pondělí 11. ledna 2016

Krátká aktualizace situace (10. leden 2016)Originál publikoval Cobra 10. ledna 2016

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Je v tom velký pokrok, ale nemohu o tom v tuto chvíli nic moc napsat. Čekám na správné podmínky pro uvolnění velmi velkého množství informace, která rozšíří obzory povrchové populace v mnoha směrech.

Někteří členové Kabaly se snaží překroutit Odhalení, v naději, že budou vypadat jako součást pozitivní frakce, aby se se v době Události vyhnuli zatčení:


Některá média se snaží toto částečné Odhalení překroutit ještě více a udělat z něj vtip:


Ale bez ohledu na to, pravda je taková, že atentát na JFK a jeho souvislost s Odhalení se dostává do hlavních hlavního proudu zpráv:


Dragonské síly komunikovaly, že současná patová situace v Oregonu je operací pod falešnou vlajkou, která byla vytvořena Kabalou, aby otestovala reakci milicí na určité podmínky. Tato situace se nebude eskalovat, protože velká většina Kabaly si nepřeje občanskou válku, protože ví, že občanská válka by urychlila proces vedoucí k Události a tím k jejich celkové porážce. Namísto toho chtějí mít stav řízeného chaosu a napětí, který jim umožňuje udržet si kontrolu a oddálit nevyhnutelné jak dlouho jen to je možné.

Následující studie ukazuje, že v rozvrstvené společnosti s význačnou nerovností, elity nemohou přežít kolaps společnosti o mnoho déle, než běžní lidé, bez ohledu na jejich vysoce nadřazené materiální a finanční zdroje:

  
V zákulisí probíhají velmi rozsáhlé přípravy na finanční Reset. Veterans Today upozorňuje na spojeneckou skupinu pozitivní armády / Templářů / Dragonů, která připravuje Reset.


AIIB – Asijská infranstrukturální rozvojová banka je bankovní institucí, přes kterou bude Reset spuštěn a ta bude připravena zhruba do dvou týdnů:Očekáváme, že druhý pilíř nového finančního systému, Šanghajská zlatá burza, spustí obchodování se zlatem založené na Chuanu (Rembini) v dubnu.


Rusko a Čína začnou denominovat své futures kontrakty pro ropu v Rublech a v Chuanech, a již ne v US dolarech.


Takže to je opravdový konec Petrodolaru.

Možná, že právě nadešel čas, abyste se připravili na hojnost:


A s hrdostí dále přinášeli Světlo jako pracovníci Světla a jako bojovníci Světla:

http://sacredearthliberation.org/www.sacredearthliberation.org/BLOG.html

Koncept „falešného světla“ byl zaveden Archony, aby ještě více popletli probouzející se část povrchové populace a aby propagovali nedůvěru ke Světlu za účelem ještě většího oslabení povrchové populace. Ve skutečnosti, Světlo je Světlo a temnota je temnota, je to jednoduché. A jestliže jste ve styku se svým vnitřním průvodcem, tak si nikdy nemůžete splést Světlo s temnotou nebo temnotu se Světlem.
Vítězství SvětlaProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: