pátek 19. února 2016

Důležitá situační aktualizace - únor 2016

Originál publikoval Cobra 18.2.2016

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Síly Světla v poslední době učinily významný pokrok a velmi brzy budou schopny odstranit všechny strangeletové plasmatické bomby. Co zbude, budou plasmatické topletové bomby, ale Síly Světla očekávají, že mechanismus pro jejich odstranění bude podobný tomu pro odstranění strangeletových bomb a doufají, že se s problémem strangeletových/topletových bomb brzy vyrovnají jednou pro vždy.

Z důvodu tohoto významného pokroku na plasmatické planině se energie na etherické planině a na astrální planině zlepšují do takové míry, že se již navracejí některé víly a andělé na povrch planety, do odlehlých koutů v přírodě, daleko od lidí. Tyto jemné bytosti nemají rádi hrubou energii většiny lidí, ale vítají láskyplný kontakt a vy jste zváni do přírody nalézat milující spojení s jejich energií.

Temná strana se poslední dobou projevila ve svých činech docela silně a proto hnutí Odporu podniklo na fyzické rovině určité akce.

Zaprvé rozmístily informační pakety s Odhalením, vesmírnými programy a kriminálními důkazy proti Kabale do počítačů některých hlavních mediálních agentur po celém světě, stejně tak jako do počítačů vybraných lidí. Jestliže Kabala překročí určitou linii, pak budou tyto pakety na dálku Hnutím Odporu aktivovány a v jeden okamžik se objeví jako vyskakovací okno na nespočtu počítačů po celém světě. Tato akce je také pojistkou proti jakémukoliv pokusu překroutit nebo potlačit proces Odhalení. POUZE plné, kompletní 100% Odhalení bude dovoleno, a omezené Odhalení vůbec NEPŘIPADÁ v úvahu.

Zadruhé, ozbrojení agenti Hnutí odporu jsou nyní na povrchu a zasáhnou v mnoha případech, kdy jsou napadáni nevinní civilisté, budou bránit násilí a zneužívání.

Za třetí, agenti Hnutí Odporu jsou infiltrovaní do bezpečnostního personálu hlavních hráčů kabaly, všech prezindentských kandidátů v USA a jsou přítomni u mnoha klíčových politiků po celém světě, u těch, kteří mohou planetární situaci ovlivnit.

Proces měkkého Odhalení pokračuje.

Možná si někdo z vás pamatuje, jak jsem minulý rok hovořil o lunární základně v kráteru Mersenius.


(tuto fotku FB pří sdílení cenzuruje)

Přesně tato základna byla objevena v poslední době na Google Moon a její přesné souřadnice jsou popsány zde:

http://www.ewao.com/a/19793/

Média hlavního proudu spekulují o tom, že by podivná struktura kolem hvězdy KIC8462852 mohla být vystavěna mimozemskou civilizací:

http://finance.yahoo.com/news/bizarre-looking-star-just-got-210900508.html

NASA se připravuje na Odhalení tajných vesmírných programů tím, že vydává plakáty s tematikou vesmírného turismu, a zve nás na místa jako je Jupiter anebo Enceladus:

http://gizmodo.com/were-entering-a-golden-age-of-space-tourism-propaganda-1758075093Ve stejnou chvíli se těžba na asteroidech dostává do mainstreamu.

http://www.space.com/31829-luxembourg-investing-asteroid-mining.html

Východní Aliance pokračuje ve svých akcích za účelem oslabení důležitosti petrodolaru:

http://sputniknews.com/business/20160204/1034241083/emerging-economies-petrodollar-trading.html

http://sputniknews.com/business/20160208/1034420845/russia-china-iran-currencies.html

A je opět o krok blíže k zavedení zlatého standardu:

http://politicalvelcraft.org/2016/02/01/shanghai-shock-april-2016-yuan-based-gold-standard/

Ve Švýcarsku se stává skutečností bezpodmínečný základní příjem, jestliže pro to budou Švýcaři hlasovat.

https://www.rt.com/news/330828-switzerland-minimum-payment-vote/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3422775/Swiss-government-proposes-paying-1-700-month-work-not-bid-end-poverty-insists-people-want-job.html

Pecice za Odhalení tajných vesmírných programů je stále velmi důležitým aktem vyjádření naší kolektivní svobodné vůle a doufáme, že brzy dosáhneme 25.000 podpisů. Jestliže se k tomu cítíte povoláni, můžete tuto petici podepsat na níže uvedeném odkaze a pomoci s jejím šířením:

https://www.change.org/p/vladimir-putin-disclose-all-the-secret-space-programs-and-release-all-the-hidden-technology

Více informací k petici v češtině je zde:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/02/k-rozsireni-petice-za-odtajneni.html

Pro snadnější šíření této petice byla vytvořena tato videa pro Youtube:

V angličtině:

https://www.youtube.com/watch?v=iEkGwAlbxYQ

A toto je v angličtině a ve francouzštině:

https://www.youtube.com/watch?v=uFrC-XJulYk

https://www.youtube.com/watch?v=Zm3eFa05Ys4

Tak jak jsme očekávali, Kabala zasahovala a stále zasahuje do podepisování této petice:

http://www.starshipearththebigpicture.com/2016/02/04/urgent-suspicious-activity-interference-with-the-ssp-disclosure-petition/

Důkaz o tomto ovlivňování poslouží jako důkaz proti Kabale při jednáních o kapitulaci, tam, kde se Kabala snaží překroutit proces Odhalení. Pohrávání si se svobodnou vůlí je zločin proti Galaktickému právu (Galaktický Kodex) a proto Kabale nebude dovoleno, aby uspěla se svými plány na omezené Odhalení.

Vítězství světla!Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: