čtvrtek 31. března 2016

Vztahy - vyřešeno


Vztahy

složitá otázka vztahů, která pokrývá tak rozsáhlou problematiku od vztahů mezi partnery, mezi rodiči a dětmi, mezi lidmi ve společnosti navzájem, mezi kulturami, mezi člověkem a živou přírodou, mezi člověkem a živly, mezi člověkem a bohy i vztahy mezi bohy má jednoduchou odpověď a každý vztahový problém má shodnou, identickou možnost svého řešení.

Cokoliv neharmonického se děje ve vašem vztahu s kýmkoliv/čímkoliv, to pramení z vás a zrcadlí to nějaké nevyřešené trauma, blok nebo programování, které jste jako cizí přijali (není vaše - vy jste dokonalost sama, s vámi v jádru nic v nepořádku není). Každý vztah tedy navenek pouze odráží váš vlastní duchovní/duševní stav a tím pádem právě toto je i jediným klíčem, který leží volně na stole, pro každého k okamžitému použití. Nic jiného od vás ani "život nechce", tím že vás týrá. Chce jenom korekci směrem k harmonii / bezpodmínečné lásce.

Jak to aplikovat?

Vyčistěte sebe a vaše vztahy se vyčistí samy.

Přestaňte řešit lidi, přestaňte řešit politiku, přestaňte řešit své zlobivé anebo nemocné děti. Začněte řešit sebe - anebo v tom pokračujte, až úplně zvítězíte.
Já začínám s tím člověkem v zrcadle. 
Žádám ho, aby změnil svůj přístup. 
A žádná zpráva nikdy nebyla jasnější, 
jestli chceš ze světa udělat lepší místo, 
podívej se sám na sebe, 
a pak udělej tu změnu.

Celý překlad textu


Ho´oponopono přístup:

Ho´oponopono, podobně jako například buddhismus vysvětluje, že nic neexistuje vně, tedy celý okolní svět je pouze obrazem našeho světa vnitřního a způsobu, jak na něj reagujeme. Vše, co se odehrává uvnitř nás samotných, v naší podstatě, promítáme do našich životů a vytváříme si tak vzpomínky, které následně utvářejí námi vnímanou realitu.

Pokud v našem životě něco nefunguje, je nutné naše vzpomínky vyčistit. Čištění vzpomínek, negativní energie v nás samotných a nalezení našeho vlastního Já dosáhneme pomocí jednoduchého procesu, kdy se pořiblížíme k „nulovému stavu“ pomocí jednoduchých manter:

Miluji Tě – 
Omlouvám se – 
Prosím, odpusť mi – 
Děkuji Ti…

(Jednoduše řečeno, i ty další lidé, zvířata, bohové 
anebo andělé ve světě, to jste také vy.)

http://www.hooponopono.cz/o-hooponopono/

Projděte si čištění:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/p/deprogramovani.html
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: