neděle 6. března 2016

Interview Cobra a Rob Potter z 25. 02. 2016Interview Cobra a Rob Potter z 25. 02. 2016
na rádiu Vítězství Světla (Victory of the Light)

Rob – Cobro, vítejte ve vysílání. Děkuji, že jste přišel. Cením si, že si každý měsíc najdete čas, abyste se mnou pracoval na rádiovém vysílání Victory of Light. ….

COBRA – Dělám to rád a těší mne to.

Rob – Chci se dotknout vašeho vyjádření, že brzy budeme moct odstranit všechny plazmické a strangeletové bomby. Bude ta technika podobná a když tedy budou nadobro odstraněny, snad se pohneme kupředu s Událostí, je to tak?

COBRA – Ano, určitě, jakmile budou odstraněny, Událost se přiblíží. Existují ještě další technologie, ale myslím, že ty nebudou takový problém.

Rob – To je dobrá zpráva. Zmínil jste, že se na povrch planety vracejí vílí energie. Hodně se uchýlily do vnitřní Země - ty víly z fyzické a nižší astrální úrovně, kvůli energiím. Některé se vracejí a některé jsou na krásných místech v přírodě, ano?

COBRA – Ano.

Rob – Můžete to trochu rozvést o vílách, sylfidách a andělech a takových věcech - pro lidi, kteří to neznají? Jsou i fyzické, anebo jsou viditelné pouze těm, kdo jsou schopni vidět plazmickou, éterickou anebo astrální úroveň?

COBRA – Nejsou to fyzické bytosti. Lze je vidět na plazmických, éterických a astrálních úrovních, ale každý, kdo je alespoň trochu citlivý na energii, je může cítit. Nemůžete je vidět, ale můžete cítit jejich přítomnost. A když půjdete na ta nejkrásnější místa v přírodě, daleko od lidských davů, nejpravděpodobněji pocítíte jejich přítomnost.

Rob – Zmínil jste, že temní jsou v poslední době docela troufalí ve svých aktivitách a Hnutí odporu podniklo nějaké akce na fyzické úrovni. Můžete o tom něco říct? Pro nás je všechno, co temní dělají, troufalé, ale můžete to blíže specifikovat?

COBRA – Je toho víc, ale jedna situace je v Sýrii, kde vidíte, jak se Turecko a Saudská Arábie chovají vyzývavě….vlastně si hrají s ohněm. To je jeden příklad.

Rob – Ano. Zdá se, že hrají bojové hry na hranici. Viděl jsem, jak vybombardovali nemocnici. Můžete o tom říct?

COBRA – Na nemocnici zaútočily negativní spojenecké síly. Provedly to způsobem, jakoby to měli udělat Rusové, ale ti to neudělali. Ruská armáda má přísný zákaz útočit na civilisty a je dokonale odhodlána odstranit tzv. teroristy, což jsou žoldáci podporovaní jezuity, protože to vše je výtvorem jezuitů. Negativní vojenská frakce v USA, Saudská Arábie, Turci, ti všichni jsou loutkami v rukou jezuitů a jezuité chtějí vytvořit v oblasti Sýrie co nejvíce utrpení, protože to je velmi důležitý energetický vortex.

Rob – Souhlasím. Jistě je to velmi důležitý vortex. Všechna naše historická proroctví se nějak dotýkají té oblasti. Ve vašem dnešním článku se říká, že Hnutí odporu vložilo nějaké důkazy o kriminální činnosti Kabaly do počítačových systémů hlavních mediálních agentur světa a do počítačů některých soukromých osob. Takže to všechno bylo uděláno a vlastně nikdo o tom neví?

COBRA – Ano, je to v počítačovém systému, lze to velmi obtížně najít. Potřebovali byste opravdu dobrého počítačového odborníka, aby zkontroloval počítač a našel to, ale je to tam.

Rob – Takže se to automaticky spustí a objeví se to na obrazovkách jako novinky ve zpravodajství. To je napínavé.

COBRA – Bude to jako vyskakovací okno s atraktivním názvem, lidé na to kliknou a uvidí tam všechny důkazy. Pokud Kabala zajde příliš daleko, bude to aktivováno. Teď je to v mnoha počítačích na celém světě.

Rob – Nakonec to bude stejně aktivováno, ale některé akce Kabaly by mohly způsobit, že to bude aktivováno dříve.

COBRA – Ano. V čase Události to vše bude aktivní, ale já mluvím o době před Událostí. Pokud zajdou příliš daleko, může k tomu dojít dnes či zítra.

Rob – Teď k těm důkazům. Jsou obecného charakteru, anebo jsou tam i jména, data, fakta a údaje o lidech?

COBRA – Je to specifické. Jsou to důkazy o zločinech Kabaly. Data s údaji, jmény, se vším. Tajnými vesmírnými programy, kontakty s mimozemšťany, všechno.

Rob – To je skvělé. Vím, že Chip Tatum má již léta důkazy o Bushových. Má videa, filmy o Georgovi Bushovi starším a jeho klucích, jak šňupou kokain a obchodují s drogami, takže to budou těžké důkazy. …A říká se, že někteří ozbrojení agenti Hnutí odporu jsou teď na povrchu a v mnoha případech zasáhnou, když bude útočeno na nevinné civilisty, aby se zabránilo násilnostem a ubližování. Bude se jednat o nějaká místa typu Sýrie, nebo i o jiná?

COBRA – Může to být kdekoli na planetě. Bude to neočekávané. Agenti budou v běžných šatech, anonymní, nikdo je nebude moct identifikovat. Takže jestli mají temní lidé v úmyslu podniknout nějaké temné násilné akce proti lidem, mohou čekat, že je někdo zastaví. Ale zkraje nebude možné zabránit všemu, ale začnou to zastavovat. To se nikdy předtím nestalo.

Rob – Bude to zastaveno za pomoci síly vyšších světelných bytostí a vzestoupených mistrů, kdy jsou negativní síly doslova znehybněny, neschopny pohybu a dojde k nenásilnému vývoji, anebo to budou zbraně Hnutí odporu s vysokou technologií, což negativní síly zastaví, ale nezabije je to?

COBRA – Nepůjdu do podrobností, jinak by se temní začali bránit. Bude to nečekané.

Rob – Výborně. Doufám, že k tomu dojde rychle. Zde je dotaz. Mnoho lidí zkoumalo kámen čintamani a říkají, že je smaragdově zelený, takže si to pletou s kolumbianitem a vltavínem. Jsou to také kameny čintamani? Má různé odstíny. Můžete vysvětlit ty různé barvy, je to z jednoho zdroje? Nebo z vícero?

COBRA – Vltavín je zelený, pochází z Plejád a není to čintamani. Čintamani pochází z hvězdného systému Síria a má krásnou levandulovou barvu, někdy šedou, někdy růžovo hnědou - když je průhledný.

Rob – V mnoha historických dokumentech budhistů a středního východu jej popisují jako zelený. Z jakého důvodu?

COBRA – To mluví o dvou různých kamenech. Jeden je čintamani a druhý je animati. Je to tzv. ohnivý kámen nebo ohnivý krystal, což je vltavín.

Rob – OK. Takže některé texty a obrázky nejsou vysvětleny..další dotaz. „Jsem Etiopan. Tzv. etiopská vláda je u moci 25 let a je ovládána psychopaty, sociopaty z Nigérie. Od začátku nás ničí. Jejich hlavním terčem jsou křesťané a etnikum Amhara. Vláda páchá genocidu, provádí etnické čistky, ničí kláštery, kostely a živobytí Amharců“. Ten tazatel myslí, že již byly zavražděny miliony a konec není v dohlednu. „Můžete se zeptat Cobry, proč se to děje, kdo jsou vlastně ti lidé u moci a kdy to skončí?“

COBRA – Taková situace není pouze v Etiopii. Celá subsaharská Afrika má velký problém, je tam velká reptiliánská přítomnost a také archonská, která se infiltrovala do těch vlád a to se zhoršilo od archonské invaze v r. 1966 a pouze nedávno došlo k nějakým změnám a zlepšením v této oblasti a je to ještě dlouhá cesta.

Rob –Tady je reakce na váš popis absolutna, cituji: „ V Průběhu zázraků se říká, že tento svět neexistuje. Je to sen či iluze oddělenosti od zdroje a že existuje pouze absolutno. Výtrysk funkce nahodilosti - anomálii, absolutno okamžitě napravilo, když k tomu došlo, ale já myslím, že jsme se oddělili od absolutna v čase a prostoru. Myslím, že žijeme v tomto vesmíru v oddělených tělech, protože myslíme, že jsme odděleni a cítíme strach a vinu. Neuvědomujeme si, že čas skončil a že anomálie byla opravena. Průběh zázraků učí, že existujeme pouze v absolutnu, jako prodloužení absolutna. S námi a Bohem, jakožto jeho jediným synem v principu Krista. Nejsme vinni. Jsme nevinní, jak jsme byli stvořeni. Vidíme tento svět jako výslednici oddělené mysli a duch svatý vyššího já nese uvnitř sebe vzpomínku na absolutno a pomáhá nám léčit tuto oddělenou mysl. Říká se, že Průběh zázraků byl chanellován Jeshuou. Cobro, je to takto správné anebo jaké informace o tom máte?

COBRA – S tímto pohledem do jisté míry nesouhlasím. Při pohledu z určité vyšší perspektivy se svět může jevit jako iluze, ale pouze proto, že nejste ztotožněni s těmi nižšími úrovněmi stvoření, ale ty nižší úrovně, jako fyzická úroveň, astrální, mentální, stále existují, protože jsou dynamickou interakcí mezi absolutnem a funkcí nahodilosti. Takže je to věc náhledu. Takže Průběh zázraků pouze popisuje jistý pohled jistých bytostí, které dosáhly určité úrovně duchovního vývoje.

Rob – Stejně jako všechno je věcí náhledu, myslím. Další dotaz. Simon Parks, jestli ho znáte, naznačuje, že příběh Adama a Evy je pravdivý a není to mýtus. Řekl bych, že z mého pohledu je kniha Urantie pravda, ale potřebuje vysvětlit. Můžete něco říct o Adamovi a Evě?

COBRA – Lidstvo bylo kdysi stvořeno duchovním inženýrstvím a genetickým inženýrstvím a ta báj o stvoření je odrazem dávné vzpomínky na tu událost. Většina bájí jsou odrazy vzpomínek na věci, které se skutečně staly, ale kvůli velké časové vzdálenosti byly pozměněny a do jisté míry pokřiveny.

Rob – Jeden přítel vznesl dotaz, který si vyžádal přípravu. Díval jsem se na video, nevím, zda jste o tom slyšel, ale u pobřeží Britské Kolumbie v Kanadě bylo menší zemětřesení a velký zvukový efekt. Podle někoho se údajně jednalo o zničení reptiliánské lodí Andromedany. Víte o tom něco?

COBRA – Podle mých zdrojů to tak není.

Rob – Lidé, kteří prošli zážitkem smrti, popisují, jak to vypadá po smrti, anebo se jedná o další vrstvu systému, ovládaného matrixem, o další vrstvu závoje? Lidé popisují obrovskou radost a lásku, nádhernou hudbu a Boha a Ježíše a zemřelé členy rodiny, kteří jim říkají, aby se vrátili do těla. Je to skutečné?

COBRA – Ano, jsou to pravé zážitky. Lidé vidí jasné světlo a milující bytosti kolem. Jediná věc je, že ti průvodci, kteří jsou láskyplní a navrhují lidem, aby se vrátili, anebo něco doporučují, jsou někdy sami manipulováni. Mají dobré úmysly, jsou to dobré bytosti, ale na astrální rovině byly zmanipulovány. Vedení, kterého se vám dostává od průvodců, je někdy pravdivé a někdy ne. Jediný zdroj vedení je výlučně uvnitř.

Rob – Je možné, že pokud by meditaci pro Událost udělalo 144 000 lidí, tak by k Události došlo i kdyby nebyly odstraněny strangeletové bomby?

COBRA – Ano, je to možné.

Rob – Další dotaz je: Může dojít k Události, i když se nedá dohromady 144 000 lidí pro meditaci na Událost, ale bude k tomu správný čas?

COBRA – Událost se stane bez ohledu na to, co děláme. My jenom děláme vše, co můžeme, abychom ten proces urychlili a všem to ulehčili. Ale Událost není závislá na tom, co dělám já anebo vy.

Rob – Ben Fulford hovořil o skupině Iluminátů, která uctívá černé slunce. Co je to?

COBRA – Jisté kruhy Kabaly mají černé slunce jako symbol galaktického středu. Uctívají ho, bojí se ho a mají ho v úctě. To bude velmi brzy jejich konečná destinace.

Rob – Haha. OK. Výborně. Ben Fulford také řekl, že člověk bude muset být opraven, protože ho jejich agendy zkazily. To je málo výstižné. Jeden člověk říkal, že se učí na místní střední škole a ta škola nabízí možnost získání kvalifikace v oboru Agendy 21 ohledně udržitelnosti zdrojů. Co vy na to?

COBRA – To pouze ukazuje na stav současného vzdělávacího systému na planetě.

Rob – Kdo to nevíte, Agenda 21 je převzata z agendy Global 2000. Jak řekl Cobra, je to agenda, kdy mělo v roce 2000 dojít ke snížení populace světa a k totálnímu ovládnutí světa. Agenda 21 je pokračující agenda depopulace s různými aktivitami, včetně potravin na snížení možnosti mít děti.

Další dotaz, ptá se na to víc lidí. Můžete se zeptat Cobry na konopí a na endocannabinoidní systém v tělech lidí a zvířat? Já to nikdy neslyšel. Jaká je úloha tohoto systému?

COBRA – Neumím odpovědět.

Rob – Protože nevíte, co to je za systém?

COBRA – Můžete to říct pomalu? 

Rob – Je to o marihuaně. Myslím, že se jedná o to, že lidé… ukázalo se, že tělo tvoří neuro hormony podobné konopí, které může odstranit bolesti a podobně.

COBRA – Ano, v tomto ohledu je to správně.

Rob – Chtěl bych to vyjasnit. Říká se, že je to základní komunikační systém pro všechny ostatní tělesné systémy, jakož i pro nervový systém. Zdá se, že to ovlivňuje světelné tělo a fyzické tělo. Máte nějaké další informace o konopí a jeho interakci s tělem?

COBRA – Konopí nezasahuje do spojení mezi fyzickým mozkem a éterickým mozkem, ale toto spojení rozpouští membránu mezi fyzickým mozkem a éterickým mozkem a někdy je to užitečné a jindy ne. Protože když mají lidé tu membránu rozpuštěnou, mají velmi dobrý kontakt s astrálními reptiliány a dalšími éterickými reptiliány.

Rob – Aha. COBRA – Někdy je to nebezpečné, takže když s tím zacházíte správně, může to mít blahodárný účinek, jinak to může zesílit vaše spojení s entitami z nižších dimenzí na éterické a nižší astrální úrovni.

Rob – Je to dvojsečné. Říká se, že ta rostlina je jasně galaktického původu. Víte, která civilizace nám ji dala?

COBRA – Byla přivezena z jistých planet, které jsou blíž k centru galaxie.

Rob – Zdá se, že ta rostlina má ohromný potenciál a využití v průmyslu, naproti, řekl bych, falešnému pocitu míru, kterou nám může dát. Pro někoho to může být užitečné.

Další dotaz. Má to historii. Údajně Obamova administrativa pořádá první vrcholovou schůzku kvůli zemětřesení a říká se, že státy Kalifornie, Oregon a Washington jsou v první linii možného ničivého zemětřesení. Mluví se o zónách a Obama vydal federální vyhlášku o postupu při zemětřeseních. Vědí něco, co my nevíme?

COBRA – Vědí mnohé věci, co běžné obyvatelstvo neví, ale myslím, že ten strach, že by mohlo dojít k zemětřesení v Kalifornii, je přehnaný. Mega zemětřesení se předpovídá v Kalifornii od šedesátých let. A jsou zde velmi silné světelné síly, Galaktická konfederace a Aštarovo velitelství, ti všichni stabilizují tektonické desky v té oblasti. Světelné síly neočekávají v té oblastí žádné větší katastrofy.

Rob – Dobře. My jsme podezíraví vůči všemu, co dělá vláda, ale, víte, mít akční plán, pokud by se něco stalo, není špatné. Další dotaz. Jelikož Kabala bude brzy poražena, co ji zabrání v tom, aby odpálila strangeletové nebo topletové bomby, když stejně skončí v centrálním slunci? Co jim zabrání, aby si řekli: „Prohráli jsme, tak vezmeme s sebou, co to jde.“

COBRA – Ti, co mají přístup k těm bombám, nejsou emočně polarizováni, jsou spíše mentálně založeni a oni plánují. Nereagují bez rozmyslu. Tak byli schopni udržet karanténu po 25 000 let.

Rob – Dle knížky Dr. Sally o tajných vesmírných programech řekl jeden znalec, že při cestování vesmírem lze použít tachyony. Lidem se to moc nelíbí. Jeden z kontaktů dr. Bella, Plejáďan James, s nímž jsem se jednou setkal, uvedl, že jeho loď je poháněna tachyony. Takže dotaz zní: Jak se ty tachyony používají na cestování vesmírem?

COBRA – Tachyony jsou velice zajímavé částice, mají silné spojení se Zdrojem a s většinou hmoty nereagují přímo. Reagují pouze se silnou nukleární sílou, a protože tachyony mají jisté fyzikální charakteristiky, mohou velmi dobře potírat entropii. Hojně je používají různé pokročilé civilizace jako pohonný systém pro vesmírná plavidla. Tachyony mají také schopnost prolnout typ cestování rychlostí menší než světlo s cestováním rychlostí větší než světlo. To znamená plynulý přechod hvězdnou branou. Takže pokud vesmírné plavidlo použije takový pohon pro cestování běžným časoprostorem a pak vstoupí přes hvězdnou bránu, prakticky se nic nestane. Bude to hladká klidná cesta, např. odsud do hvězdného systému Síria, která potrvá jen pár okamžiků.

Rob – Ohledně plejádských lodí: dr. Bell vždy mluvil, že jsou poháněny zvukem a vy jste zmínil, že tachyony vlastně nemohou být moc zjištěny na fyzické úrovni. Má to co dělat s nějakou věčnou povahou živoucího zvukového proudu ve vesmíru, jak se tomu říká, slovu tvoření, k němuž se přizpůsobují?

COBRA – Ne, ne. Tachyony nelze zjistit, protože věda na této planetě v této fázi je schopna zjistit pouze něco, co vykazuje nějaké základní interakce - s elektromagnetickou sílou. Většina detektorů používá protony. Používají elektřinu a magnetizmus a tachyony s těmi silami nereagují, takže je nemůžete vidět. Neprodukují elektřinu, neinteragují s magnetickým polem. Není lehké je odhalit. Mohou být zjištěny dle vlivu, který mají na subatomické částice. Kdyby vědci věděli, kam se dívat, lehce by je našli i teď.

Rob – Další dotaz je o včelách. Myslím, že jste již o tom hovořil. Je mnoho důkazů, že hynou. Jak to je, jak je to kritické a co to znamená pro opylování rostlin? Má Hnutí odporu nějaké plány jak tento problém vyřešit? Co se děje se včelami?

COBRA – Hnutí již něco dělá a situace se postupně již asi rok zlepšuje.

Rob – Výborně. “Rozpadají se teď dimenze v rámci procesu čištění Země a odstraňování zlých a jsou lidé posíláni do jiných dimenzí?“ COBRA – Ne.

Rob –“Jak si tím můžeme být jisti a mohou ti lidé, kteří žijí v různých paralelních realitách mít přístup do hlavní reality anebo jsou od nás odděleni a tam uzamčeni?“

COBRA – Celá koncepce paralelních realit je vlastně koncepcí různých dimenzí. Jistě, máme fyzickou úroveň, éterickou, astrální, mentální a tyto jsou trochu paralelními realitami, ale všechny jsou propojeny sjednoceným polem. Mohli bychom říct, že všechny jsou aspektem, či ploškou stejné reality, pocházející od zdroje, který je v interakci s nahodilostí. Všechny se řídí stejnými duchovními a fyzickými zákony.

Rob – Je vám známo poslední interview s Corey Goodem, kde říká, že informace Zecharia Sitchina jsou většinou vymyšlené?

COBRA – Je mi to známo a přesně to jsem říkal před rokem či dvěma.

Rob – Ano, to přesně říká dr. Frank Stranges, a to vlastně zpochybňuje otázku Anunnakiů. Je pravda příběh o Enlilovi a Enkim? Možná to nějak zobrazuje určitý typ zasahování ze strany jistých galaktických sil, i když ten příběh byl falešně upraven Ilumináty?

COBRA – Doporučuji, aby všichni celý příběh od Zecharii Sitchina vypustili.

Rob – …Zde je dotaz od starších manželů, ale reprezentuje typ dotazů, které od lidí chodí: Máme peníze ve vzájemných fondech a asi o všechny přijdeme. Co teď můžeme udělat s penězi, abychom ochránili to, co máme? Mluví se o stříbrných a zlatých mincích. Máme je koupit, a kde?

COBRA – Ano, stříbro nebo zlato nebo nemovitost nebo něco hmatatelného je dobrý nápad. Musíte si najít důvěryhodné prodejce. Mohu Robovi poslat nějaké kontakty a on je někam umístí. Nevím, můžeme něco takového udělat.

Rob – OK. Víte, situace ohledně peněz je velmi citlivá a my nejsme finanční experti. Ale lidé musí sami rozlišovat, aby se rozhodli, co udělají se svými financemi. Buďte opatrní, pokud si vyberete peníze z banky, abyste je měli doma dobře schované.

Někdo chce vědět, jak silná je síť Umělé inteligence, tedy plazmického skalárového pole, které ovládá mysl, v USA? Zmenšuje se to, nebo jak?

COBRA – Trochu se to zmenšuje, ale stále je velmi silné, jak to asi denně vnímáte.

Rob – Můžete trochu říct o Billu Gatesovi, jak se stal jedním z těch lidí - protože měl informace? Byl jím od začátku a byl zavražděn? Jaký je jeho příběh?

COBRA – Byl to jen počítačový programátor, který velmi zbohatl a poté ho kontaktovali Ilumináti. Lákala ho moc, byl mocí opilý a jeho duše se pokřivila. Bohužel, udělal v životě pár špatných rozhodnutí a teď musí nést následky.

Rob – OK. Ben Fulford a Corey Goode říkají, že možná dojde k částečnému odhalení, zatímco my potřebujeme plné odhalení. Jak můžeme dosáhnout plného odhalení?

COBRA – Nejsem si vědom, že by Benjamin Fulford říkal, že se připravuje částečné odhalení. Vím, že to říkal Corey Goode, ale to není řešení. Plán světelných sil je nezměněn. Jedinou možností je úplné odhalení a síly světla na to budou tlačit, dokud k tomu nedojde. Možná jsou frakce Kabaly nebo jiných zájmových skupin, které by chtěly protlačit částečné odhalení, anebo to překroutit či pozměnit, ale to je nepřijatelné a nestane se to.

Rob – …další dotaz je o Šambale. Je to všechno tajné anebo lze o tom něco říct?

COBRA – Šambala je podzemní království světla, které ukotvuje, stabilizuje světelnou frekvenci pod povrchem planety po miliony a miliony let a zejména v posledních 25 000 letech, odkdy máme na této planetě plnou karanténu. Zabránili zničení planety a byli v tom úspěšní.

Rob – Další dotaz je k interview Coreyho Gooda o vnitřní Zemi, které bylo zajímavé. Corey měl jít do místnosti záznamů jedné agarthské skupiny a …řekli, že pod nimi je Síň záznamů. Mně se to moc nezdá, nebo co o tom řeknete, protože vím, že existuje velmi sofistikovaná Síň akašických záznamů, která je přístupná….

COBRA – Zaprvé musím říct, že mé zdroje stále nepotvrdily, že Corey ty návštěvy v podzemí udělal. Také jeho informace neladí s těmi, které mám o situaci v podzemí já. Jeho popis knihovny v podzemí se shoduje s popisem, který byl zveřejněn v knize Diany Robbins před pár lety. A je mnoho knihoven v podzemních městech na různých místech. Síň záznamů je obecné označení, které může znamenat mnoho věcí. Jeden význam jsou akašické záznamy, také je mnoho krystalových knihoven, které jsou od Atlantidy nazývány Sině záznamů. Jedna byla v Egyptě pod Sfingou a je jich hodně pod Himalájí, na jistých místech v Jižní Americe a jinde. Nejedná se o knihy ve fyzické podobě. Jsou to krystaly se zakódovanými informacemi, které lze přečíst s jistou pokročilou technologií a někteří lidé z agarthské sítě mají k těm místům přístup.

Rob – Již jsem o tom mockrát mluvil a dr. Frank Strange potvrdil Cobrovy informace. V určitý čas budou ty krystaly zpřístupněny veřejnosti a technologie bude uvolněna. Bude sdílena skutečná historie Země a lidé to uvidí a bude to zachováno pro příští generace. Bude to připraveno a dostupné po Události. Souhlasíte, Cobro?

COBRA – Bude to dostupné po Události, ale ne bezprostředně po Události, ale až lidstvo dosáhne jistou úroveň pochopení a vývoje, když budou lidé schopni zvládnout takovou technologii, která si vyžaduje stav docela čistého vědomí.

Rob – Další dotaz. Do jaké míry může výsledek petice o odtajnění tajných vesmírných programů ovlivnit načasování Události?

COBRA – Ta petice neovlivní načasování samotné Události, ale může docela urychlit proces odhalení, který by měl Události předcházet. Proto temné síly do té petice zasahují a ovlivňují ji.

Rob – Jsou zde dotazy od lidí, kteří jednoduše nevěří, ne že by vám všichni nevěřili..přečtu to: „Datum Události je již tak dlouho oddalován a všiml jsem si, že mnoho pracovníků a bojovníků světla začíná pochybovat o tom, že by se zrovna teď něco stalo. Technicky vzato, mělo by být víc lidí, kteří by se aktivně zúčastnili petice. Já osobně jsem zažil slovní útoky od některých, které jsem považoval za docela probuzené. Někteří nedůvěřují Cobrově schopnosti přinášet od Hnutí odporu pravé informace; mají pocit, že informace na Cobrových stránkách jsou příliš neprůkazné. Zřejmě proto, že se dosud nic opravdu většího nestalo, alespoň pokud vidíme. To mi dělá starosti, protože nejsou téměř žádné pořádné důkazy. Přes všechny sliby o výsledku začíná víc lidí ztrácet víru.“

COBRA – Řekl jsem mnohokrát, že se nestane nic významného, až krátce před Událostí. Bude to vypadat, že se nic neděje, protože kontrola masmédií je stále v rukou Kabaly a bude v rukou Kabaly až do Události. Takže iluze, že je vše při starém, bude pokračovat až do Události. Takže pokud někdo hledá 100%-ní důkaz, nenajde ho do doby, než se věci skutečně stanou a je to docela logické. Věci se nestanou, dokud se nestanou.

Rob – Ano, řekli jsme to mnohokrát. Mnohokrát přicházejí noví lidé, kteří nemohou procházet všemi těmi informacemi. Jenom jsem to chtěl pro lidi objasnit. Děkuji. Byla válka v době Atlantidy válkou mezi různými temnými frakcemi anebo mezi temnými sílami a sílami světla?

COBRA – Obojí.

Rob – Existovali v těch dobách obři? COBRA – Ano.

Rob – Někteří přežili, ano?

COBRA – Přežili, ale byli odvedeni do podzemí. Donedávna, řekl bych, ještě před pár desítkami let, byly pod zemským povrchem docela významné kolonie obrů.

Rob – Byli teď odstraněni? Protože někteří byli dobří, předpokládám.

COBRA – Většina obrů byla dobrých, a zvolili si přemístění do přátelštější existence, když jim byla nabídnuta tato možnost.

Rob – A ti, co přežili, by dnes ještě žili, anebo mají následovníky?

COBRA – Řekl bych, že průměrný život obrů byl odhadem 1000 let a původní atlantští obři, kromě velmi málo výjimek, by již nežili.

Rob – Tady je zajímavý dotaz z Číny. Je zde konstatování: problémy přišly v sedmi přestrojeních. Jinými slovy, někdy jsou problémy darem pro lidi, aby se z nich poučili a změnili. Co máme dělat, když je někdo v problémech? Já bych řekl, pomoct. Souhlasíte?

COBRA – Ano, jistě, jistě.

Rob – OK. A tady je podstatná otázka: Co je dobré a co je špatné?

COBRA – Je to jasné, to zodpoví každé dítě. Pokud to někdo neví, ať se zeptá nejbližšího dítěte.

Rob – Souhlasím. Tady: Slyšel jste ten příběh o nehodě v Djatlově průsmyku na Urale v r. 1959? COBRA – Ach, ano, ano.

Rob – Co to bylo? Jaký je váš názor?

COBRA – Nějací lidé zmizeli za podivných okolností, měly s tím něco společného negativní bytosti ne-lidského charakteru.

Rob – Je zde žádost o vyjádření ohledně monatomického zlata. Je kolem toho rozruch - údajně to někdo prodává. Opravdu to prodlužuje život? Samozřejmě se to vztahuje na příběh v horách Bucegi (Rumunsko-pozn. překl.).

COBRA – Elixír života není z monatomického zlata. To za prvé. Jeho účelem není prodlužovat život, ale monatomické zlato .. jsou to částice, (nesrozumitelné) naše spojení s vyššími dimenzemi, takže hodně urychluje duchovní vývoj. Zlato v horách Bucegi není monatomické. Je to zlato, které pod ty hory umístily přírodní síly před miliony let a ano, v Rumunsku jsou velké zásoby zlata. Ta informace je potlačována údajně kvůli národní bezpečnosti.

Rob – Můžeme použít naše myšlenky na překonání dnešního naprogramování v celosvětovém měřítku a pokud ano, jak?

COBRA – Ano, síla myšlenek je jeden z nejdůležitějších nástrojů svobodné vůle a pokud kritické množství lidí sladí svůj záměr a použije svou mysl, myšlenky, na manifestaci toho záměru, mohou změnit svět. A přesně to děláme.

Rob – Ohledně smrti Antonia Scalii, soudce nejvyššího soudu USA. Stalo se to v Texasu, poblíž Bushů. Můžete o tom něco říct? Bylo to přirozené, nebo ne?

COBRA – Byl zavražděn. Je to jedna z akcí Kabaly, kdy...tady překročili čáru. A to je jeden z důvodů, proč se Hnutí odporu rozhodlo infiltrovat své agenty, aby chránili určité lidi.

Rob – Tak to je dobré. Takže někteří lidé, kteří jsou uvnitř a chtějí přejít na druhou stranu a říct pravdu a tak se jistým způsobem vykoupit z hříchů… pro ně může být důležité, že Hnutí do toho teď vstoupilo. Ano?

COBRA – Hnutí začne fyzicky chránit některé klíčové lidi, kteří mohou pozitivním způsobem ovlivnit Událost anebo mohou zabránit, aby se staly určité věci. Na druhou stranu, také..agenti se infiltrovali do bezpečnostního personálu Kabaly, takže není v takovém bezpečí jako předtím.

Rob – Ví Cobra něco o planetě v Plejádách, jménem Theauba a lidech, kteří tam žijí? Slyšel jste někdy o tom?

COBRA – Je kniha, vyšla před několika desítkami let, o proroctví od těch lidí. Většina knih o kontaktech s mimozemšťany: je v nich něco, co se blíží pravdě a pak je tam mnoho jiných věcí. Někdy je to manipulace, jindy obrazotvornost, někdy určité agendy. Takže ty věci je nutno číst s odstupem.

Rob – Zde je dotaz k Litvě. Říká se v něm, že mají nejvyšší počet sebevražd na světě. Lidé jsou otravováni. Přečtu ten úvod. „V poslední době se věci vyostřily, např. v r. 2009 zrušili povinnou vojenskou službu, ale loni byla znovu zavedena kvůli změnám v geopolitické situaci. Hovoří se o ní jako o ruské agresi. Loni tu byl zakázán jeden ruský televizní kanál. Ano, v 21. století, v zemi, kde se lze údajně svobodně vyjadřovat, kvůli, jak to oni označují, válečnému štvaní. Někteří lidé, kteří otevřeně vyjadřují své politické názory odlišné od těch vládních, jsou na internetu obtěžováni trolly, je jim vyhrožováno a někteří lidé jsou vyhozeni z práce. Jeden člověk byl vyhozen z práce na univerzitě proto, že měl jiný názor na to, co se stalo na Ukrajině. ..Vypadá to jako kdysi používaný starý ruský postup - když budeš mluvit proti nám, dostaneme tě“. Jsou opravdu deprimovaní a chtějí vědět, zda můžete mluvit o situaci v Litvě. Říkají, že důchodci, kteří pracovali 40 let, dostávají míň peněz než syrští uprchlíci, kteří dostávají měsíčně dvojnásobek toho, co oni. Způsobuje to v Litvě velké napětí, země je chudá a utiskovaná. Můžete něco říct o těch lidech?

COBRA – Ta situace velmi dobře ukazuje, co se děje v celé Evropě a ve většině evropských zemí, není to pouze v Litvě. Je to koordinovaný, nejenom evropský, ale celosvětový pokus Kabaly upevnit kontrolu, aby se zvýšil tlak a cenzura, protože mají strach z prohry, proto zpevňují stisk. Děje se to všude.

Rob – Ano, vždy to říkáme…

COBRA – Ve většině evropských zemí dochází k tomu, že uprchlíci dostávají dvojnásobek toho než dělníci, kteří celý život pracovali pro svou zemi.

Rob – Aby bylo vytvořeno napětí a frustrace a aby lidé útočili na uprchlíky a destabilizovalo se to, je to tak? COBRA – Ano, to byla součást plánu.

Rob – Jiná otázka: Lze věřit Rudolfu Steinerovi coby učiteli a jsou jeho učení a cesta, kterou popsal v Antroposofii, platné i dnes? A doplňující dotaz. Má tato společnost dobrý vztah s duchovním světem a obstojí jako celek? Jaké poučení si z toho máme vzít?

COBRA – Byl to dobrý člověk, přinesl dobré učení, které ale není na 100% zarovnáno s pravdou. A samozřejmě, vy musíte naslouchat vnitřnímu vedení a rozlišovat – to platí o všech jeho informacích. Ale on pracuje pro síly světla a je oddaný světlu a stále patří ke světelným silám. Takže tolik k Rudolfu Steinerovi.

Rob – Proč některé galaxie splývají?

COBRA – Galaxie splývají, protože se jedná o proces splývání duší-dvojčat na galaktické úrovni anebo na některých jiných místech je to také proces splývání různých pokročilých galaktických bytostí, které nejsou zdvojenými dušemi. Je to od nás dost vzdálené, ale ty energie galaktického splývání jsou velmi intenzivní a pozitivním způsobem ovlivňují celý vesmír.

Rob – …při tom splývání nejsou zničeny žádné planety? Co se stane s životem, který tam je, co se stane s těmi světy na fyzické úrovni?

COBRA – Galaxie - to je většinou prázdný prostor. Vzdálenosti mezi hvězdami jsou obrovské, takže když se prolnou dvě galaxie, hvězdy se nesrazí, až na velmi vzácné výjimky. Někde se hvězdy k sobě přiblíží a naruší některé sluneční soustavy, ale pro většinu slunečních soustav je to jenom...většinou nedochází k žádnému ovlivnění života, takže to není problém.

Rob – Existuje něco jako vzestoupení draci?

COBRA – Máte na mysli drakoniánskou populaci anebo draky jako zvířata?

Rob – Vědomí draci, s drakoniánským vědomím, jako jsou bělokřídlí draci a takové bytosti?

COBRA – V drako populaci jsou jisté bytosti, které pracují na svém vzestupu a jsou k tomu docela blízko. Ještě toho nedosáhly, ale když dojde k Události, bude to velký duchovní impuls a někteří vzestupu dosáhnou.

Rob – Je pravda, že pod Německem bylo vystavěno město zvané Nový Berlín, (zřejmě je dnes zavřené), je to vůbec pravda?

COBRA – Pod Německem byla síť, docela velká síť podzemních míst. To je jedna věc, jiná věc je, že existovala města německých cestovatelů pro cesty do Jižní Ameriky, kteří odešli do podzemí a založili tam své kolonie a samozřejmě, také byla města v Antarktidě - nacistické základny v podzemí. A v Antarktidě existovala jistá nacistická podzemní základna zvaná Nový Berlín, Nové Švábsko.

Rob – Někdo chce vědět, jaké máte vysvětlení pro asexualitu. Údajně je asi 1-2 % populace, která se považuje za asexuály. Existuje pro to nějaké energetické vysvětlení?

COBRA – Ve většině případů je to potlačená sexuální energie, úplné potlačení. Někdo necítí vůbec žádné emoce. Někteří lidé necítí sexuální energii. Ne vždy, ale ve většině případů.

Rob – Mluvil jste o posunu pólů. Ale někdy v budoucnu, protože Florida je velmi nízko, lidé tam si říkají, že by tam mohlo dojít k zaplavení. Budou na to lidé upozorněni předem? Stačilo by malé zemětřesení, aby se Florida potopila. Myslím, že nejvyšší kopec tam má snad 300 m.

COBRA – Není třeba si dělat starosti s Floridou. Kdyby mělo dojít k zaplavení, lidé by byli varováni dlouho dopředu. Kdyby mělo dojít k nějaké události, která by měla ovlivnit celou Floridu, lidé by byli varováni a to se nestane před Událostí.

Rob – To jsou dobré zprávy. V hlavních zpravodajstvích jede propagandistická mašinerie naplno a to stejné je s volbami. Máte nějaké informace? Stane se něco velkého, co by mělo zabránit volbám v Americe? Zdá se to docela děsivé, že máme Clintonovou nebo Trumpa nebo ještě někoho od republikánů, kteří se ucházejí o úřad. Myslíte, že k volbám dojde letos, nebo se neví?

COBRA – Pokud jde o volby, není důležité, kdo je prezidentem, protože prezident je vždy, minimálně od doby Eisenhowera, pouze loutkou Kabaly. Takže je to jedno, zda demokrat či republikán nebo kdo je zvolen, důležití jsou ti vzadu, kdo řídí hru a ti musí být odstraněni a to by ovlivnilo činy prezidenta, ať by to byl kdokoliv.

Rob – Děkuji. Blížíme se k závěru. Chci poděkovat... Cobro, máte nějakou zprávu pro svět v této době - něco nadějného, něco ohledně budoucnosti?

COBRA – Ano, lidé jsou dost unaveni, ale my na tom musíme trvat: každým dnem jsme tomu blíž. Přestože venku nevidíte žádné zřetelné změny, lze vidět mnoho náznaků, pokud víte, kam se dívat. Vidíte pokrok Východní aliance na poli financí, v politice. Po troškách, každým dnem je odhalováno víc a víc věcí. Když se na to podíváte s větším odstupem, to vše je součástí většího obrazu. Pokud víte, jak se dívat, vidíte, že to vše směřuje k Události. Je to součást většího plánu a můžete vidět, jak je každý den realizován jeden malý kousek tohoto plánu a poprvé v lidských dějinách se to dostává do hlavního zpravodajství. To se předtím nedělo, takže v tom jenom musíme pokračovat. Pro některé lidi je to příliš dlouho, protože by chtěli Událost ještě dnes nebo příští týden. Pravděpodobně se to tak nestane, ale ušli jsme dlouhý kus cesty a blížíme se a narodili jsme se do tohoto života s tím, že to uskutečníme. Proto jsme tady. A nevzdáme to.

Díky že posloucháte Vítězství Světla.

Rob – Vítězství Světla. Když jsme zakládali skupinu PFC (prepareforchagne.net) hlasoval jsem za slova Gándhího: „Buďte tou změnou, kterou chcete ve světě vidět“. Doporučuji, abyste se podívali na video Christophera Kaly. …má to zrnitý obraz. Ten pán, Christopher Kala, je skutečný. Je zde 23 dětí, které každý den nemají dost jídla a já bych chtěl využít sílu Cobrova interview na podporu dítěte Naděje, Brendy a samozřejmě, toho pána, Christophera Kaly. Můžete hned darovat 5-20 dolarů a pomoct tomu muži, aby nasytil tyto děti? Není to podvod. Podívejte se na video. Podívejte se na děti a na to, co ten muž dělá. Buďte všichni požehnáni.

Vítězství Světla. Cobro, děkuji a uvidíme se příští měsíc.

Zdroje: http://thepromiserevealed.com/q-a-with-cobra-february-18-2016/
Přeložila: MirkaProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: