih. Jedna, kde se o tom píše, se jmenuje Transylvánský úsvit. V té oblasti je také v zemi hodně zlata. Část toho zlata používají světelné síly, aby v té oblasti ukotvily duchovní energie.

Lynn – To je úžasné. Zpět k EVROPĚ. Máte nějaké informace o tom, kam se bude ubírat Polsko?

COBRA – Jak jsem řekl již několikrát předtím, Polsko je na křižovatce mezi východem a západem, mezi zeměmi NATO a Ruskem a snaží se lavírovat. Proto je v polské politice mnoho vnitřních konfliktů. Jak se blížíme k Události, situace se bude zlepšovat, ale dříve moc ne. ..

Lynn – Přejdeme k problematice NACISTŮ. Jaký byl význam nacistického obrovského komplexu Nazi Riese v Polsku, vybudovaného ve čtyřicátých letech? Riese v němčině znamená obr. Byl ten komplex používán k sestrojení nacistických vesmírných plavidel, anebo na něco jiného?

COBRA – Byla to součást tajného nacistického kosmického programu a také v té oblasti probíhal vývoj nacistické nukleární bomby.

Lynn – Víme o Marii Orsic a dívkách Vrilu. Pomáhal někdo z agartské civilizace nacistům v druhé světové válce?

COBRA – Ne z agartské sítě, ale v podzemí v Asii byly další frakce. Jedna část byli drakoniáni, které kontaktoval Haushofer a někteří skutečně přišli do Německa.

Lynn – Děkuji. Teď k IRSKU. Bylo Irsko součástí Atlantidy?

COBRA – Ano, jistě.

Lynn – Existují nějaké genetické rysy, které mají Irové jakožto potomci Atlanťanů?

COBRA – Nejenom Irové, ale mnoho ras na planetě má část toho genetického vybavení. Ale chtěl bych říct, že Irové mají z Atlantidy hodně duchovního dědictví a někteří si jsou toho hodně vědomi.

Lynn – FINSKO. Někteří Finové hlásí, že se jim objevují přírodní a elementální bytosti. Je to součástí zvyšování vibrací ve Finsku?

COBRA – Ano, je to součástí zvyšování vibraci na celém světě.

Lynn – Nádherné. Teď se přesuneme do SÝRIE, TURECKA a na BLÍZKÝ VÝCHOD. Co chce Kabala na Blízkém východě dělat? Jaké tam má záměry?

COBRA – Jejich záměrem je udržovat permanentní nestabilitu a válku, aby byli lidé zotročeni. Tu oblast mají jako spouštěč pro destabilizaci planety a to udržují po dobu posledních 60-70 let, od konce druhé světové války.

Lynn – To je hrozné. Zdá se, že globalizace jim nevychází. Je to vše nějakým pokusem, jak zajistit, aby Izrael ovládal Blízký východ, anebo co je cílem nekonečných válek v té oblasti? Jenom ovládání lidí?

COBRA – Ovládání lidí, vytváření strachu, to jednoduše krmí Archony. Izrael byl vytvořen přesně pro účel polarizování oblasti. To byl cíl a smysl vytvoření toho státu - už způsobem, jakým byl vytvořen.

Lynn – Někdo říká, že puč v Turecku byl nepovedeným pokusem CIA, protože Erdogan změnil orientaci, další říkají, že to byl falešný puč, aby posílil svoji moc a vy říkáte, že to byl nepovedený puč pozitivní části armády; tak proč nepomohlo Hnutí odporu?

COBRA – Jak jsem řekl mnohokrát předtím, Hnutí odporu nemůže jen tak jednoduše kontaktovat povrchové obyvatelstvo, protože skupina Chimera by uvolnila a odpálila topletové bomby, takže by nebylo moudré to udělat. A také, pozitivní část turecké armády neměla dostatečné informace, aby mohla správně naplánovat operaci a proto to selhalo.

Lynn – Opravdu, v těch všech situacích je skutečně velmi křehká rovnováha, že?(Ano, hodně). Jak ovlivní Událost situaci na Blízkém východě? Do jaké míry ovládá pozitivní část armády (USA) americký vojenský aparát?

COBRA – Neovládá ho; je výrazně přítomná, ale ještě nemá navrch.

Lynn – Dá se pozitivní část armády v Turecku zase nějak dohromady a jaké je její současné postavení?

COBRA – Je to velmi citlivá otázka, takže na ni neodpovím.

Lynn – OK. Můžeme něco dělat, aby se zase vzpamatovala?

COBRA – Vždy jim můžete posílat léčivé energie a světlo. Můžete si vizualizovat, že se vrací k moci.

Lynn – Puč v Turecku se pokusily provést pozitivní síly a nepovedl se. Co se stane s desetitisíci lidmi, včetně vojáků, učitelů, soudců, právníků, reportérů, mužů, žen, dětí a všech dalších, které Erdogan zatkl a mučí je a zřejmě je v blízké budoucnosti popraví?

COBRA – Důležité tady je, aby alternativní média referovaly o jejich případech jak jen to bude možné, aby se o jejich situaci vědělo a to může zamezit tomu, aby se udály určité věci.

Lynn – Jaké síly poslaly letadla F16, která sestřelila helikoptéry vůdců puče a pomohla Erdoganovi udržet se u moci?

COBRA – Negativní frakce armády USA pod velením jezuitů.

Lynn – Říká se, že Rusko Erdogana varovalo předtím, než k puči došlo. Je to pravda?

COBRA – Tu informaci nemohu potvrdit. Jsou to jenom klepy, které nemohu potvrdit.

Lynn –Jaká je budoucnost Turecka po tomto nepovedeném puči?

COBRA – Z dnešního pohledu situace nevypadá moc růžově, ale jsou podnikány jisté akce, aby se tomu čelilo.

Lynn – Poté, co budou v Sýrii poraženi teroristé, vytvoří si Kurdové svůj vlastní stát s částí území Sýrie, Iráku a Turecka, anebo hranice zůstanou v původním stavu jak jsou teď?

COBRA – Časem se situace vyřeší v době Události. Do té doby nevidím nějaké drastické změny hranic a po Události budou zrušeny všechny hranice. Turci budou mít svůj vlastní stát. Kurdové budou mít svůj stát, ale nebudou jasně vymezeny hranice, jako je tomu teď. Všechny národy budou nezávislé a suverénní, po události nebudou závislé státy. Spíše se bude jednat o sjednocené vědomí.

Lynn – Rozumím. Poté, co Írán, Sýrie, Irák, Libanon a Rusko porazí všechny teroristy, financované Chazary, budou nakonec konfrontovat Izrael a přinutí ho zaplatit za všechny hnusné skutky anebo se budou dívat stranou a nechají Izrael opět beztrestně vyváznout?

COBRA – Takhle se to nestane. V každé zemi, nejenom v Izraeli, je nějaká negativní část, která podněcuje konflikty. A když budou v době Události odstraněni ti konkrétní lidé, celý geopolitický obraz té oblasti se změní. Jedná se o uměle vyvolané konflikty, k nimž nemusí docházet. Jsou uměle vyvolané negativními frakcemi v každé zemi, nejenom v Izraeli.

Lynn – Ano, je to opravdu ostudné. Tolik lidí trpí. Co se týče USA: můžete nám říct aktualizaci k laboratořím na Long Islandu a v Brookhavenu a jak tam pokročily světelné síly?

COBRA – Moc tam nepokročily, protože situace je tam navázána na topletové bomby a v té oblasti ještě nedošlo k průlomu.

Lynn – Stanfordská Univerzita v Kalifornii (laserové urychlovací centrum) má také částicový urychlovač. Manipulují také ve Stanfordu s plazmou kolem Země negativním způsobem?

COBRA – Také se pokoušejí, ale jejich urychlovač není dostatečně silný.

Lynn – Výborně. Musíme si dělat starosti s tím, co ve Stanfordu dělají?

COBRA – Ani ne. Můžete posílat do té oblasti léčivé energie anebo dělat nějaké meditace, ale teď to tam není kritické.

Lynn – Provádějí se v CERNu ve velkém hadronovém urychlovači experimenty se skoky v čase?

COBRA – S tím nesouhlasím. Nejsou schopni manipulovat s časem takovým způsobem, jak se o tom píše v alternativních médiích.

Lynn – Výborně. USA – SEDONA. Řekl jste, že Sedona v Arizoně v USA je velmi důležitým energetickým vortexem. Jaký význam má Sedona?

COBRA – Sedona bude jednou z hlavních kontaktních zón pro kontakt s mimozemskými bytostmi po Události.

Lynn – Jeden výzkumník řekl, že Sedona byla před miliony let severním pólem.

COBRA – Tu informaci nemohu potvrdit.

Lynn – OK. Znáte nějakou starou kulturu, kromě Vikingů, která překonala Atlantik? Mohli to být Egypťané, Féničané, atd.

COBRA – Ano. Egypťané ano, Féničané ano a také staří Řekové-lidé uměli přeplavat oceán. Na druhé straně oceánu jsou zachované předměty. V USA můžete najít egyptské artefakty. V Brazílii lze najít řecké mince, někde v jižní Americe je možné najít fénické sklo, takže tam existují artefakty prokazující, že oceán byl překonán také ve starých dobách.

Lynn – Zajímavé. Tento pisatel chtěl vědět, zda byly v Grand kaňonu nalezeny egyptské artefakty anebo zda se jedná o falzifikát?

COBRA – Ne, není to falzifikát. V Grand kaňonu byly nalezeny egyptské artefakty a některé nebyly od povrchové egyptské populace starého Egypta, ale od odtržené podzemní skupiny, pocházející z Egypta, která překonala oceán, v kaňonu objevila tunelové systémy a odešla do podzemí.

Lynn – To je velmi zajímavé. ASIE: můžete nám něco říct o čínské filosofii Tao?

COBRA – Je to jeden z nejčistších duchovních systémů na této planetě a vytvořili ho hvězdní lidé, přicházející z jiných hvězdných systémů před tisíci lety a který byl významně podporován agartsku sítí a v tomto duchovním systému je hodně duchovní moudrosti.

Lynn – Děkuji. Odpověděl jste i na moji další otázku. Používají Tao světelné síly?(ano). Je v něm něco, co bychom měli vědět anebo čemu bychom měli věnovat pozornost? Víme, že obsahuje 81 poselství.

COBRA – Musíte sami hledat. Jedná se o individuální kódy pro individuální osoby, individuální situace. Na to neexistuje všeobecně platná odpověď.

Lynn – Jsou na Zemi i jiné filosofie, které jsou užitečné a kterým bychom měli jako pracovníci a bojovníci světla věnovat pozornost? Tento tazatel má zejména na mysli například tibetský budhizmus, křesťanství, zenový budhizmus, šintoizmus, kabalu.

COBRA – Opět, je to na každém jednotlivci, aby si vybral svůj vlastní duchovně filozofický přístup k realitě. Já tady nejsem od toho, abych říkal, čemu máte věřit anebo jak se máte spojit se svým vyšším já nebo se zdrojem.

Lynn – OK. ASIE – ZLATO. Můžete potvrdit tu odměnu ve zlatě, o které nedávno psal Ben Fulford? Je to pravda, že čínské rodiny skutečně nabízejí velké sumy zlata lidem, kteří by sejmuli zlé hochy?

COBRA – Jisté síly to určitým způsobem podporují. Neříkám, že je v tom teď zapojeno skutečné zlato, ale že ty odměny jsou jistým způsobem jištěny.

Lynn – ASIE – DRAČÍ RODINY. Nedávno jste měl konference na Tchajwanu a v Thajsku. Řekl jste, že zejména na Tchajwanu je mnoho dračích rodin. Jsou ty rodiny znechuceny lidmi ze západu?

COBRA – Mnoho dračích rodin, o nichž mluvím, není na západě známo. To, co je na západě známo, je pouze špička ledovce a z dobrých důvodů se o mnoha věcech nemluví.

Lynn – Ale jak nás vnímají? Jako rozmazlené děti anebo jak se dívají na západní země?

COBRA – Ty, s nimiž jsem v kontaktu, nijak západ neposuzují. Nedívají se na lidi ze západu nějakým specifickým způsobem. Chtěli by sjednotit všechny na planetě s cílem osvobodit planetu.

Lynn – S tím souhlasím. To je krásné. Pojďme se podívat na ANTARKTIDU. Víte něco o tom, že teď členové Kabaly houfně cestují do podzemních základen v Antarktidě?

COBRA – Snaží se chytračit, ale je to past, takže pouze dobrovolně lezou do pasti.

Lynn – Snažili se již někteří do Antarktidy dostat?

COBRA – Ano, někteří tam teď jsou a neuvědomují si, že tam nejsou v bezpečí.

Lynn – Také se říká, že většina kabalistů je v Izraeli a na Novém Zélandě. Co si o tom myslíte?

COBRA – Nesouhlasím. Většina členů Kabaly je na svých starých místech. Jsou tam, kde byli před několika měsíci či roky.

Lynn –V poslední aktualizaci jste zmiňoval probíhající jednání s Kabalou. V posledním rozhovoru s Corey Goodem (Odhalený vesmír díl 5 – epizoda 8 – ještě není na YouTube) zmiňuje, že existuje frakce Kabaly, která jede do Antarktidy do podzemních základen, aby se vyhnula přicházejícímu galaktickému pulzu. Co se s nimi stane?

COBRA – Ve správné chvíli budou obklíčení Hnutím odporu.

Lynn – Budou stále představovat problém, který bude nutno řešit, poté co proběhne galaktický puls a Událost? Jaké bude jejich postavení?

COBRA – Vůbec nebudou představovat problém. Ti, kdo přejdou a stanou se součástí světelných sil, projdou určitým procesem přizpůsobení se. Budou se muset zodpovídat za své zločiny a pak budou znovu začleněni do společnosti. Ti, kdo se odmítnou připojit ke světlu, bude odvezeni do centrálního slunce.

Připojte se nebo vytvořte skupinu pro podporu Události.

Event Support Groups 

Prosím, posílejte otázky pro tyto rozhovory s Cobrou Cobra interviews. ...
Můžete pomoct finančním příspěvkem continue to help Prepare for Change with your contribution čímž dáte najevo, že se vám jeho obsah líbí. Prosím, použijte tlačítko na pravé straně.
Meditujte s námi vždy v neděli v 7 hod GMT (21.00 našeho letního času nebo 20.00 našeho zimního času). Urychleme příchod našeho Zlatého věku a buďme tvůrci Vítězství světla.


Další oblastí jsou FINANCE. Řekl jste, abychom si vyzvedli peníze z bank, ale mnozí z nás mají různé důchodové účty, které v zásadě musíme v bankách nechat, anebo jsou v bance peníze z dědictví. Mnoho lidí si nemůže dovolit vlastní nemovitost, protože by si museli vzít hypotéku. Budou nám ty peníze proplaceny zpátky, pokud z bank zmizí?

COBRA – Na ten dotaz jsem již odpověděl. Po Události vám bude vyplaceno vše, co jste měli v bankách před Událostí. Bude to hrazeno z kolaterálních účtů.

Lynn – Lidé si s tím dělají velké starosti. Každý měsíc dostáváme k tomu spoustu dotazů. Mohl byste více mluvit o penězích a bankách?

COBRA – Ano, ale musíte být konkrétnější. Na co se ptáte?

Lynn – V USA máme instituce zvané kreditní unie. Jsou jistější?

COBRA – Jsou trochu bezpečnější, ale ne úplně bezpečné.

Lynn – Také máme nějaké malé komunitní banky. Jsou menší banky bezpečnější než velké?

COBRA – V zásadě jsou bezpečnější, ale záleží na každém konkrétním případě.

Lynn – Kdysi jste řekl, že některé humanitární projekty mohou být financovány ještě před tím, než dojde k Události. Že k Události dojde následně. Pokud dojde v době Události k totálnímu finančnímu resetu, co bude s těmi fondy, převedenými před Událostí?

COBRA – Všechny transakce, které nejsou ilegální, budou uznány. Takže budou uznány všechny transakce, které jste provedli před Událostí, kromě těch, které byly součástí operací Kabaly, aby lidem ukradla peníze.

Lynn – Myslíte, že dojde ještě před Událostí k problémům s bankami?

COBRA –Je to možné.

Lynn – Myslíte, že zažijeme hyperinflaci anebo situaci, kdy budou věci velmi drahé, než dojde ke zlepšení?

COBRA – V době před Událostí neočekávám, že by v USA došlo k hyperinflaci.

Lynn – Ale mohlo by k tomu dojít jinde?

COBRA – Může k tomu dojít v některých zemích, ale nebude to celosvětový fenomén.

Lynn – Můžete nám říct něco o Onecoin, což je jiný typ elektronické měny než Bitcoin? Znáte systém Onecoin?

COBRA – Slyšel jsem o něm, ale ještě jsem to nějak neprověřoval. Řekl bych, že všechny tyto elektronické systémy jsou do jisté míry dobré, ale nejsou nejúčinnějším způsobem, jak nahradit současný systém.

Lynn – Manipuluje Kabala ty elektronické systémy?

COBRA – Většinou ne, ale některé ano. Například Bitcoin ne.

Lynn – Souhlasíte s tím, že je to vhodnější místo, kam vložit peníze?

COBRA – Pokud to tak cítíte, můžete tam vložit peníze, ale není to úplně spolehlivé.

COBRA – Ano, jak se již několikrát ukázalo.

Lynn – Je Dr. Ray C. Dam kontrolorem mezinárodních financí?

COBRA – No…. Mnoho lidí prohlašuje že mají určité postavení v okultní finanční struktuře, ale já bych řekl, že skuteční lidé se skutečnou mocí v okultním finančním sytému budou veřejnosti známi až v době Události.

Lynn – Má taková osoba, kontrolor mezinárodních financí, legitimní kontrolu nad světovým zlatem?

COBRA – Žádný jednotlivec ani žádná jednotlivá právnická osoba nemá legální dohled nad zlatem na světě. To zlato patří lidstvu a ne žádné specifické osobě nebo organizaci, bez ohledu na to, co prohlašují.

Lynn – To se mi líbí. Můžete říct, jakou bude mít asi roli ten kontrolor mezinárodních financí v době finančního resetu?

COBRA – Mnoho jednotlivců, kteří patří k různým organizacím či skupinám, bude mít poradní roli, pokud budou schopni pracovat a spolupracovat s ostatními skupinami a dalšími uchazeči o různé pozice.

Lynn – Je mnoho lidí, kteří jsou na konci svých pracovních kariér - je jim 60, 65, 70 a 75 let a kteří by rádi přestali pracovat, ale nemohou. Můžete tuto skupinu lidí ujistit, že budou moct přestat pracovat a že si po Události nebudou muset dělat starosti?

COBRA – Ano, mohu je ujistit, že po Události bude o ně postaráno, ale nemohu jim zaručit dobu před Událostí, protože se nacházíme v závěrečné fázi hry a to není zrovna stabilní doba v lidských dějinách, takže jim nemohu dát žádné zvláštní záruky pro období mezi teď a Událostí.

Lynn – Jak se bude vyvíjet prosperita?

COBRA – Jak jsem řekl již mnohokrát, v okamžiku Události dojde k finančnímu resetu a pak budou po nějakou dobu zavřeny banky a pak budou po světě rozdělovány fondy prosperity prostřednictvím současného bankovního systému. Na vašem bankovním účtu se objeví peníze. Část peněz bude investována do humanitárních projektů ve světě. Celá finanční struktura bude pouze začátkem. Jak se bude čím dále víc zvedat lidské vědomí, začne se transformovat celá finanční struktura.

Lynn – To dává smysl, uvolnit balíčky prosperity a léčení nejdříve těm, kdo jsou v největší nouzi. To znamená těm, co mají hlad a jsou velmi, velmi chudí.

COBRA – Ano, je to jedna z nejvyšších priorit. Když budou uvolněny fondy, hladovějící lidé a ti nejchudší budou první na řadě, spolu s těmi, kdo potřebují lékařskou pomoc.

Lynn – To je dobré. Jsou nějaké novinky ohledně problematiky resetu měny?

COBRA – Momentálně novinky nejsou. Východní aliance buduje sítě. Za scénou probíhá mnoho jednání, ale v tomto okamžiku vám nemohu sdělit definitivní výsledky.

Lynn – Kdysi jste mluvil o osvobození od dluhů. Jakmile pochopíme, že bankéřům nic nedlužíme, budeme osvobozeni od dluhů.

COBRA – Ano, ale já nemluvím o teoretickém, filosofickém „osvobození se od problému“. Já hovořím o skutečné rovnováze na vašem bankovním účtu.

Lynn – Tento pisatel myslel, že mluvíte obrazně, a nemůže pochopit, jak by to bylo možné? Je ten člověk nechápavý?

COBRA – Musí dojít k fyzickému vyčištění zátěže, abyste nikomu nic nedlužili. To samozřejmě přechází do duchovního světa. Musíte vyčistit fyzický aspekt, abyste se osvobodili od energetického spojení a navázání na Kabalu.

Lynn – Jak dlouho po Události potrvá nahrazení našeho současného monetárního systému zcela benevolentním systémem, který nepoužívá peníze?

COBRA – Může to být kdykoli od několika měsíců do několika let.

Lynn – To zní optimisticky, děkuji.

COBRA – Ano, protože po Události bude mít lidstvo všechny informace a všemožnou podporu a ta změna nemusí trvat dlouho.…

Lynn – Nyní přejdeme k okruhu DĚTSTVÍ A RODINNÝ ŽIVOT.

Jedna posluchačka píše: „Mám velmi zdravé a hodné rodiče a nemyslím si, že by mi Archoni dali obtížné rodiče. Je pravda, že někteří z nás mají štěstí a vyrůstají v milých rodinách?“

COBRA – Ano, je to pravda.

Lynn – A pak píše: „Anebo jenom nevidím problémy, kde bych je měla vidět?“

COBRA – Pokud nevidíte problémy, je to dobré znamení. Znamená to, že tam problémy nejsou.

Lynn – Ano, tak si je nevyrábějme. Někteří z nás jsou děti nebo teenageři. Jak můžeme my, mladší lidé, pomáhat pracovníkům světla, když naše rodiny nevěří tomu, co děláme? Co můžeme dělat?

COBRA – Vaše rodiny nemusí věřit tomu, co děláte. Můžete šířit to, jak věci chápete, přes internet a elektronická sociální média.

Lynn: Víte o záhadných objektech, které vyšly z černé díry v naší galaxii? Poprvé se o tom psalo na podzim 2015. Byl to obrovský objekt, protože ho zaznamenaly přístroje ze Země. Poté, co se objevil, došlo k masivnímu výboji energie rentgenových paprsků. Můžete nám o tom říct něco víc?

COBRA – To je velmi zajímavá otázka. Musel bych se podívat na ten link a pak bych to mohl komentovat, protože kolem galaktického centrálního slunce probíhalo docela hodně aktivity a já bych musel přesně vědět, o jakém konkrétním jevu dotyčný píše.

Lynn – Nemám tady podrobnosti, ale pokusím se to zjistit.

PLANETY A GALAXIE. Ve vašem červnovém rozhovoru jste mluvil o tom, že kolem roku 1999 byly všechny vesmíry absorbovány do jednoho. Řekl jste, že když jiné vesmíry prošly červí dírou do tohoto jednoho, bylo to velmi rychlé a intenzivní. Bylo něco z toho pozorováno na Zemi?

COBRA – Ne.

Lynn – Mohl by to být Velký přitahovatel, o kterém mluví vědecký svět?

COBRA – Ne, není to Velký přitahovatel.

Lynn – Vesmírná loď NASA, Juno, je teď na oběžné dráze Jupitera za účelem provádění výzkumu. Můžete říct, co se teď děje s Jupiterem, zejména pokud jde o jeho vztah k Zemi? Mluvil jste o bytostech na měsících Jupitera, které nám pomáhají. Můžete nám říct něco aktuálního k Jupiteru a možná o velitelství Jupiteru?

COBRA – V jistém smyslu je tam situace stejná jako byla. Stále probíhají operace. V blízké budoucnosti bude o tom podána aktualizace - když v té oblasti dojde k určitým posunům, ale zatím ne. Zajímavé je, že slavné vesmírné plavidlo Juno nedělá žádné fotky a ve zprávách o tom není skoro nic.

Lynn – Myslíte, že opravdu nedělá fotky, anebo nám je jenom neukazují?

COBRA – Neukazují nám je.

Lynn – To jsem si myslela. Další čtenář píše: „K těm probuzeným bytostem, které udělaly těžkou práci a zvolily si opustit planetu; jak dlouho budeme muset my čekat, než dostaneme výstupní lístek?

COBRA – Do Události jsme stále součástí situace na planetě.

Lynn – Výborně. Můžete nám něco říct o datu 8. července 2016? Bylo to datum, stanovené několika skupinami na planetě, jako Den odhalení. Došlo k pokroku?

COBRA – Byli lidé, kteří v ten den meditovali a to jistě pomohlo, ale nejednalo se o synchronizované úsilí, aby došlo k významnému impulzu.

Lynn – Takže to musí být trochu silnější?

COBRA – Musí to být o docela hodně silnější.

Lynn – Tento měsíc, v červenci 2016, Solární dynamická observatoř NASA objevila velkou novou „díru na Slunci“, nebo velkou černou skvrnu v koroně. Co je ta černá díra ve Slunci? Pomohl by orgonit s těmi „vdechy a výdechy“ Slunce, aby se energie vyvážily?

COBRA – Je to součást reakce Slunce na zvýšené galaktické energie. Ještě v tom nejsme, ale všechny tyto příklady jsou zajímavými signály toho, že se k tomu blížíme.

Lynn – Kromě kamene čintamani, jak můžeme pomoct vyvážit ty přicházející energie?

COBRA – Jenom meditací a spojením se se svým vyšším já.

Lynn –K PLANETĚ X. Řekl jste, že Planeta X má nezvyklou oběžnou dráhu, kterou běžně nevidíme. Jak je teď blízko k Zemi?

COBRA – Je ještě víc než 10 miliard km vzdálená. Není příliš blízko. (to vypadá dost daleko. ano)

Lynn – Ovlivňuje nás její gravitační pole?

COBRA – Málo.

Lynn – Jakou nese energii?

COBRA – Nese energii osvobození.

Lynn – To se mi líbí. Mám ještě dvě otázky a to tuto kapitolu ukončí. (OK). Jakou energii nese a tento člověk se ptá, zda láskyplnou energii nebo něco jiného. (Osvobození).

Lynn – Zdá se to být důležité, protože ta informace byla dlouho utajována. Jaký význam má Planeta X pro nás na Zemi a pro naši slunečnou soustavu? A proč to bylo utajováno?

COBRA – Je to jedno z nejdůležitějších míst v naší sluneční soustavě a lidé z planety X zachránili situaci na Zemi mnohokrát. Kabala tuto informaci potlačovala, protože nechce, aby o tom lidé věděli.

Lynn – Poslední kapitolou jsou otázky z okruhu: PLANETY A GALAXIE A MIMOZEMSKÉ BYTOSTI – Proč jsou andělé tak často zobrazováni s křídly?

COBRA – Protože mají v energetických tělech strukturu, která se velmi podobá křídlům.

Lynn – Takže je to spíše energetické než fyzické?

COBRA – Ano, je to víc energetické než fyzické.

Lynn – Jsou andělé opravdu andělské bytosti nebo vzestoupení mistři nebo něco jiného?

COBRA – Andělé jsou andělské bytosti, které patří k velmi silným evolučním silám tohoto vesmíru.

Lynn – Jsou andělé mimozemskými bytostmi, které přicházejí a odcházejí v plavidlech?

COBRA – Nežijí v plavidlech, žijí v energetických polích ve vyšších dimenzích.

Lynn – Takže nepotřebují plavidla?

COBRA – Ne, mohou vytvořit energetická pole ve tvaru lodě, ale není to potřeba.

Lynn – OK. Chci moc poděkovat, že jste měl se mnou trpělivost a že jste dnes odpovídal na mé otázky. Těším se naši další schůzku v srpnu. Děkuji.

COBRA – Děkuji a na shledanou.

Lynn – Závěrem bych chtěla poděkovat celému týmu, díky kterému se tento rozhovor uskutečnil:
Cobrovi, že byl naším milým hostem. Jeho stránky: http://2012portal.blogspot.com
DOVovi za naši úvodní melodii Hlasy světa
Danelle za její odbornost v přepisu do textové podoby
Aaronovi a Maxovi za ozvučení
Untwinovi za úpravu a editaci
Eduardovi a Daneovi za scénou a
moje největší poděkování patří Megan a Debře, že mi tento měsíc významně pomohly s dotazy. Natolik, že jich mám dost i napříště.

A všem našim úžasným posluchačům.

A vždy pamatujte, že my všichni jsme hlasy světa.

Prosba o finance pro Malawi

Zatímco tady mluvím, v Malawi v Africe je zoufalá situace. Víc než rok si dopisuji se dvěma mladými malajskými muži, kteří jsou nejmenovaným ministry, cestujícími po své zemi. Trvá jim tři roky, než se zase vrátí do navštívených vesnic. Řekli mi o velkém suchu, které nedávno postihlo jejich zemi. V Malawi je 8,5 milionu lidí, kteří teď hladovějí. Jsem s těmi pány v dobrém spojení. Mají dobrou vůli těm lidem pomoct. Chtěla bych teď požádat, aby naši posluchači z Prepare for change oželeli jedno jídlo, tedy částku, kterou byste zaplatili za jedno jídlo a poslali ji nám na prepareforchange.net. Můžete ji poslat přes PayPal na Prepare for Change anebo na níže uvedenou adresu.

Žádám od vás jedno jídlo/peníze za jedno jídlo týdně, které byste mohli těm lidem věnovat. Jeden z mých kontaktů mi řekl, že dával jídlo jedné těhotné ženě, která chodila k jeho domu každý den pro jídlo. Teď nemá žádné jídlo. Ta žena zemřela v neděli. To jsou dva životy: život matky a nenarozeného dítěte. Tito lidé podporují 444 sirotků v jejich vesnici, kde žijí. U sirotčince je malá farma a teď snědli všechno jídlo, které na farmě bylo. Co nebylo snědeno, zničili zloději, kteří přišli a sklidili jejich pole s cukrovou třtinou. Pak šli vedle a zabili farmáře, který pěstoval rajčata a bránil rajčata před zloději. Mluvíme zde o zoufalé situaci. Ti lidé opravdu potřebují vaši pomoc.

Já vím, že přichází Událost a finanční podpora, ale oni potřebují jíst teď, jinak v té zemi nezbudou žádní lidé. Nemohu se na to dívat. Tak vás prosím o pomoc, abyste poslali peníze mně a já jim je rovnou přepošlu. Z částky nebudou sraženy žádné poplatky ani žádné administrativní výdaje. Jedině se bude muset zaplatit poplatek pro Western Union. Ti lidé dostanou vše, co přijde na Prepare for Change.

Pokud nemáte PayPal, pošlete peníze na:

Westwing
Attention : Prepare For Change
Emergency Fund
4530 Whittier Blvd

Los Angeles, CA 90022

Šeky nebo bankovní příkazy pošlete na Prepare for Change

Děkuji, že mně pomůžete, abych zase já mohla pomoct těm lidem. Zoufale pomoc potřebují. Jsou součástí lidské rodiny. Děkuji.

Zdroj: Prepare for Change

Přeložila: Mirka


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: