úterý 26. července 2016

Report - konference Vzestupu na TaiwanuOriginál publikoval Cobra 24.7. 2016

Naše konference Vzestupu se konala v Taipei, základně mnoha pozitivních Dragonských skupin. Modří, Bílí a Černí byli přítomni spolu s námi na konferenci a Švestky si byly naší přítomností vědomi.

Naše skupina byla silná a soustředěná a naše fyzické i nefyzické podpůrné týmy byly efektivnější, než kdy jindy a došlo k určitému průlomu na nefyzické planině, který je znamením, že Závoj se rozpadne “již brzy”.

Otvor v Závoji můžete vidět energeticky na této fotografii růžového nebe v Taipei, která byla pořízena několik dní po naší konferenci:Byl dokončen určitý cyklus a my nyní vstupujeme do další fáze procesu Průlomu, fáze, ve které budou věci eskalovat směrem k Prolomení Komprese. Více informací na toto téma bude zveřejněno v brzké době, stejně tak jako více informací o jednáních o kapitulaci.

Jen několik hodin před začátkem konference došlo k vojenskému puči v Turecku. Tento puč byl vykonán Pozitivní Armádou v Turecku, směřoval proti Erdoganovy a byl potlačen US negativní vojenskou frakcí na pokyn Khazarských / Jezuitských velitelů. Ačkoliv tento převrat selhal, pozvedl konečnou geopolitickou hru na zcela novou úroveň, která povede k rozpoznání frakcí, které destabilizují Blízký Východ. To povede k rozřešení všech vojenských konfliktů po celém světě a směrem k planetárnímu míru v okamžiku Prolomení Komprese.Toto jsem obdržel den po převratu ohledně situace v Turecku z důvěryhodného zdroje informací na Blízkém Východě:

“Tento převrat byl proveden 60% Turecké armády, včetně letectva a dokonce i někteří záložníci přišly do ulic podpořit dvé kolegy proti diktátorsví Erdogana …

Armádní tanky vjely do ulic Ankary a Instanbulu, největších tureckých měst, létaly helikoptéry s armádním personálem a zajišťovaly klíčové body infrastruktury, což bylo úspěšně završeno. Vojáci úspěšně převzali kontrolu nad sídlem TV, nad Ataturkovým mezinárodním letištěm a na Parlamentem a Prezidentským palácem, kde byl Erdogan, který byl odvezen vojenskou helikoptérou do Ankary na mezinárodní letiště a byl požádán, aby ihned opustil zemi…

Erdogan odsouhlasil podmínky lídrů převratu pod podmínkou ochrany jeho života a životů členů jeho rodiny a to mu bylo poskytnuto. Pak nahrál přes Skype hlasovou zprávu na palubě letadla, ve které požádal, aby jeho stoupenci vyšli do ulic a zastavili ten převrat…

V brzkých hodinách převratu nikdo do ulic nešel a scéna byla nejasná, ti kdo převrat podporovali pochodovali po tisících vedle armádních tanků, vítali vojáky a mávali tureckými vlajkami a odkazovali se na zakladatele moderního Turecka, Mustafu Ataturka …

Co se stalo potom?

Erdogan odletěl z Ankarského letiště pryč ze země a požádal o azyl v Německu, ale Německo odmítlo, pak požádal v Azerbajdžánu, ale ty zavřeli hranice a stejně tak Irán zabouchnul před Erdoganem dveře.

Erdogan neměl na výběr a musel se vrátit. Na palubě letadla proběhl telefonát mezi Obamou a Erdoganem, jak píše Washington Post, a to požádal o přistání na US vojenské základně v Incirliku, na jihu Turecka.

Okamžitě poté, 12 neznámých F16 letadel nad Ankarou a nad Istambulem dostihlo a sestřelilo 25 vrtulníků Turecké armády, převážející vojáky a některé vůdce, kteří byli na cestě do vitálních center země a vypukla reálná válka ve vzduchu mezi US Air Force a helikoptérami turecké armády… Sestřelili všechny vrtulníky a počet obětí byl 800 vojáků a 50 úředníků… na to následovalo komuniké od CIA, požadující zastavení vzdání se a zastavení převratu, jinak budou zničeni všichni turečtí vojáci na hranici a v ulicích pomocí leteckých útoků.

Vůdci převratu neměli jinou možnost, než zastavit tento převrat a vydali rozkaz se stáhnout z ulic a převrat ukončit.

Už chápete, proč jsou Americké základny v každé zemi? Jsou tam proto, aby zabránili tomu, k čemu mělo dojít minulou noc v Turecku, to samé platí pro státy zálivu jako je Qatar, Saudská Arábie, Bahrain, Kuwait a UAE, všechny jsou obklíčení US armádou, aby bylo zabráněno převratu.

Na youtube můžete najít video s útokem na vrtulník Tureckých sil a jak padají, jako mouchy… více než 24 vrtulníků nacpaných oficíry a vojáky bylo mžiknutím oka sestřeleno…

Nebýt Ameriky... Erdogan by byl dneska uprchlíkem v některé zemi, a to jen pokud by mu byl někde asyl udělen. Jestliže by byl puč úspěšný, ukončil by strádání milionů Syřanů a Iráčanů díky terorismu a zbraním z Turecka… ukočil byl teror Daeshe v region… ukončil by migraci lidí dotčených Erdoganovou politikou a těch, kteří se topí v moři při snaze uniknout … došlo by na zatčení samotných vůdců Daeshe a al-Nustry v Turecku … to vše by nastalo, kdyby ten převrat včera uspěl… ale není to v nejlepším zájmu Ameriky a v nejlepším zájmu jejích směrnic pro tento region.”


Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2016/07/taiwan-ascension-conference-report.html


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: