pondělí 4. ledna 2016

Aktualizace situace (3. leden 2016)CO SE TÝČE KOSMICKÉ LODI ZEMĚ, 
TAK JE U VESLA ŠPATNÁ POSÁDKA 
A NASTAL ČAS NA VZPOURU

Originál publikoval Cobra 3. ledna 2016

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Kuiperův prstenec, síť fyzických základen Chimery ve vnější části našeho solárního systému, byl téměř zcela odstraněn. Poslední pozůstatky Chimeriánské flotily jsou na úprku, rozptýlené po solárním systému a schovávají se na místech plasmatických uzlů s tou nejvyšší koncentrací plasmatických strangeletových a topletových bomb, s tím, že tyto bomby používají jako svůj štít.

Zatímco fyzická síť Chimery v solární systému se rychle rozpadá, sběrný plasmatický vortex spolu s jeho strangeletovými a topletovými bombami zůstává alespoň v tuto chvíli mnohem větší výzvou.

Tak jak se moc Chimery snižuje, nastane větší výměna informací mezi top lidmi z různých pozitivních frakcí již beze strachu, že by byla tato komunikace Chimerou zachycena a beze strachu z odplaty Chimery, jestliže top lidé z různých pozitivních rfakcí mluví příliš otevřeně. Z tohoto důvodu Hnutí Odporu brzy uvolní podstatné informace Východní síti Agharty a různým frakcím tajných vesmírným programů a něco z těchto informací následně prosákne k povrchové pozemské populaci. Většina SSP frakcí (Secret Space Program) byla podrobena důkladnému programování mysli proti Plejáďanům a proti pozitivním ET rasám a Hnutí Odporu jim brzy předá solidní důkaz o Plejádské dobročinnosti.

Hnutí Odporu jim také poskytne technologické know-how jak odstraňovat nanity a další podobné technologie, které jsou mylně pokládány za AI (umělou inteligenci). Jak někdo brilantně komentoval na mém blogu: „Cobra mluvil o robotech a nanitech (miniaturních robotech), které vyvinula Chimera aby ovládala reptiliány a lidi. Tito roboti a  naniti mohou být tak technicky vyspělí a mohou zpracovávat informace tak rychle, že to vytváří dojem, že mají rozum a jsou živé. Ale skutečně to jsou jenom stroječky a je snadné je prostě vypnout.“

Základním ochranným faktorem proti těmto technologiím je rovnováha mezi emocemi a myslí. Tyto technologie mohou manipulovat pouze mysl, která má potlačené emoce a která nemůže zvládnout silné emocionální proudy.

Na povrchu planety panuje pokrok.Další a další iniciativy po celém světě začínají nastavovat správné podmínky pro reset finančního systému:

http://www.maxkeiser.com/2015/12/reinventing-banking-from-russia-to-iceland-to-ecuador/


A zrovna Švýcarsko může být tou správnou zemí, jak tento proces uspíšit:

https://www.rt.com/op-edge/327191-switzerland-money-banks-ban-referendum/

Jestliže měl někdo pochybnosti o existenci pozitivní frakce v rámci Pentagonu, zde je důkaz:

https://www.rt.com/usa/326748-us-syria-intelligence-hersh/

http://www.lrb.co.uk/v38/n01/seymour-m-hersh/military-to-military

A někteří členové Kabaly už byli zatčeni:

http://www.ashtarcommandcrew.net/forum/topics/it-seems-that-cabalists-are-finally-going-to-pay-for-their-crimes

Nemusí to být ti nejvyšší členové Kabaly, ale nedávná studie University of Tokyo ukazuje, že potlačení níže postavených uzlů rozvrací celou síť:

http://www.u-tokyo.ac.jp/en/utokyo-research/editors-choice/the-importance-of-non-hub-elements/


Jednoduše řečeno, i zatčení pár průměrných členů Kabaly má významný vliv na oslabení moci celé jejich sítě a uspíší její pád.

Vítězství světla!

PS. Asi do patnácti minut poté, co jsem publikoval tento článek, byla vytvořena Youtube audioverze, která je k dispozici zde:

https://www.youtube.com/watch?v=pNQFR0thRZI&feature=youtu.beProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: