neděle 31. července 2016

Aktualizace - podmínky kapitulaceOriginál publikoval Cobra 30. července 2016

Zde jsou některá potřebná vyjasnění ve věci podmínek kapitulace.

Zaprvé, plán s hromadným zatýkáním stále v plném rozsahu platí. Síly Světla nebudou čekat, až se nějaké temné individum nebo frakce Kabaly vzdá, ale budou zatčeni, ihned jakmile to bude moci být učiněno způsobem, kdy bude tento přechod pro lidstvo bezpečný. Ti členové Kabaly, kteří se vzdají před hromadným zatýkáním ale dostanou lepší podmínky. Je velmi málo pravděpodobné, že se mnoho členů Kabaly před Událostí vzdá, protože mají strach z odplaty od ostatních členů Kabaly, neboť by byly považováni za “zrádce”.

Existuje ale určitá možnost, že se Rothschildova frakce jako celkem vzdá a začne spolupracovat ještě před Událostí. Rothschildové jsou padlí andělé z hvězdného systému Rigel v souhvězdí Orionu. V minulosti se mnozí členové Kabaly původem z Rigelu vzdali silám Světla, když jim bylo ukázáno, že je světlo silnější než temnota. Rigeliáni mají sklon přiklonit se k tomu silnějšímu a mnoho z nich, když je zatčeno nebo když je vystaveno dostatečně silné opozici nakonec projeví znaky úlevy, že se konečně našel někdo dostatečně silný, kdo zastavil jejich negativní činy. To pro ně bude důkazem, že je Světlo silnější, než temnota a začnou spolupracovat. Rasa Regiliánů sestoupila z ducha do hmoty skrze proces implantování, jejich napojení na ducha je stále do určité míry přítomno a mnoho z nich bude schopno vzestoupit, jakmile tato noční můra duality skončí.

Jezuité, Archoni a Chimera všichni pocházejí z negativních ras z Galaxie Andromedy. Všichni to jsou padlí andělé, což znamená, že sestoupili z ducha do hmoty skrze proces implantování a mnoho z nich bude schopno vzestoupit, jakmile dualita skončí.

Skupina Chiméra není zahrnuta do jednání o kapitulaci, protože žádná frakce na povrchu není dost silná na to, aby si s nimi poradila. Hnutí Odporu je s nimi v přímém kontaktu.

Rockefellerova frakce jsou svým původem Drakoniáni a nikdy se nevzdají, budou se do konce bránit pomocí svých útoků pod falešnou vlajkou a budou nakonec přemístěni do galaktického Centrálního Slunce. Rasa Drakoniánů se vyvinula z hutné hmoty a negativnější členové této rasy nemají dostatečný kontakt s duchem na to, aby byli vykoupeni.

Za druhé, ti členové Kabaly, kteří se dobrovolně vzdají si projdou psychologickou transformací a stanou se součástí sil Světla a bude s nimi zacházeno férově. Všichni ale dostanou Hvězdný Prach, takže jakmile by se kdokoliv z nich pokusil o nějakou lumpárnu dříve, než přejde plně na stranu Světla, tak bude okamžitě paralyzován a následně bude odstraněn z planety. Během procesu vyrovnání budou muset plně odhalit své minulé činy a budou postaveni tváří v tvář hněvu lidí, ale nebude dovoleno, aby s nimi bylo jednáno násilně a nebudou potrestání. Největším trestem bude pro ně jejich svědomí poté, co se proberou, a plně si uvědomí, co učinili. Projdou si ozdravným psychologickým procesem a po zbytek svého života budou žít službou lidstvu s Světlu.

Zatřetí, vypsaná odměna za dopadení členů Kabaly s velkou pravděpodobností nebude fungovat, protože protistrana vypsala ještě větší odměnu na některé pracovníky Světla na povrchu planety. To odráží staletí starou smlouvu s Chimerou, která říká “my nesáhneme na vaše vůdce a vy se nedotknete těch našich.” Očekáváme, že tato patová situace přetrvá až do Události, kdy konečně dojde k Prolomení Komprese a Chiméra dostane šachmat.

Vítězství Světla!

Zdroj:  http://2012portal.blogspot.cz/2016/07/terms-of-surrender-update.htmlProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: