čtvrtek 30. června 2016

Okno Příležitosti 2
Originál publikova Cobra  5.8.2012

Druhé Okno Příležitosti pro boží zásah se chystá otevřít na planetě Zemi. Vstupní bod tohoto okna je Den Rozhodnutí 21. října. Bodem obratu pro toto okno je Jedenáctá Brána 11:11, 21. prosince. Zatímco je toto okno otevřeno, Zdroje bude posílat konstantní záblesky Světla přímo na Zemi skrze lineární fázový přímo průtokový dimenzionální překladový systém konverze AN. Dimenzionální překladový systém konverze AN bude 21. prosince plně funkční na této planetě.

Toto časové okno je velmi pravděpodobný časový rámec pro Událost. Nemůžu vám dát žádné záruky za to, že Událost nastane uvnitř tohoto časového období, jelikož žijeme ve vesmíru svobodné vůle a válka mezi Světlem a Temnotou na této planetě ještě neskončila. Ačkoliv, toto Okno Příležitosti je přesně to - skvělá příležitost, že my, jako kolektiv uskutečníme tento průlom.

Teď ještě není čas mluvit o Dni Rozhodnutí a Dni Kontaktu. Toto může nebo nemusí souviset s Prvním Kontaktem.

Jedenáctá Brána 11:11 je finální dimenzionální brána uvnitř vstupu 11:11.

Je to dimenzionální brána, která zrychluje finální absolvování duality pro tento dimenzionální vesmír, včetně planety Země. Více o 11:11 se můžete dočíst zde:

www.nvisible.com

Analýza komplexních vln ukazuje, že toto časové okno je jedno z nejkomplexnějších období ve známé historii.A také, Sheliakova časová vlna jde na konci tohoto okna na nulu a hlavní Mayský kalendářní cyklus se též vrací na nulu. Toto znamená, že to bude nejméně stálá, nepředvídatelná doba s největším potencionálem, co kdy byl. Všichni hlavní hráči jsou ve hře a sázky jsou vysoké.

Toto je jeden možný model, jak by se věci mohly vyvinout:
Překlad - Martin


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: