úterý 16. srpna 2016

COBRA - Jak najít a zhmotnit svoji vizi - částečná citace rozsáhlého rozhovoruNa úvod rozhovoru Louisa pustila toto video, na které se dále odkazuje:
LOUISA – Wow, to bylo velmi působivé. To byl skvělý začátek připomenout nám, kam jsme se jako lidstvo dostali, tak, abychom mohli kolektivně a v našich srdcích vystavět novou společnost se soucitem a s láskou pro druhé, v našich srdcích. Doufám, že se toto video dotklo srdcí každého z vás, kdo zde dnes jste, alespoň trochu, tak, abychom toto mohli projevit. Tak nějak je potřeba si to pustit s tou hudbou, aby to zasáhlo až srdce. A teď bych ráda použila některý z citátů a jasných obrazů z tohoto videa: “Království Boží leží uvnitř člověka.” A pojďme začít od COBRY. COBRO, “Království Boží leží uvnitř.” To není nový citát, ale já myslím, že se na něj musíme podívat ze zcela jiné perspektivy, s ohledem na to, jak provádíš své meditace, jak se noříš dovnitř, a jak otevíráš své čakry. Můžeme COBRO začít tento rozhovor tím, že zareaguješ na tu citaci?

COBRA – Já se na to dívám tak, že když jdete dovnitř, tak naleznete všechny odpovědi, tak obdržíte veškeré potřebné vedení, a také projevíte navenek - nebo měl bych říci - projevíme navenek společně naši novou společnost, tak, že se nejdříve ponoříme dovnitř, tam dosáhneme té vize,  a následně tuto vizi manifestujeme ve fyzickém světě. Takže nejdříve se musíme ponořit dovnitř a pak musíme sáhnout ven do světa a zevnitř ho změnit.

LOUISA – COBRO, máš na mysli ten metagen? Mnoho výzkumníků mluví o tom, že lidé mají něco, čemu se říká metagen. Je to tak, že se projevujeme na fyzické úrovni skrze tento metagen, COBRO? Je to něco unikátního, co mají jenom lidské bytosti?

COBRA – Ne, tohle umí každá rasa ve vesmíru. Ale lidstvo je ve výjimečném postavení, protože se nacházelo na planetě s největšími kontrasty, nejsložitějšími formami života a protože se nalézá přímo v ohnisku celé té kosmické transformace. Takže jak říkám, dochází k tomuto procesu všude, je to všeobecný proces.

LOUISA – byla tato schopnost projevovat lidstvu nabourána pro nekalé úmysly umělou inteligencí nebo Archony?

COBRA – já bych řekl, že existují síly, které jsou proti tomu a které se snaží nabourat tento proces a nabourat se do svobodné vůle, ale to původní rozhodnutí každého na této planetě připojit se k této realitě, to bylo rozhodnutí na základě svobodné vůle, podepsali jsme smlouvu. Co musíme udělat je tuto smlouvu vypovědět (zrušit) a opět svoji svobodnou vůli začít používat.

LOUISA – A jak tu smlouvu zrušíme?

COBRA – Jednoduše jí za použití své svobodné vůle vyjádříme nesouhlas. Už to takhle dále nechceme, chceme mít jiný svět, chceme jinou realitu. Je to velmi jednoduché. A to je proč se lidé probouzejí, to je proč máme všechny ty blogy, a proč máme všechny ty aktivity a reakce, které právě teď probíhají po celém světě – abychom tomu řekli své “ne”. Nemusíme s tímhle souhlasit, můžeme to změnit.

LOUISA – Takže si musíme sami udělit moc?

COBRA – Ano to můžeme. Jestliže víme, co chceme, jestliže známe svoji vizi, a jestliže jsme si vědomi, že ji skutečně můžeme projevit ve hmotě. Není to něco, co by nebylo možné. Zabere to čas, vyžaduje to vytrvalost, ale může toho být dosaženo.  A bude toho dosaženo.


LOUISA – Děkuji ti COBRO.

...

více k vyjádření nesouhlasu a rozvázání smluv o kterých COBRA hovoří v detailu naleznete na těchto odkazech:

Revokace - úvodní slovo

Revokace I - mediální systémy

Revokace II - bankovní systémy

Revokace III - vládní systém

Revokace IV - posvátné mužství

Revokace V - posvátné ženství

...
ODKAZ NA NAŠI SPOLEČNOU GLOBÁLNÍ MEDITACI - PŘIDEJTE SE:...

celý rozhovor v originále publikovaný 13. srpna 2016 naleznete zde: http://2012portal.blogspot.cz/2016/08/cobra-joint-interview-with-red-dragon.html

...

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: