neděle 24. července 2016

Skupina Chimera - Operation Disclosure


Přeloženo z: http://operationdisclosure.blogspot.cz/

Skupina Chimera

Od počátku Archonské invaze v roce 1996 v naší Sluneční soustavě probíhá intenzivní válečný konflikt.

Hned po roce 1996 spojenecká Drakoniánsko-Reptiliánská flotila společně s mnoha frakcemi Iluminátského tajného vesmírného program měla téměř totální kontrolu nanáším Slunečním systémem. Mnoho lidí bylo donuceno pracovat pro ně jako otroci při důlních pracích na asteroidech. Drakoniánské síly měly sklon okupovat kolonie ve vnější části našeho Solárního systému, zatímco Ilumináti se zaměřili více na pás asteroid, na Mars a na Měsíc.

Na Měsíce pokračovalo tradiční rozdělení mezi přivrácenou a odvrácenou stranou. Přivrácená strana byla obývána většinou pozitivními rasami, z hlavní výjimkou základny Archimedes, která byla dříve zničena v roce 1977 a patřila programu Solar Arden (Solární Strážce). Drakoniáni, reptiliáni a Ilumináti měli své základny na odvrácené straně. Bylo to z důvodu, že chtěli své aktivity schovat před lačnými zraky lidstva na povrchu Země, zatímco neměli pokročilou maskovací technologii, kterou mají Síly Světla. Ze stejného důvodu natírali své tajné kosmické lodě černou barvou, aby snížili jejich světelnou odrazivost a vyhnuly se odhalení profesionálními nebo amatérskými astronomy na povrchu. Aby eliminovali riziko odhalení, také musí přizpůsobovat letové dráhy.

Základna LOC (Lunar Operations Command), která byla hlavní pevností program Solar Warden a nyní patří k Silám Světla, se nachází na odvrácené straně Měsíce.

Je zajímavé, že některé hluboko utajené informace o koloniích prosáknuly na internet, zahaleny jako sci-fi, a velmi věrně popisují některé kolonie:


Také vidíme některé jemné spekulace o možnosti podzemních základen na měsíci v masových médiích:


Naštěstí po invazi v roce 1996 nebyla dobita hlavní základna Sil Světla na Ganymedu. Tato základna na Ganymedu je pro náš Solární systém místem hlavního inter dimenzionálního portálu směrem k Síriu a podařilo se počasí invaze tento portál zachovat netknutý, a ten držel Světlo.

Navíc k tomu se zorganizovalo Hnutí Odporu v rámci Drakoniánsko/Illuminátské otrocké kolonie na planetě X. 

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/01/planeta-x.html

Toto Hnutí Odporu navázalo fyzický kontakt s Plejáďany zaparkovanými za heliopauzou ve vnějším Kuiperově pásu a z Plejádskou podporou na planetě X zorganizovalo v prosinci 1999 vzpouru, vykopnulo Illumináty, osvobodilo planet a svoji základnu přesunulo do sítě Agata na planet Zemi.

Planeta X byla od té doby používána silami Světla jako strategická základna pro operace vyčištění našeho Solárního systému. Nejdříve vyčistily hlavní vojenská opevnění Temných sil na Charónu. Pak postupovali docela rychle skrze Solární systém, vyčistili jej a pak následovaly intenzivní bitvy v pásu asteroid v letech 2000-2003.

V březnu 2001 byla dokončena určitá operace Sil Světla a centrální Civilizace pak byla schopna zasáhnout přímo v Solárním Systému. Ti rozmístily sférické převodní stanice o velikosti Měsíce na okraj heliopausy našeho Solárního Systému, aby stabilizovaly proud intenzivních energií z Galaktického Centrálního Slunce, které začínalo být více aktivní, tak jak se blíží vrchol jeho 26.000 letého cyklu. Tím, že tyto energie byly do Solárního Systému vpouštěny harmoničtějším způsobem, tím bylo zabráněno mnoha katastrofám, včetně katastrof na Zemi. Když Ilumináti odhalili přítomnost těchto koulí, vylekali se a spustili 11. září.

V roce 2003 začali Síly Světla mít ve sluneční soustavě převahu a v roce 2012 byly všechny negativní vesmírné program, kromě těch přímo napojených na skupinu Chimera vyčištěny.

Nyní jediným problémem mimo Zemi je velmi malá skupina jedinců Chimery a jejich přisluhovačů, kteří brání jejich opevnění v Solárním Systému (zejména implatní stanice) pomocí strangeletových a topletových bomb. Protože každý na Zemi má implant, který blokuje přístup k těmto informacím, tak jsou veškeré informace o Chimeře uloženy v těch nejhlubších stínech kolektivního vědomí, mnohem hlouběji, než SRA, MK Ultra, MILABs nebo SSP.


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: