úterý 29. března 2016

Spiritual Response Therapy I – základní seminářSpiritual Response Therapy I – základní seminář

Na tomto kurzu se naučíte pracovat se svým Vyšším Já, pomocí kterého pak budete schopni vyčistit a odstranit různé emocionální, mentální, duchovní a fyzické problémy a výzvy vašeho života. Naučíte se pracovat s obsahem 15 tabulek na prvním kurzu, pomocí kterých pak budete schopni nalézt vodítka nápomocné pro pochopení různých souvislostí a příčin problémů které se vyskytují ve vašem životě, a samozřejmě se také naučíte jak je odstranit, a nahradit pozitivními energiemi.

Práce s SRT je metoda která nevyžaduje předešlé znalosti nebo schopnosti. Po absolvování kurzu budete schopni pomoci sami sobě. Obdržíte součet 15 tabulek a pracovní skripta a další materiály pro práci s SRT. Můžete si zakoupit různá kyvadla pro práci s SRT a také knihy vydané jeho zakladatelem R. Detzlera.

Cíl základního kurzu SRT:

Naučení se základních principů duchovního léčení
Naučení se vědomého spojení s duchovním vedením (Vyšším Já) během práce s kyvadlem a tabulkami.
Pochopení základních zásad osobních energetických úrovní. Jako duchovní/energetické bytosti, které jsou JEDNO s DUCHEM a všech projevů DUCHA, je důležité, abychom si byli sebe vědomi a také uměli naše fyzické, mentální, emocionální a duchovní energií zařadit, abychom se sami léčili a mohli navázat spojení s druhými.
Naučení se identifikovat bloky, které nastávají při práci s DUCHEM, vyčistit je a udržet se čistý.ą
Naučení se identifikovat negativní energie a programy za použití základních tabulek (část oficiální sady SRT - Tabulek)
Naučit se něco o své duchovní rodině a jak ji udržet čistou.
Pochopení základních zásad etických směrnic, a začít s tím pro druhé pracovat (úplný trénink je nabízen v pokročilém kurzu SRT). Práce v čištění minulých životech a jiných dimenzích
práce na blocích jak z minulých tak i ze současného života očista člověka od negativních programů, bloků a energií. Vyčištění a odstranění diskarnátů, bludných duší a jiných entit a duší.
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: