pátek 15. července 2016

Podmínky kapitulace


Originál publikoval Cobra 14.7.2016

V zákulisí probíhají jednání o podmínkách kapitulace Kabaly a běžná populace má právo vědět, co se děje a vyjádřit svůj pohled na věc. Z tohoto důvodu zde předkládám navržené podmínky kapitulace veřejnosti ke zhlédnutí a k diskuzi.

Rockefellerova frakce s velkou pravděpodobností bude bojovat až do hořkého konce, ale zbývající část Kabaly se vzdá, jakmile bude pro ně situace dostatečně nebezpečná. Mnoho pozitivních frakcí ztrácí více a více trpělivost a jejich schopnost odstranit Kabalu z planety roste.

Cokoliv je vyjednáno s Rothschildy, musí být vyjednáno také s Jezuity a s Černou Šlechtou.

Účelem těchto jednání je mírový přechod a ne odplata proti Kabale.

Dostane se jim bezpečí:

a) Mohou být ujištěni, že nebudou z planety odstraněny žádnou pozemskou frakcí.

b) Mohou si ponechat své nevkusné zámky a životní styl, ale ne víc. To představuje několik milliard amerických dolarů. Ne triliony na bankovních účtech, díky kterým by mohli ovlivňovat planetární agendu, žádná kontrola médií, žádný přístup k pokročilým overunity technologiím, a žádné pozice moci. Budou integrováni do nové společnosti jako “poradci pro odvrácenou stranu mince” a dostanou šanci se reintegrovat jako “Čestní lidé v Nové Společnosti”.

Budou muset změnit své způsoby:

1) Budou muset uvolnit kontrolu nad finančním systémem, nad médii, nad armádou a nad politikou okamžitě a po celém světě, tak aby Reset mohl mírumilovně začít a lidstvu byla poskytnuta tak potřebná pomoc.

2)    Budou muset předstoupit před Tribunál pravdy a usmíření,  tak jako tomu bylo v Jihoafrické Republice, kde se to velmi osvědčilo:


3) Budou muset koexistovat s lidstvem v míru. Jedna chyba a poletí.

Tyto podmínky jsou nejvlídnější možné. Z tohoto důvodu mnoho z nich začne spolupracovat a skutečně opravdově přijme Světlo. Mnoho z nich bylo vnuceno, nebo se narodilo do Illuminátských struktur proti své vůli a mnoho z nich jedná na základě hlubokého traumatu. Ti z nich, kteří i přesto odmítnou spolupracovat, ti budou po Události odvezeni do Galaktického Centrálního Slunce.

Jestliže nebudou spolupracovat, a to spolupracovat rychle, tak se tyto nabídnuté podmínky pro jednání mohou změnit, protože planetární situace a kosmická situace se změní, tak jak se Centrální Galaktické Slunce chystá “kýchnout”.

---

Vaše komentáře a připomínky k tomuto příspěvku budou zkompilovány, kompilace bude přeložena do angličtiny a předána Cobrovi.

---

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: